НА МОРЕ - А СМЕ ОЩЕ С ПАМПЕРС...

  • 1 786
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 478
Миналото лято моята я държах по обикновен памперс, спарване нямаше. Кофтито на тях е че като се намокрят и стават като гюлета. Тази година съм взела и аз от памперс-банските. Но никога не съм се замисляла да е проблемно ходенето на плаж заради памперса, то от тази гледна точка от колко работи трябва да се лишаааа.

# 31
  • Мнения: 1 428
Въобще не виждам проблем!
Ако случайно направи беля - голяма работа - има мокри кърпички!  Grinning
Peace

# 32
  • Мнения: 3 069
Решила съм да го пусна тази година по голо дупе и ще тичам след него с лопатката ако се наложи Mr. Green

# 33
  • Мнения: 666
По голо дупе разбира се. Ако много ви притеснява ползвайте еднократните гащи на памперс за вода.

# 34
  • София
  • Мнения: 17 592
Някой може ли да разкаже нещо по - подробно за тези гащи за вода?

# 35
  • Мнения: 27 524
Някой може ли да разкаже нещо по - подробно за тези гащи за вода?

Същото е като в другата тема - пелените-бански  Hug

# 36
  • София
  • Мнения: 5 079
И ние сме още с памперс  Embarassed, а и миналото лято беше, като го заведохме за първи път на море. Пишкаше си по пясъка, по хавлията, бърсане и пране и така...  Sick Другата работа не я е вършил извън памперса, но той горе - долу по едно и също време на деня я прави, та е предсказуем, не сме имали изцепки. Wink

# 37
  • Мнения: 610
Няма страшно.Ние ходихме миналата,тази също ще ходим и мисля да взема гащичките на памперс за плуванета,така че все ще се оправим.Не се притеснявай всичко ще е ОК. Peace

# 38
  • Мнения: 1 049
Е нали затова има памперси-бански, какво има толкова да го мислиш...  Wink

# 39
  • Мнения: 7 947
Ами мисля го, защото за памперсите - бански - нали четеш мненията...въобще има ли смисъл от тях?

# 40
  • Сливен
  • Мнения: 894
Въобще не виждам проблем!
Ако случайно направи беля - голяма работа - има мокри кърпички!  Grinning
Peace
и аз мисля така Peace

# 41
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Ние сме с памперс,но ще е с бански

# 42
  • Мнения: 75
по голо дупе много беше доволен,пълнихме му едно надуваемо басеинче с вода и като се стоплеше го слагахме вътре.А иначе голямата работа с лопатката в пликчето и на боклука.И не се притеснявай че не сте на гърне,нас като ни видя хазяйката и почна:ама с тва малко дета да не ми напикае дюшека и чаршафите....
Споко с памперс сме Peace

Общи условия

Активация на акаунт