Ягодка и Саса - продукти ,доставка и проблеми - 2

  • 55 444
  • 1 343
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
 Continuous Rescue Antioxidant Moisturizer - a ли смисъл да се слага нощем? Аз разбрах,че пази от вредните въздействия през деня,но явно нещо не ми ясно.

# 16
  • Мнения: 5 173
Аз получих първата ми поръчка за около 10дена,а сега са ми пратили мейл,с линкове,ако не съм получила поръчката и ако съм я поръчала да им поставя feedback,ама оттам ме препращат да попълвам 5страници формуляри и мисля да го пропусна Mr. Green
нали си си получила поръчката, защо ще попълваш тези формуляри newsm78
На мен такова нещо не са ми пращали Thinking

# 17
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Цветовете на червилата дали са същите, като показаните?
http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=75326&CatgId=2

# 18
  • into the blue
  • Мнения: 771

[/quote]
нали си си получила поръчката, защо ще попълваш тези формуляри newsm78
На мен такова нещо не са ми пращали Thinking
[/quote

Това е доколкото схванах нещо като анкета,дали съм доволна от продукта,който съм поръчала,дали бързо е пристигнала доставката.....Между другото то беше едно кремче в една малка опаковка,ама дойде скъсано,незнам какво са си мислили,че има вътре та по някоя от митниците са го отворили newsm62

# 19
  • Мнения: 4 202
Continuous Rescue Antioxidant Moisturizer - a ли смисъл да се слага нощем? Аз разбрах,че пази от вредните въздействия през деня,но явно нещо не ми ясно.

В сайта на Клиник пише да се нанася 2 пъти на ден след 3те стъпки.
Ето: "Use twice a day, after 3-Step Skin Care System. "

# 20
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
red shoe , мерси за инфото Hug
Заблудила съм се,защото в САса пише това Apply it throughout the face and neck evenly after 3-Step skin care every  mornng  and/or evening

# 21
  • Мнения: 1 645
Мими23, нещо друго искам да те питам, за Continuous Rescue Antioxidant Moisturizer пише, че трябва да се използва след 3те стъпки 2 пъти на ден. А вечер след него може ли да се ползва и Тотала?

Момичета, ако менете бронзиращата пудра на Клиник в ягода, свиркайте  Flutter

Тотала трябва да ползваш веднага след 3-те стъпки и след това Continuous Rescue Antioxidant Moisturizer.Аз даже се замислям дали сда не мина на концентрата за да мога да си го слагам под всички кремове без да се получава супер натрупване. Аз също чакам бронзовата пудра на Клиник да се появи Peace

Continuous Rescue Antioxidant Moisturizer - a ли смисъл да се слага нощем? Аз разбрах,че пази от вредните въздействия през деня,но явно нещо не ми ясно.

Може да се ползва и денем и нощем,като Тотала....както и може под друг крем да се ползва или денем отгоре с фактор Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 1 231
И аз съм от чакащите парфюми от 08.05.............май голям отбор се събрахме  Mr. Green

Имам едно предложение..........ако е възможно да се коригира все още заглавието на темата и да се добави към него "2" или нещо от сорта, че старата е със същото заглавие и ще става объркване ако някой реши нещо да търси.

# 23
  • Мнения: 2 768
Вече мога да споделя повече впечатления от Герленската компактна пудра : http://www.strawberrynet.com/makeup.aspx?brandid=283&goChar= … ;LineId=9435#9435

Пробвах я вече няколко пъти без ФДТ отдолу.

Страхотен резултат! Изравнява тена, не стои "брашняно". Тези кристали наистина май правят някакъв светлинен ефект, защото тенденциозно получавам комплименто от сорта "колко свежо изглеждаш!".
В големите жеги хич не трая течни ФДТ, съвсем спокойно и с удоволствие ще откарам лятото с нея!

# 24
  • Мнения: 3 835
Честито ета!  Simple Smile
Аз си чакам крем на Шисейдо от 20.05. - дано дойде до средата на юни. Все още се страхувам да не е с изтекъл срок на годност. Дано да имам късмет.

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 828
Вече мога да споделя повече впечатления от Герленската компактна пудра : http://www.strawberrynet.com/makeup.aspx?brandid=283&goChar= … ;LineId=9435#9435

Пробвах я вече няколко пъти без ФДТ отдолу.

Страхотен резултат! Изравнява тена, не стои "брашняно". Тези кристали наистина май правят някакъв светлинен ефект, защото тенденциозно получавам комплименто от сорта "колко свежо изглеждаш!".
В големите жеги хич не трая течни ФДТ, съвсем спокойно и с удоволствие ще откарам лятото с нея!

Мерси за отзивите eta - и аз си я поръчах и сега с нетърпение чакам да пристигне. Поръчах си номер 03 Beige Parfait - дали няма да е тъмничка?  newsm78 Ти кой номер имаш?

# 26
  • Мнения: 2 768
Моята кожа е ужасно светла, винаги нося първите, най-светли номера на ФДТ.
03 Beige Parfait ми е точно "летен" цвят, една идея по-тъмен от моя, стои много естествено. Дано останеш доволна!

И задължително нанасяне с голяма четка, с тампончето ставаше на петна и без малко да си помисля, че пудрата не струва.

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 828
 newsm78 eta това не е ли нещо като крем пудра  newsm78 - като компактен фдт? Или аз нещо не съм доразбрала - прахообразна пудра ли е или е компактна и се разнася като "крем"?

Оспамих темата май, но ми е интересно ако е компактна пудра - фдт, как да я нанасям с четка?
Пиши ми на ЛС ако искаш   bouquet

# 28
  • Мнения: 2 768
Ще пиша тук, не мисля, че е излишно.

Пудрата е компактна прахообразна. Но супер финна, приляга и стои много естествено.
С голяма четка просто се нанася прецизно. Тампончето напластява и прави "петна" на места. 

# 29
  • София
  • Мнения: 1 231
Тея от "БГ пощи" няма ли да се сетят да си оправят страницата за проследяване на поръчките............вече незнам кой ден подред не се отваря, а искам да си напрява една проверчица...........току виж ми пристигнали парфюмите  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт