Има ли мераклии за едно "Японско чудо"?

  • 9 149
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ъх, първия день нали салата пишело, по избор. Вие какво избрахте? Ама от няколко зеленчука ли?
Ами плодова салата не мож ли?
Ух, ще умра от глад.
Абе, Лили, какви 53 килограма бе?! Ще се изпариш бе, жена?! Crazy
Мауей, аз ако напиша мерки и теглилки ще избия рибите! Sick
Хади, пазя си тайна!  newsm48

# 16
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Aлме,изобщо не се опитвай да ми взимаш предимството...видях ти снимките,така че сори,ама рибата избивам аз Mr. Green
Започнах от днес-пих кафе сутринта(гадно и горчиво),а сега отивам да ям яйцата.Само че аз няма да ям две цели яйца,а 3-4 белтъка(не ги ща тези жълтъци Crossing Arms).Довечера ще си опека на фурна малко телешко и ще си гарнирам с краставици...
Да видим докъде ще я докарам...че само се прехвърлям от тема в тема...миналия месец бях в "Лечебно гладуване" Embarassed Embarassed EmbarassedСраааааааам Blush
Смятам и да започна да се увивам с фолио,а мъжа ми обеща,че и грейка ще ми купи и яко да загрявам сланинките...
Ами това е от мен...отивам да "обядвам" Laughing

# 17
  • Мнения: 3 861
Току що си хапнах яйчицата Laughing
Абе, Лили, какви 53 килограма бе?! Ще се изпариш бе, жена?! Crazy


Ааа гоня телосложението си от времето преди да забременея... Имам за сваляне още 4 кг. и се надявам тази седмица да приключа с този проблем. Освен това аз съм вече на финалната права... Преди 1 година влязох да раждам около 75 кила Embarassed Crazy. Търкалях се така Joy. И пожелавам ви по скоро да стигнете и вие финалната права

# 18
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Мда Лили... Доста ще почакам да достигна 75... Crazy

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Искрице - Благодаря ти  bouquet

Помня, че един ден не се вечеряше, ама кой...  ooooh!
Още веднъж - 10Х Simple Smile
Ами то си го пише в диетата,Шани Laughing Heart Eyes


5 ден:
.......
.......
Вечеря: Не се яде

Точно така е -ДА!
Аз казвам, че само това с неяденето си спомням от таз диетка, която я имам като изрезка от някакъв вестник през 1995-6г.. ТА затова баш-баш не си спомням  Blush подробностите. Както и да е  Simple Smile
10Х още веднъж Искрице   bouquet

# 20
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Аз да питам, колко кг. да очаквам да стопя за 1 седмица от това японско чудо? От сума си време се боря с едни 6 кила и ту свалям ту качвам, ужас!

# 21
  • Мнения: 3 861
Аз да питам, колко кг. да очаквам да стопя за 1 седмица от това японско чудо? От сума си време се боря с едни 6 кила и ту свалям ту качвам, ужас!
Зависи от организма и от това дали спортуваш нещо паралелно с диетата...
Аз миналия път, когато я правих свалих 3 кг. за 1 седмица без да правя нищо друго. Сега подскачам и  тае-бо и  се мажа с Леокрема та се надявам ефекта да е по- добър... newsm78

# 22
  • Мнения: 2 142
Tуку-що си направих яйцата, надявам се да са големи и вкусни Laughing

# 23
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Е сега искате да кажете, че яйцата и салатата трябва без сол ли да ги ям ? Значи домати и краставици с олио, така ли? Как ще ги прегльщам тези яйца без сол не ми е много ясно, ама ще се пробвам, после ще кажа как се справям, пьк ще видим!

# 24
  • Мнения: 1 120
Колко кг свали за тези две седмици?Продължавам да съм едно голямо розово топче и ми иде да ревна вече с глас...не мога и не мога да отслабна
Стартирах точно 62 кг.За двете седмици свалих 5 кг. На третата седмица започнах се храня разделно,взех си велоергометър и започнах здраво да въртя сутрин и вечер по 40-45 мин на ден. В момента съм 54кг ,целта ми е да си върна килограмите от преди да забренея-50 кг. Утре ще съм на Лунната диета и след това ще продължа Японското чудо:)

# 25
  • Мнения: 1 120
Е сега искате да кажете, че яйцата и салатата трябва без сол ли да ги ям ? Значи домати и краставици с олио, така ли? Как ще ги прегльщам тези яйца без сол не ми е много ясно, ама ще се пробвам, после ще кажа как се справям, пьк ще видим!
ВСАЛАТИТЕ НЕ СЛАГАМ НИЩО ДРУГО ОСВЕН ЛИМОН!

# 26
  • Мнения: 3 861
Аууу умирам от глад. Проблемът е, че тук (на работа) само забранени неща има за ядене.  Confused А докато се прибера да си изпека една пържолка със салатка ще стане 23.00 часа. Много гадно Cry

# 27
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
След лунната и аз съм с вас .А дали могат да се ядат плодове когато много огладнееш?

# 28
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Аз и тук ще попитам дали има проблемация да се дъвче дъвка, ама принципно ми вълнува въпроса, при диетиране. Уж нямало шекер, ама да питам де. Все някоъ тряба задава тъп въпрос! Crazy
Не знам при вас как мина първия ден, обаче аз размених вечерята с обяда почти. Тоест лиших се от двете яйце, в полза на салата, пък вечерях голо пиле. Голям праз. Напих се с вода и ми лошо чак.
Защо тряба да дебелее човек?! #Cussing out

# 29
В тази диета бананите позволени ли са?

Общи условия

Активация на акаунт