цветна снимка- упойка

  • 8 000
  • 26
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Здравейте милички,

много ви моля за информация.
Силно се надявам някоя от вас да е правила цветна снимка, но С УПОЙКА.
Има неща при мен, които не позволяват да е без, само че след двумесечни уговорки,
"лекарката", която ми беше обещала анестезия прати "мед. сестра ", която от своя страна се
опита да ми направи процедурата БЕЗ обещаната упойка и без каквото и да е да каже.
Не искам да изпадам в подробности, за да не ви отегчавам.
Та питането ми е можете ли да ми кажете клиника, където мога да направя снимката с упойка?

Благодаря ви предварително  Hug Hug Hug

# 1
  • Мнения: 3 294
Аз не съм правила ЦС с упойка но Мисля че в Пловдив има клиника в която цветните снимки се правят в повечето случаи с упойка . Д-р Даскалов практикува там , но ще те излъжа за името на клиниката . Успех

# 2
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Благодаря ти, Mindi!
Ако не намеря в София ще отида и до Пловдив, ако трябва!!!
 Hug Hug Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 23 165
в клиника "Надежда" мисля че правят и с упойка

# 4
  • Мнения: 22
В Пловдив, в клиника Медикус Алфа, д-р Даскалов прави цветните снимки с упойка. Цената е 230лв. Дано съм била полезна!

# 5
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Благодаря момичета... следващия месец се надявам да успея!

 Hug Hug Hug Hug Hug

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 4 478
Моя приятелка прави преди месец с упойка снимка при Персенска. Каза че само там и в Пловдив открила да правят с упойка. 250 лв. май й излезе

# 7
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Моя приятелка прави преди месец с упойка снимка при Персенска. Каза че само там и в Пловдив открила да правят с упойка. 250 лв. май й излезе

май наистина ще излезе, че е само в надежда и в пловдив. днес само за тях намерих инфо, благодаря ти и на теб desive78

# 8
  • София
  • Мнения: 23 165
в "Надежда" е желателно и да кажеш че искаш упойка като се записваш, аз не знаех че може и беше късно като отидох, нещо трябвало да се изследва преди това

# 9
  • Мнения: 1 768
Виж в клиниката на Щерев , мисля че правят с упойка по предварителна уговорка .Незнам къде съм чела , но ми се върти нещо като цена от 150 лв.Спомням си , че и във Варна има клиника, която предлага упойка.Разрови по подробно чичко Google и успех.

# 10
  • Мнения: 7 716
Навсякъде можеш да получиш упойка, но трябва да го заявиш предварително, за да се осигури анестезиолог и контултация с него. Можеш и сама да си заведеш такъв. Аз си водех анестезиолог  и лекарят нямаше нищо против. Peace

# 11
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Лали, мила сигурно може и с упойка, но набързо какво ми се случи в Тина Киркова.
Два месеца подред се уговаряс с препоръчана лекарка от там.
Отивам в уговорения ден и час и започвам да и звъня.....
Не си вдигна телефона 3 часа, търсехме я на рецепция, чрез сестрата..... нищо
след това мъжът ми вдигна скандал и и звъннаха, тя каза да сме слезели пред ренгена.
След 10мин идва въпросната МЕД СЕСТРА и ми казва да вляза, да се съблека и да легна.
Аз я попитах- нали знаете, че съм с упойка???
тя каза, че нямало проблеми.
Лягам аз и след мялко идва тя с вече подготвеното контрастно вещество (което аз си купих)
и иска да започне процедурата.
Аз цялата се разтрепетах, разревах и тн....
Развиках се, че са садисти и че няма начин да ми направят това при положение, че имам УГОВОРЕНА упойка.
И си заминах от великата болница.
Само ме е яд, че от рев не можах да оитда да вдигна скандал на самата лекарка, която праща мед сестра за такава процедура......

# 12
Миличка, отиди в клиника МАЛИНОВ. Предварително заяви за упойката. Аз съм правила два пъти в Тина Киркова и щях да умра от ужас и болка. Трети път ХСГ/ ЦВЕТНА СНИМКА/ правих при д-р Стаменов и д-р Персенска и не усетих нищо. Предписват ти свещички за болка и готово.А за въпросната докторка от Т.Киркова напиши и смело името, за да се предпазят и други жени.

# 13
  • Мнения: 7 716
Съжалявам, Фиоре, за това, което си преживяла. Гуш. Hug Hug Hug

# 14
  • Мнения: 22
Аз съм правил цветна снимка с упойка при д-р Персенска от клиника "Малинов".
След кошмарна цветна снимка в Шейново преди години не исках и да чуя за вариант без упойка. Предупредих предварително лекарката, че искам упойка, в уречения ден отидох, приспаха ме и след няколко минути ме събудиха, за да ми кажат резултата.
Процедурата беше направена перфектно и бих посъветвала всеки, който се страхува, да ползва упойка. И до сега не мога да разбера защо лекарите ни подлагат на ненужни инквизиции, след като има идеални варианти да ни бъде спестена болката.

# 15
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Благодаря ви за подкрепата, момичета  Hug Hug Hug

Опитвам се от два дни да се свържа да запиша час при Персенска, но никой не ми вдига тел....
Ще продължавам да звъня!  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 2 309
В ин-витро център Плевен също правят такава!

# 17
  • София
  • Мнения: 23 165
Благодаря ви за подкрепата, момичета  Hug Hug Hug

Опитвам се от два дни да се свържа да запиша час при Персенска, но никой не ми вдига тел....
Ще продължавам да звъня!  Mr. Green
ako имаш възможност отиди на място да си запишеш час, по телефона шанса да успееш клони към нула

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 4 478
И аз така се мъчих няколко дни да се свържа, но веднъж ми вдигнаха !!!! Laughing Така онемях от изненада, че започнах да пелтеча. БЕше вторник към 13 ч. Ако не можеш да идеш на място продължавай с опитите  Peace

# 19
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
а за д- р Стаменов някой от вас знае ли за кога записват?
май вече е за 2009 година... Thinking

# 20
  • София
  • Мнения: 23 165
а за д- р Стаменов някой от вас знае ли за кога записват?
май вече е за 2009 година... Thinking
да, даже май за втората половина на 2009, а всъщност ако питаш за снимка при него не знам, ама няма смисъл, в повечето случаи ги прави д-р Персенска

# 21
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Не, при Персенска ще искам снимка, но искам час за преглед да си запиша при д-р Стаменов.
След препрочитането на всички възможни форуми и теми за лекари, установих, че масй няма да отида
при друг специалист, а и след богатия си опит от псевдогинеколози- около 12ина.... вече не знам ... Tired Tired Tired

# 22
  • Мнения: 166
аз правих цс при Персенска с упойка и мина добре,упоиката е 120лв,ако те интересува. Hug

# 23
  • Мнения: 9 525
момичета, живи и здрави да сте  Heart Eyes и на мен ми предстои цс, но мн ме е страх Shocked иначе ходя при персенска, но тя не ми спомена за варианта с упойка  Shocked кажете - пълна или локална е, за какво става въпрос и какво трябва да направя - да се обадя предварително /като записвам час или по-рано/ и? не знам, нещо особено трябва ли да правя  Rolling Eyes

# 24
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
трябва предварително да съобщиш за желанието си за упойка Simple Smile
разбира се, че има и този вариант  Hug
заспиваш за малко, всичко минава за 30 мин
успех и да споделиш  Hug Hug Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 2 908
Доколкото разбирам в "Надежда" се чака доста и за цветна снимка та въпроса ми е ако я направя на друго място дали ще е проблем,а  по принцип за ИКСИ задължителна ли е цветната снимка?

# 26
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
побутвам, за да ти отговоят по- компетентните момичета тук.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт