142 ОУ в кв.Борово

  • 79 194
  • 267
  •   1
Отговори
# 30
Здравейте на всички майки и родители!! Аз съм 7 клас и уча в 142 училище. Спокойно мога да ви уверя че даскалото си е супер, както и учителите. Хич не ми се иска да се местя другаде, но се налага!! Там са най-добрите и умни учители като: Любов Карушева по Математика, Райна Сотирова по БЕЛ , Сашка Георгиева по Физика и Химия и още много други. Не си мислете че си хваля училището, защото уча там!! В него наистина има добри и квалифицирани учители. Училищата като 2 , 34 и 36 изобщо не струват!! За се уверите че казвам истината , мога да ви кажа и как се казвам и че ще завърша годината само с една 5!! Името ми е Бистра!! Grinning Grinning Grinning Grinning . Успехи!! Wink

# 31
Училищетo предлага много добро образование (до седми клас).Учителите са много добри - мога да ви препоръчам няколко след седми клас, тъй като моята бивша класна от (1-ви до 4-ти) - Йотова - тази година ще води 4-ти клас...Извънкласните дейности са много и са уникални!Има вестник, вокална група (препоръчвам ви госпожа Лукианова - страхотен педагог е), литературен ръжок (след 5-ти клас), организират се концерти и т.н.Наистина след седми клас гимназията към училището е ужасна, но иначе 142 е много добро!Детето наистина ще има големи шансове за добра гимназия ако след седми клас се падне при госпожа Сотирова (невероятен училтел) по български и пригоспожа Карушева по математика.Училището е бивше руско и има много рускини, но те знаят перфрктно български и преподават много добре.Можете да погледнете и сайта на училището: www.142ou.orgНаистина образованието, сградата, учителите - всичко е на много високо ниво!

# 32
Здравейте! Аз съм бивша ученичка на 142 СОУ (2007/2008) Училището не е нещо особено. Не е чудно и прекрасно или някакво елитно. Лично аз смятам и съм го казвала не веднъж,че училището не струва. Много пъти съм се замисляла за преместване, но останах единствено заради госпожите, които наистина са невероятни. Подготвят отлично учениците. Не съм запозната много с госпожите от 1 до 4 клас,но от 5 до 7 образованието е доста добро за обикновеното квартално училище. Единствено мога да си предупредя за директорката. Чувала съм от майки на вече второкласници,че им се е налагало да събират по 10 лева за подарък на директорката. Не знам до колко е вярно,но все пак си отваряйте очите на четири. Искам специално да благодаря на г-жа Мутафчиева (БЕЛ) и г-жа Петрова (Математика) за добрата подготовка. Късмет на всички бъдещи първолаци и нека им се паднат чудесни преподавателки. Simple Smile

# 33
Хора аз съм учил в 142 седем години и мога да кажа,че човек има ли желани ще научи много и ще стане човек. Колко до учителите, има много добри.

# 34
  • Мнения: 2
Моля,препоръчайте ми начален учител за 1 клас в 142-ро!

# 35
  • Мнения: 819
                 142 у-ще си имат сайт и там може да погледнете снимките на началните преподаватели!Мисля,че са Антоанета Костадинова,Надежда Йотова и Наталия Иванова.Ние учихме там само в предучилищна група,но се записахме в друго училище,защото 142 ни е далеч.Нямам поглед върху методите им на преподаване,но така си мисля,че Наталия Иванова би била добър избор!Вероятно паралелките ще бъдат с изучаване на английски език.Поразпитайте и други майки!Желая Ви успех в избора! Grinning Peace

# 36
  • Мнения: 2
Благодаря Ти,все пак не губя надежда че някой има по конкретни наблдения и мнения за тези учители и се надявам да ги споделят!

# 37
  • Мнения: 106
 hivo, ние сме в предучилищна в училището и ще продължим и в първи клас.
паралелките ще бъдат разделени по езици - английски и руски. йотова най-вероятно ще е на руската паралелка. доколкото съм сондирала мнение до момента, и трите учителки, цитирани от Mnogodetna mama са добри. самата аз не зная коя да избера Hug ако искаш, пиши и на лични и ще поддържаме контакт.

# 38
  • Мнения: 2 037
Sofia, предучилищната само един клас ли е? При госпожа Неферова ли са децата?

# 39
  • Мнения: 106
Sofia, предучилищната само един клас ли е? При госпожа Неферова ли са децата?

2 са групите. неферова и г-ца иванова. но двете работят в екип и общо взето няма значение при коя госпожа/ца ще е детето. и от двете групи децата са на едно ниво. двете учителки доста често събират децата в игри и децата се познават. атмосферата е много добра и децата добиват много нови умение. примерно моят вече дори с игла шие Laughing
каквото те интересува, питай. ще отговоря с удоволствие Peace

# 40
  • Мнения: 2 037
Преди няколко години бяхме предучилищна при г-жа Симеонова, разкошен преподавател, който за съжаление вече не е там. За това познавам и г-жа Неферова. Бях останала с впечатление, че остана само един клас предучилищна.
Г-ца Иванова Славка ли е? Имаше една госпожица на занималня.
Радвам се много, че училището продължава да е добро за предучилищна. Ако оранизират наистина нещата за предучилищна от 5 години може септември пак там да се озовем, знае ли човек.

# 41
  • Мнения: 106
Г-ца Иванова Славка ли е? Имаше една госпожица на занималня.

да

# 42
  • Мнения: 1
142 оу е най готиното училище!Аз уча там,не е елитно но има прекрасни учителки!Сега бях 5 кл. със учителките Карушева,Сотирова,Бонева,Апостолов и др.Специално за Сотирова-прекрасна учителка е по БЕЛ!А от 1 до 4 кл бях при Илиева-беше ми класна!Сега ще е на 2 кл.Честно казано Мутафчиева и Колипаткова са ужасни.   

# 43
  • Мнения: 104
ionito67, не е най-готиното училище, щом като учителите не са ви научили да пишете грамотно и без грешки.

# 44
  • Мнения: 260
Интересуват ме евентуално имена на учители, които ще поемат за следващата учебна година първи клас и някакви отзиви за тях.
Целодневно ли е обучението за първокласниците и има ли алтернатива за следобедна подготовка в рамките на училището?
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт