Как се става форумска легенда?

  • 9 461
  • 159
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 97
Айд'са сериозно -следа сайта и не се намесвам, тука има много стойнистни хора .Бъдете все такива!

# 136
  • София
  • Мнения: 3 099
Айд'са сериозно -следа сайта и не се намесвам, тука има много стойнистни хора .Бъдете все такива!

И ний тъ оважааме! Хлъц!

# 137
  • Мнения: 3 423
Мишон, ти си един легендарен лабиринт.
Отявлено легендарен в объркаността си.
Разяснявам ти принципа "копирам", следи:
Жозефина е легенда. Ти ухаеш на тонер.
Нали не сме на семинар, опитах накратко.

# 138
  • Мнения: 677
Мишон, колкото и да се напъваш да пишеш в тази тема, легенда няма да станеш. И понеже за глупавите обяснявам, ще ти кажа и защо:
1. Новият ти ник е потресаващ (Хатшепсут (жена фараон)), звученето му прилича на стара келтска псувня, че и претенциозно.
2. Титлата ти е "красавица - принцеса"...Рядко инфантилно.
3. Аватара ти прилича на злобно, дразнещо и малоумно извънземно.
4. Стилът ти на писане има вкус на топла и изветряла кока-кола.
5. Просташки агресивна си, напъваш се и се изпускаш. И винаги мирише.
6. "С Жозефината сме партия"-звучи пораженчески. Само две и вече партия. Други няма ли?

Ето, работи по горните точки, желая ти успех. Освен ако не искаш да останеш себе си.

# 139
  • Мнения: 274
Ако не престанете да се заяждате, ще ме накарате да вляза в ролята на Тат, но няма да вадя метлата като него, а ще извадя на метлата дръжката и ще ви реша проблемети за 2 минути! Дори душ ще взема за тези две минути Simple Smile

ПП. И после аз съм бил пре..ал Споделете...

# 140
  • Мнения: 2 792
 Легендите, може ли да слезете малко на Земята. Леко неадекватно се получава, ем никой не знае кой са, ем никой не е от тях, но пък се формя яростен спор, за мен това е проблем със самоопределянето.
   Лично аз не знам как се става форумска легенда, МК знам защо я баннаха и мисля, че и тя знае. Разбирам и банващите я, разбирам и крайното и изпростяване, но не разбирам защо го насочи в тази насока, не разбирам цялата й легендарност, при положение, че повечето не бихте приели мнението й. Явно трябва да разбирам, че позата на протест, като някой друг го отнася е модерна и това те прави легенда.
 Въобще не знам как се става легенда, но мога да напиша реферат, как може да бъдеш очебиен тъпак в един форум.

# 141
  • Мнения: 17 546
Няма форумски легенди, има такива, които си въобразяват че са. Днес са тук - утре ги няма. Я бан; я токов удар - заминало дъното и няма пари за ново; препоръка от лекар, че им вреди на зрението или на психиката и вече са под постоянен здравен контрол; старост - нерадост; успехи свише - съответно нямат вече работа в това, неотговарящо на стандартите им, място... още много възможни и невъзможни причини за изчезване от форумския небосклон. "Всичко тече, всичко се променя!" Докато си мислиш, че си станал "легенда", и се появила следващата такава, която по-настоятелно от теб си мисли, че е легенда и те избутала от пиедестала...

# 142
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Andy Garcia, коя си била в предишния си живот?

# 143
  • Мнения: 10 758
Шанел, ето ти отговора на въпроса Wink

# 144
  • Мнения: 984
Форумната лИгенда не умее да води диалог, има тъпото поведение на рюпелова лисица, държи се като елемент на глутница и лае към луната,когато цъфнат теменугите.
Добре, че е Гуглето, че да се актуализира отвреме - навреме.
Аз приключвам с анализа. Форумните лИгенди са съвсем предсказуеми и се поддават на най-обикновени манипулации: натис бутончето - "аааааааа". Натис пак - "оооооооо". Изключ сега.
Успешен ден на всички. Simple Smile

# 145
  • Мнения: 2 161
Шанел, ето ти отговора на въпроса Wink
Ах,а аз през цялото време подозирах Лизбет.Мама Кенга считам за легенда не защото съм я чела,а защото за да си легенда трябва да паднеш в боя и името ти само да се носи.А не съм я чела,защото точно токава прохождах във форума и нямах представа кой кой е.

# 146
  • Мнения: 4 371
Тук съм, сопрано. 52 кила все пак.
Ето за това намалих влизанията в клю-то, аман от жени, които ти навират перфектините си визия/съпрузи/деца Crossing Arms

# 147
  • Мнения: 1 072
Самотен е светът на умопомрачения. Неразбран, несподелен. Такива не стават легендарни.

# 148
  • Мнения: 9 903
Много идиоти се нароиха 

така е.
Ако всичко написано е истина - радвам се Simple Smile

# 149
  • Мнения: 122
Да предупредя...
Имате още една седмица да ме четете, а след това зачезвам...
Шанел, сега не си прохождаща във форума, чети де, обръщай внимание... пък като ме заняма може да се тълкува, че съм паднал в боя...
... в боя с лошите или с добрите не разбрах... важното е да има схватка и да се вдига пушилка... за разпиляни кости по бойното поле нищо не споменавам...  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт