Индиана Джоунс и кралството на кристалния череп

  • 5 106
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
първо ще го прегледам на малкия екран а след това ако си заслужава на големия.

# 16
  • Мнения: 4 555
И аз чакам отзиви от представителя на нашето семейство, ще пиша като получа такива. А този филм ще го гледам само на кино, независимо кога ще успеем да идем и двамата.
Противоречивите отзиви в темата не ми говорят добре  Thinking

# 17
  • Мнения: 14 489
добре де - този кристален череп не е ли този, намерен в латинска америка ли беше... newsm78

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 9 716
По-тъп фимл от този не бях гледала скоро. Даже май изобщо не съм гледала.

За мен филмът е абсурден и направо се чудя как под името му стоят имената на Харисън Форд и Стивън Спилбърг. Всичко беше абсурдно, тъпо, изсмукано от пръстите. А това с руснаците просто нямам думи...не предполагах, че все още се използва подобен блудкав сюжет.

Изобщо- тотално съм разочарована, мненията на седящите около мен бяха същите. Ако има фенове на Индиана Джоунс тук - не отивайте да гледате тази измишльотина и си останете с хубавите спомени за предните серии Stop

# 19
  • Мнения: 871
хаха, а в предишните серии спомняш ли си откъде бяха изсмукани сюжетите ... Храма на обречените - жрееца вадещ сърца, средновековния рицар пазещ светия граал в храма Петра в Йордания, фашистите, пребиваващи прекрасно във Венеция и разкарващи се с танкове пак на същото място ... на мен НЛО версията ми хареса  bowuu

# 20
  • Мнения: 2 567
Ние ходихме днес семейно. Хареса ни. Щом малката не е мрънкала, че и е било скучно повече от два часа(и антракт дори имаше  Simple Smile ), значи и тя е била впечатлена  Simple Smile Тя беше подгрята с предните три части и тази я чакаше с нетърпение. Както и ние с мъжа ми де. Все пак не са малко години чакане  Simple Smile
Нормално е Инди да е остарял. И хлапето във филма дори го попита - Ти на 80 ли си  Simple Smile Но както и то констатира -  за дядка не се справяше никак зле  Wink
За мен сюжета си беше ОК. Руснаците си бяха на място за годината, в която се развива действието. Както и фашистите в предните истории.
Допадна ми, че участваше и мацката от първата серия и тя беше майката на сина му. И тя беше поостаряла, но все още така дива като преди  Simple Smile


# 21
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Филмът е страхотен. На мен ми хареса много.
Единственото, което ме притесни е, че в киното в което го гледах не работеха климатиците и щяхме да умрем от задуха и липса на кислород. Повече в това кино не стъпвам.

# 22
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192

Нашият представител (заклет фен) е много разочарован. Rolling Eyes


да си призная честно и аз не съм с големи очаквания.
ще споделиш ли нещо по-подробно?
Аз още се боя. А представителят нищо конкретно не казва, да не ми развалял удоволствието (доколкото ще бъде такова).  Rolling Eyes
А чакахме поредния "Индиана" с такова нетърпение... Толкова много години.
П.П. Отзивите на киномани и критици също са отрицателни.  Tired

# 23
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Благородно завиждам на всички гледали го ....
Аз ще чакам поне ДВД - рип .
Надявам се да не се разочаровам като от новите епизоди на междузвездните ...

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 375
И на мен ми хареса. Даже не обръщах внимание на това колко е остарял Форд - а това ме колебаеше дали да го гледам, да не изглежда нелепо. Добър е, не ми стана скучно, а напротив. Но се присъединявам към мнението за последната 1 минута...  Confused

# 25
  • София
  • Мнения: 62 595
Той, че е остарял, остарял е. Но и ние не сме си останали на по 10 години.  Laughing Някак не върви ние да сме пораснали, а той да си стои на 30-и-няколко години.

# 26
  • Мнения: 1 505
От към замисъл е добър,но Спилбърг с неговите извънземни ме разби тоя път.Не очаквах такова нещо.Не съм доволна,много съм разочарована.

# 27
  • софия
  • Мнения: 756
И на мен много ми хареса филма...много съм доволна, че го гледах Laughing
вярно, че Х.Ф. маалко е поустарял Wink но си е Инди все пак Heart Eyes
...на мен ми хареса как бяха `вързали` извънземните с историята. някак си логично ми звучеше да се появят вече

# 28
  • Мнения: 16
Играе ли някой известен /освен Инди - ХФ/?

# 29
  • Мнения: X
Сега се връщам от кино, много ми хареса филма.

Общи условия

Активация на акаунт