Момчета и барби

  • 4 568
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11
Баща ми си пази една кукла с която е играел като малък.Майка на няколко пъти се е мъчи да я хвърли,но той като чуе и полудява Joy
Така че,нека си играе детето,значи си пада по жени Simple Smile

# 16
  • Мнения: 354
За децата на тази възраст всичко това са само  играчки.По този начин те опознават света.Аз не смятам да отнема това удоволствие на дъщеря ми.Купувала съм и коли и пистолети, даже и един  самосвал.

# 17
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
И при нас каката играе само и единствено с мъжки играчки. Не смятам, че тр да се притеснявам, та това са само играчки.

# 18
  • Мнения: 3 268
Ако е съдено един мъж да е гей, ще стане.
Независимо с какво си е играл, или си играе.
В "Ало, ало" геят кара танк. Имам нещо против Барби,
независимо дали е на момченце или момиченце закупена
- насажда невъзможен критерий за красота. Колко момчета биха
срещнали в живота си жена с такива мерки, и колко момиченца биха
ги постигнали?
Подкрепям тези думи.Напълно съм съгласна с тях.А това,че момче в предучилищна възраст,което ще рече 6 години,гледа филмчета за Барби е леко притеснително.Ако на 8 г. продължи да ги гледа,майката трябва да се примири,че синът й ще е от "нежните" мъже.

# 19
Ако е съдено един мъж да е гей, ще стане.
Независимо с какво си е играл, или си играе.
В "Ало, ало" геят кара танк. Имам нещо против Барби,
независимо дали е на момченце или момиченце закупена
- насажда невъзможен критерий за красота. Колко момчета биха
срещнали в живота си жена с такива мерки, и колко момиченца биха
ги постигнали?
Подкрепям тези думи.Напълно съм съгласна с тях.А това,че момче в предучилищна възраст,което ще рече 6 години,гледа филмчета за Барби е леко притеснително.Ако на 8 г. продължи да ги гледа,майката трябва да се примири,че синът й ще е от "нежните" мъже.

Чак от нежните не знам. Има и нещо друго - дечицата понякога (не съм татко да отбележа) като гледат нещо стотици пъти и им става навик. Не, че е педалско на 8 да гледа барби. Това по горното мнение.
Аз никога не бих асимилирал малко момченце да бъде (буквално) промивано с тия филмчета. Барби и за момиченцата не е. По-горе колегата е писал защо.
Със здраве.

Общи условия

Активация на акаунт