Трите най-любими...

  • 2 686
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 264
Малко ще ми е трудно за избера само 3, но все пак Simple Smile
1. Любим продукт за коса - шампоан за фина и слаба коса на Eugene Perma
2. Любим продукт за лице (+декоративна козметика) - почистващата серия на Biotherm - Biosource + фдт Estee Lauder Double Wear Stay In Place
3. Любим продукт за тяло - лосион за тяло Nina на Nina Ricci

# 16
  • Мнения: 812
за коса и тяло нямам-обичам да ги сменям,за лице - бялата козметика на д-р Хаушка и декоративната на  Криолан Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 165
1. Любим продукт за коса.- Нямам фаворит. Досега не съм намерила точния продукт Tired
2. Любим продукт за лице (+декоративна козметика)-  червило на Клиник Colour Surge Butter Shine -страхотно се разнася по устните Flutter , еднта маска за лице на Guinot
3. Любим продукт за тяло- олио за еластичност на Чико.Но, определено не е сред най-най, просто това ползвам в момента.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аз ще ги обобщя по марки:
1. Любим продукт за коса - всичко, подходящо за моя тип коса на Фито (като редувам и с други марки, но винаги имам шампоан и маска на Фито)
2. Любим продукт за лице - напоследък ме влече към Клиник
3. Любим продукт за тяло - всичко (боди лосион, сапун, душ гел) на Dove и един лосион за тяло на Oriflame, който си поръчвам през няколко месеца  Crazy

# 19
  • Мнения: 1 081
1. За коса - всичко на Глис Кюр - сменям ги
2. За лице - Перли арабски блясък на Ейвън, и спирала Макс Фактор 2000 калории, въпреки, че и Волюм Клубинг на Боржуа ми харесва   Peace
3.За тяло- Ексфолианта на Ейвън със саке и ориз, Мляко за тяло на Локрема, и Дав също

Време е да спра   bouquet

# 20
  • Мнения: 3 641
1. За коса-Професионалната серия на Лореал и теч. крiстали Seri
2. За лице- Всичко на Клиник. Спирала Хипноз на Ланком, бронзиращата пудра на Герлен.
3. За тяло-Душ гел Pure Pioson, лосион зa тяло Gucci II

# 21
  • Мнения: X
Такаа, тъй като всичко доста бързо ми омръзва ,ще изброя трите неща,които редовно си купувам като ми привършат:
1.Тоалетно мляко "Па-па"
2. Дезодорант Нивеа
3.Лосионите за тяло на Ив Роше

# 22
  • Мнения: 4 170
1. Любим продукт за коса-шампоанът и балсамът на Нивея(кадифен блясък).
2. Любим продукт за лице(+декоративна козметика)-харесвам на Ейвън декоративната козметика,а кремове за лице не използвам често.
3. Любим продукт за тяло-лосион и йогурт за тяло на Ейвън с къпина.
 Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 5 079
За коса -още не съм открила любим продукт, купувам какво ли не и и сменям непрекъснато.
За лице и тяло пробвам на Ейвън нови продукти, харесват ми с малки изключение.
Ааа... сетих се, на Leocrema лосионите и кремовете. Обожавам ги. Crazy

# 24
  • Мнения: 1 354
Трите ми най-любими продукта за...
...коса са маската за коса на Ейвън с маслина,шампоан на Елсев-розовият,бадемово масло
...лице са крем за лице Нивея софт,фдт на Импала,перли за лице на Ейвън
...тяло са душ-гел Бетина Барти,лосион за тяло Бетина Барти,рол-он Нивея фреш

 Peace

# 25
  • Мнения: 31 179
Почти никога не повтарям продукти, особено за коса и тяло. Любими са ми общо взето ползваните в момента. Най-любимо ми е обаче едно червило на Диор. Не го използвам дори, за да не ми се свърши. Laughing

# 26
  • Мнения: 540
Май като се замисля нямам любими сменям ги доста често

# 27
Единственото нещо,кото ползвам от години е лилавият шампоан на Пантен Peace




# 28
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Аз често сменям продуктите.
За косата - нищо особенно не правя, откакто я клъцнах къса (голямо облекчение).
За лицето - аз съм в крайностите - или се мацотя с много грим или почти не слагам. Сега съм втора крайност - кафява спирала и кафеникаво-розово червило на Лореал. Вече не излизам и без да се намажа със слънцезащитен крем.
За тялото - не излизам без да се изкъпя и си пръсна любимият парфюм на Дюпон.

# 29
  • Мнения: 1 243
Нямам някакви кой знае колко любими продукти, но си имам такива, които си взимам често! Ползвала съм и мн скъпи, и по-евтини и честно казано, от по-евтините съм оставала по-доволна, може би защото от другите очаквам прекалено много  Tired

За коса - хининова вода на Милва, лак Оверса, маска за коса Миосотис /жълта/
За лице - Garnier Total Fresh, ФДТ Джордани на Ори, спирала Уондърлаш Ори, молив за очи на Brooklin, червило Супер Блясък Clover Hazel
За тяло - собственоръчно направен скраб от кафе, канела и зехтин, демек ексфолиант а'ла Белучи  Mr. Green, лосион за тяло Garnier extra dry skin, както и един за блясък на ори, ама не му знам името.

Общи условия

Активация на акаунт