Ягодка и Саса - продукти ,доставка и проблеми - 2

  • 55 447
  • 1 343
  •   1
Отговори
# 45
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Моля ви да препоръчате антицелулитен крем ,който да е подходящ за използване по време на бременност. Да не съдържа ретинол.

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 5 933


Току-що видях, че моята поръчка с парфюми от 13-ти май е пристигнала днес.
чудо, и моята се появи в С-я  Hug дано не пътува и толкова дълго до Б-с  Wink

Моля ви да препоръчате антицелулитен крем ,който да е подходящ за използване по време на бременност. Да не съдържа ретинол.
няма такъв крем, сега на кожата ти и е необходима хидратация и еластичност, за да се предпазиш от СТРИИТЕ, а не стягане и заглаждане  Naughty се целулит ще се бориш след като родиш  Peace

# 47
  • София
  • Мнения: 1 481
Имам поръчка на парфюм от 19ти Май, статусът й е : 
23.05.2008 Departure from border point of origin country  Thinking
Много се надявам да го получа до 30ти, след това няма да съм в Сф... хич не съобразих, че парфюмите пътуват по-дълго от козметиката.

# 48
  • Мнения: 183
Момичета, да сте ползвали Елемис? Английска натурална козметика или нещо подобно, на Мадона любима марка, новият Хийтроу терминал имал СПА център с нея, а аз се влюбих в едни терапии в Аркадия СПА център! Там ми дадоха и мнооого тестери, харесвам засега това: http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=77386&goChar=E и Про-Колаген Марин Крийм (който сякаш го имаше, но намирам други варианти,...). Аз вече си чакам http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=40834&goChar=S за дневен, но обмислям да се посветя именно на Елемис нощем,...

Моля, ако някоя дама има по-сериозни впечатления за тази козметика, да пише.
Благодаря,

# 49
  • София
  • Мнения: 7 167
някой да получи парфюм тези дни?  Rolling Eyes
моя още го няма  #Cussing out


И моя го няма още. Mr. Green(Поръчан е на 10.05.)
уффффф моя на 09,05  а на 14 е тръгнал за Бг  #Crazy и до там......  Confused

още един злощастен човек без парфюм от 8 май  Crazy
И моя милост чака от 8-ми  Tired Дано пристигнат тази седмица.

# 50
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Имате ли представа на колко време обновяват страниците откъм нови продукти?  newsm78

# 51
  • Мнения: 3
Здравейте,
поръчвах си за пръв път от Strawberry и малко се поизхвърлих - $ 200! Смятате ли, че ще платя мито?
Наскоро се поръчах слънчеви очила от САЩ и минах метър на митницата, а бях за абсолютно обмитяване, защото очилата (пратката) беше застрахована на реалната стойност, въпреки че изрично беше маркирано, че са подарък.
При проследяването на пратката, на сайта на Ягодка пише, че поръчката ще бъде доставена на местната митница. От форумите разбрах, че продуктите обикновено се доставят на гише в пощата. Това има ли отношение към облагаемата стойност, все пак моята пратка е все още в Хонг Конг.
Please help!

# 52
  • Мнения: 3 830
Искам да си поръчам парфюм, който, обаче, не го откривам в Ягодка или Саса. Парфюмът е Tilleul на D'Orsay : http://www.passionforperfume.com/graphics/Rona/rg494.jpg

От кое друго място мога да си го поръчам, знаете ли? newsm78

# 53
  • Мнения: 1 204
някой да получи парфюм тези дни?  Rolling Eyes
моя още го няма  #Cussing out


И моя го няма още. Mr. Green(Поръчан е на 10.05.)
уффффф моя на 09,05  а на 14 е тръгнал за Бг  #Crazy и до там......  Confused

още един злощастен човек без парфюм от 8 май  Crazy
И моя милост чака от 8-ми  Tired Дано пристигнат тази седмица.

мацки проверявайти и мойта се появи  Flutter  Party

# 54
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Пуснах си поръчка от Саса за първи път.Ще ми пратят ли тракинг номер да ли проследя поръчката.За сега имам само номер на поръчката.А някакви допълнителни данни ще ми искат ли като е първа поръчка?

# 55
  • Мнения: 1 204
Пуснах си поръчка от Саса за първи път.Ще ми пратят ли тракинг номер да ли проследя поръчката.За сега имам само номер на поръчката.А някакви допълнителни данни ще ми искат ли като е първа поръчка?
Да,ще ти пратят  Peace

нищо допълнително Wink

# 56
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Jvd  bouquet 
 ga_aMa_He   (не съм аз бременната) bouquet

# 57
  • София
  • Мнения: 651
И моя парфюм от 10 Май  най сетне дойде Laughing

# 58
  • София
  • Мнения: 1 231
Отваря ли ви се вече страницата за проследяване...........при мен все още неможееее..........каква е тая работа.........моля някой да ми направи проверка ако при него става RX104624199CH  Praynig

# 59
  • Мнения: 36 070
Спарк - No information, please check your item identifier - хм, това беше от първия опит

на втори ми даде:

25.5.2008 г. 13:58:00 BULGARIA SOFIA INTER Receive item at office of exchange (Inb)

моята също е дошла, доволна съм  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт