Да поговорим за подовите настилки в кухнята!

  • 13 361
  • 90
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 491
Ние сме с общи помещения,и от естетическа гледна точка сме сложили ламинат.За мен е по практично защото чистя целия апартамент с един преперат.Не сме имали проблеми с течове и др подобни Praynigда нямаме такива

# 31
  • Мнения: 18 542
Аз нещо съм се запалила по полирания бетон и ми се ще да чуя отзиви, ако някой е поставял такова нещо в дома си.
Ето малко линкове:
цък и цък

Последна редакция: чт, 29 май 2008, 21:15 от Миоки

# 32
  • Мнения: 3 215
Снимките от първия линк изглеждат интригуващо,но не мога да си представя пода си така. Както и никой под в Бг.

(Но за мен бетонът означава разправии с майстори, чакане на бетоновози,помпи и прочие ужасии.Толкова ми е дошло до гуша, че не искам нито да виждам бетон, нито да мисля за него. Както и за тухли и прочие стоителни материали... Crazy)

# 33
  • Варна
  • Мнения: 480
Жесток е Миоки и много радва, лично аз бих направила такъв в някоя част на къщата  ми

# 34
  • Мнения: 18 542
Мда и аз за това питам  Mr. Green

# 35
  • София
  • Мнения: 2 802
Аз залагам на корка- в антрето, трапезарията и всекидневната  Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 6 074
Брей, Миоки, впечатлих се от тези красоти! Не съм подозирала, че бетон може да изглежда така! А няма ли да е студено с такъв под?  Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 18 542
Брей, Миоки, впечатлих се от тези красоти! Не съм подозирала, че бетон може да изглежда така! А няма ли да е студено с такъв под?  Rolling Eyes
Не вярва да е по-студено отколкото с теракот.

# 38
  • Мнения: 5 178
Само не и ламинат. Не е устойчив на влага.

Не съм съгласна..
В нашата кооперация след един голям дъжд добре се наводниха съседите, посъветваха ги да разтоварят ламината ( да махнат всички мебели от мократа част и да го оставят да изсъхне, след около месец имаха пак идеален под..
При нас се получи същото пред банята, излях вода , надигна се и после се прибра

# 39
  • Мнения: 3 215
Брей, Миоки, впечатлих се от тези красоти! Не съм подозирала, че бетон може да изглежда така! А няма ли да е студено с такъв под?  Rolling Eyes
Не вярва да е по-студено отколкото с теракот.
Според мен няма как да не е по-студено,защото все пак под теракота има замазка,после лепило, а ако е само бетон - все едно си само на плоча...

# 40
  • Мнения: 18 542
Не знам каква е точно технологията за изливане на бетон, но защо да не може да се сложи на плочата изолация, отгоре да се излее слой бетон който да се обработи по показания по-горе начин...винаги може да се измисли нещо  Peace

# 41
  • Мнения: 3 215
Вероятно.Вариант е да се постави изолация под плочата...

# 42
  • MJF
  • Мнения: 8 591
този красив бетон ми е много интересен. ако го приложите ще е полезно да споделите наблюденията си.аз нямам засега познати с това покритие за да споделят.а определено е хитро като измислено.аз например въпреки че съм с ламинат гранитогрес и теракота имам дълго живеене и с естествен паркет и мозайка и на всички подови варианти мога да изброя+ и -от опит.с корк и такъв бетон не знам.

# 43
  • Мнения: 22
 Joy Joy Joy Joy Joy Абе вие имате ли си представа как се излива вибриран бетон и с къв куфраж се прави и пак неможе да стане толко гладък ако е много дебел ,а за горна стран да не говорим ........

# 44
  • Мнения: 3 215
За бетона може да не знаем много, но поне откъм правопис го докарваме  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт