фОН ДЬО ТЕН ЗА ТОПЛО ВРЕМЕ?

  • 12 507
  • 103
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 630
Елфичка, и в друга тема съм чела, че много бързо изразходваш фдт-на. Дори не мога да си обясня по каква причина. Имаш проблемна кожа и напластяваш много, за да прикриеш нещо ли?. Това е изключително вредно за кожата. Ако пък нямаш проблеми, по този начин само можеш да си ги създадеш. Аз ползвам фдт повече от година

# 91
  • Мнения: 494


Аз си го взех преди няколко дни и съм супер доволна. Наистина е перфектен и се  разнася много лесно върху кожата ми,която е мазна в Т -зоната .

# 92
  • София
  • Мнения: 958
Чудя се дали ако си взема крем със силен фактор и отгоре си слагам пудра вместо фдт, няма да е по-добре? В момента съм с фдт, но свършва, а и малко тежък ми се вижда за жегите....

Някой има ли опит? А и предполагам крема ще има пак защитните си функции въпреки пудрата отгоре?

# 93
  • София
  • Мнения: 10 858
Чудя се дали ако си взема крем със силен фактор и отгоре си слагам пудра вместо фдт, няма да е по-добре? В момента съм с фдт, но свършва, а и малко тежък ми се вижда за жегите....

Някой има ли опит? А и предполагам крема ще има пак защитните си функции въпреки пудрата отгоре?

Крем с фактор 15-20 ти е достатъчен за градски условия. С хубава UVA защита разбира се. Пудрата не пречи на защитните му свойства, така че няма проблем  Peace

# 94
  • Мнения: 5 173
Чудя се дали ако си взема крем със силен фактор и отгоре си слагам пудра вместо фдт, няма да е по-добре? В момента съм с фдт, но свършва, а и малко тежък ми се вижда за жегите....

Някой има ли опит? А и предполагам крема ще има пак защитните си функции въпреки пудрата отгоре?
аз така ще процедирам Peace

# 95
  • Мнения: 630
И аз в крайна сметка си взех този на Буржоа с четката, най- светлият номер. Страхотен фдт. Дано се държи добре и да не запушва порите, че от Калърстея след две намазвания започнаха да ми излизат пъпки и го спрях.
Вивиан, избухна и ти с аватар. Сега кажи, че си ти на снимката и #Crazy
  bouquet

# 96
  • София
  • Мнения: 10 858
И аз в крайна сметка си взех този на Буржоа с четката, най- светлият номер. Страхотен фдт. Дано се държи добре и да не запушва порите, че от Калърстея след две намазвания започнаха да ми излизат пъпки и го спрях.
Вивиан, избухна и ти с аватар. Сега кажи, че си ти на снимката и #Crazy
  bouquet


еее, де да бях... ooooh!

Вече твърдо ще търся този ФДТ, убедихте ме!!!   bouquet

# 97
  • София
  • Мнения: 4 751

И аз в крайна сметка си взех този на Буржоа с четката, най- светлият номер. Страхотен фдт. Дано се държи добре и да не запушва порите, че от Калърстея след две намазвания започнаха да ми излизат пъпки и го спрях.
Вивиан, избухна и ти с аватар. Сега кажи, че си ти на снимката и #Crazy
  bouquet


Колко мл е фдт с четката и не става ли на линийки? Rolling Eyes

# 98
  • Мнения: 630
Колко мл е фдт с четката и не става ли на линийки? Rolling Eyes
Мдааа, току що и аз обърнах внимание на това. Фдт-на е скромните 16 мл. Аз мислех, че е 30, защото опаковката изглежда голяма, но явно по- голяма част заема буталцето вътре. А иначе не остава на линийки, като го разнесеш добре. И аз се притеснявах от това, но се получава много добре- равномерен цвят, средно покривен. На мен ми харесва. Само тея 16 мл., ама как може така #Cussing out

# 99
  • София
  • Мнения: 10 858
Е, нищо, важното е, че е хубав. Ако става на линийки, малко с ръка да се разнесе и готово, така поне мисля, че би се оправил.

Креми, колко пари е за 16 мл?

# 100
  • Мнения: 630
Е, нищо, важното е, че е хубав. Ако става на линийки, малко с ръка да се разнесе и готово, така поне мисля, че би се оправил.

Креми, колко пари е за 16 мл?
около 23-4 лв.  Аз на Буржоа други фдт-ни не съм пробвала. Този, лежерето, за който ти каза може би също е не по- лош. Ще видя колко време ще го ползвам и ако преценя, че не е на сметка, другият път ще си взема от него

# 101
  • София
  • Мнения: 10 858
Е, нищо, важното е, че е хубав. Ако става на линийки, малко с ръка да се разнесе и готово, така поне мисля, че би се оправил.

Креми, колко пари е за 16 мл?
около 23-4 лв.  Аз на Буржоа други фдт-ни не съм пробвала. Този, лежерето, за който ти каза може би също е не по- лош. Ще видя колко време ще го ползвам и ако преценя, че не е на сметка, другият път ще си взема от него

е, доста е за това малко количество. Ама то опаковката също струва пари  Thinking

# 102
  • Мнения: 1 885
Лятото като се опека ползвам само коректор за под очите и около устата. Фон дьо тен си купувам по-тъмен, но всяко лято различен и го смесвам с крем. Миналото лято ползвах микс ит ъп на Лумене точно защото е с крем за разреждане.

# 103
  • Мнения: 776
В момента ползвам един мус, но не съм впечатлена особено, защото не е достатъчно покривен и кожата лъсва по някое време от него Confused. Иначе за по-хладно време беше добре. От Colourstay-a на Ревлон окончателно се отказах, защото ми запушва порите и прави пъпчици Sick, много съжалявам, че така развалиха този фдт-а, беше ми любим Cry Сега съм поръчала един балансиращ на Шисейдо от Ягодка, но не съм го получила още и нямам идея дали ще се "държи" добре в топло време. Записвам се да следя темата, защото откриването на подходящ фдт за летния период се оказа трудна задача, поне за мен! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт