Къде срещнахте половинката си?

  • 17 938
  • 203
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 17 592
Ха - ха - ха, пък ние и двамата не помним.
Знаем покрай коя обща приятелка сме се запознали, ама кога? Как? Не помним...  Embarassed То било отдавна, пък и дълги години си бяхме просто добри приятели...

# 46
  • Мнения: 560
В една дискотека в София,преди 15год. Peace

# 47
  • Мнения: 112
В дискотека Joy Joy Joy

# 48
  • София
  • Мнения: 6 302
На входа на офиса на брат му. Аз отивах там по работа, той - при брат си.
Той ме огледа хубавичко от горе до долу, а аз си помислих: тоя пък, колко е ... смотан  Laughing

# 49
  • Мнения: 919
Запознаха ни наши братовчеди и ни уредиха среща в едно заведение.Той беше войник тогава.Колко отдавна бешееееее! Joy

# 50
  • Spain
  • Мнения: 3 750
първона4ално го видях на един купон . тои ме покани един блус да направел гадно на гаджето си . никак не ми впе4атли тогава ... ето ме сега 12 години впе4атлена Simple Smile  Simple Smile

# 51
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Докато учех следдипломната си квалификация.

Дълго време не си обръщахме внимание, после пък бяхме приятели  Peace

Но нещата внезапно се промениха  Blush

# 52
  • Мнения: 540
запознах ме се в мотел СВЕТА  ГОРА във Велико Търново

# 53
  • Мнения: 47
Запознахме  се  на  студентски  купон,отначало бяхме  приятели,а  сега  вече  семейство  с  малка щерка.

# 54
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
В дискотека.
Преди мислех, че това е несериозно място, място за забавление... а точно там срещнах най-сериозният мъж в живота си.

# 55
  • Мнения: 9 814
В работата на майка ми. Беше й колега.

# 56
  • Мнения: 6 694
В университета, изключително банално.

# 57
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
На международна психиатрична конференция в София. Влязох в залата на работната група в едно особено настроение и с мисълта, че съм в настроение да ми се случи нещо хубаво. Харесах си най устатия младеж, невръстен, който спореше с разни авторитети. След две седмици бях на самолета за към неговата страна. И така - напред-назад една година, после той дйде да живее в БГ и пусна корени - вече пет години. Оженихме се 5 месеца, след като дойде. Общественото мнение не прогнозираше тоя брак да изтрае и година. В момента чакаме първото ни дете.  Joy

# 58
  • Мнения: X
В известна Пловдивска кръчма-оказа се,че познава приятелките ми и заедно с приятеля му ни поканиха на тяхната маса.....цяла вечер ги "омайваше",после купона продължи другаде,но вече аз станах обект на "омайването" ...и на другия ден вече живеехме заедно Mr. Green...........

# 59
  • Мнения: 389
В университета, изключително банално.

И аз там!

Общи условия

Активация на акаунт