Отново за епилаторите

  • 1 254
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 105
ani_4ka- може ли да кажеш какво точно не те удовлетвори кола маската?

# 16
  • Мнения: X
На мен от епилатора определено ми станаха по-рядки космите и искате да кажете,че с кола маска е по-добре, така ли? Аз само веднъж си правих и изобщо не се удовлетворих от резултата, то сигерно зависи и от вида й. Аз ползвах тази,която се разтапя.
А защо не пробваш да отидеш направо при козметичка,тя да ти ги махне,а не да се плескаш самичка?

# 17
  • Мнения: 2 388
Понякога растат много бързо, защото се късат, а не се отскубват с епилатора.

# 18
  • Мнения: 3 782
aya79,Ами не ми взе всички косъмчета.
buttinsky, май не ми се пробва поне засега. Пък и козметичката ми точно в момента е в Гърция и ще се върне чак сепмември.

# 19
  • Мнения: 105
Ani_4ka  bouquet
Може ли да ми кажете също дали поне с кола масата намаляватпроблемите с подкожните косъмчета Rolling Eyes

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Естествено! Всичке е маркетингова стратегия. Изобщо не вярвям, че ако се изчистя с последния модел braun например 4 седмици няма да ги видя.
и аз  Peace

# 21
  • Мнения: 119
И на мен ми е мъка като дойде лятото и не трябва да остава и косъмче по краката. Тогава през ден, през два стържа с машинката. Епилаторът ми е такъв , но никога не ми се е случвало да остана напълно гладка за 1, камо ли за 4 седмици.
Много искам да се справям и с кола маска, защото след подобна процедура краката ми за гладки поне за седмица, но уви, не съм достатъчно добра и трябва да ходя на козметик за тая работа. Но тъй като нямам време и средства да се грижат за мен така по 4 пъти на месец си се връщам пак към добрия стар епилатор. И се моля скоро да дойде деня когато косъмчетата ми ще оредеят толкова, че съвсем да изчезнат. Дали ще доживея само се питам?

# 22
  • Мнения: 1 282
Два пъти в седмицата посягам към епилатора, понякога и по-често. Ползвам го вече 4-та година. Косъмчетата ми се разредиха много обаче. Поне това е един плюс. Иначе свикнах с мисълта да ползвам машинката толкова често.  Rolling Eyes И аз като повечео от вас очакавах, че с епилатор ще бъда гладка поне 4 седмици.  Crazy Crazy Crazy

# 23
  • Мнения: 2 448
Moя e такъв.
От години се епилирам, кола маска не ползвам.Под мишниците на 1 седмица, на краката на 2-3 седмици. Но аз по принцим нямам много косми и са ми тънки и светли, така, че и да покарат малко , не се забелязват чак до степен да дразнят.

# 24
Moя e такъв.
От години се епилирам, кола маска не ползвам.Под мишниците на 1 седмица, на краката на 2-3 седмици. Но аз по принцим нямам много косми и са ми тънки и светли, така, че и да покарат малко , не се забелязват чак до степен да дразнят.
и аз имам същия доста е старичък поне на 5г твоя от кога ти е ама работи даже се чуда дали да го сменям ама не мога спреценя май не ги накъсва просто наистина си растат не равномерно

# 25
  • София
  • Мнения: 1 017
Моят е Филипс и също ми накъсва косъмчетата. След няколко дни пак започват да се появяват, та затова гледам сравнително редовно да го ползвам. Даже и аз мислех да го сменям, ама като чета това, което сте писали, явно няма да има особен смисъл. Най-вероятно при всички епилатори е така. Много е тъпо... Иначе съм пробвала с кола маска, но ми е дискомфортно, затова си купих епилатор.

# 26
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Определено оредяват. Преди години изполвах самобръсначка - излизали са и по три косъм от корен.
newsm78 ..да вЕ ..... и цъфтят  Laughing *шегувам се


...... иначе и аз скоро ще си сменяам епилатара че навъртя годинки  Crazy


Ще слядя темата за отзиви и "модни" тенденции  Peace

Общи условия

Активация на акаунт