Тиранти за прохождане

  • 4 059
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 929
На мен лично никак не ми бяха полезни. А и имах чувството, че спираха дишанито на детето ми в областта на гърдите. Той просто се увисваше на тях и вместо да върви, аз го носех като чанта с дръжки.

# 46
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Подариха ни и на нас такива тиранти, но ги пробвах един път и не ми се сториха удобни. Не съм ги ползвала.

# 47
  • София
  • Мнения: 5 079
Твърдо съм против тях, и минахме без такива джаджи... За мен, детето ми е не е куче да го водя така "на каишка" навън...  Sick ooooh! Crossing Arms

# 48
  • Мнения: 78
Аз съм категорично против

# 49
  • Мнения: 512
Ползвах ги, когато детето беше почти проходило. Просто ме заболяваше кръстът да съм наведена над него и да го държа за ръчички. Но не мисля, че спомогнаха за по-бързо прохождане. Бяха облекчение единствено за мен.

И аз така.  Peace

# 50
  • Мнения: 5 940
Мислех, че ще ползвам, купих. Успях да ги сложа веднъж. След това синът ми зарева на няколко пъти от опитите ми да му сложа колани и се отказах. Той ревеше и от проходилката. Проходи си без тези приспособления.

# 51
  • Мнения: 6 618
Купих и не ги ползвахме.

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Никое съществоне прохожда в паяк, с каишки и всякакви други търговски измишльотини. Детето прохожда щом е готово за това. Вашата задача е да не го ограничавате - достатъчно пространство и диван по който може да ходи са напълно достатъчни. Когато бяхме навън аз постилах на дъщеря ми един шарен чаршаф пред някоя пейка и тя се придържаше по нея, пристъпвайки (на 8 мес.), когато се умореше си сядаше и си играеше. След 7мия месец не съм я държала в кошарата - винаги е била на килима, дръпнахме масата, за да има повече място. Почти не съм я държала за ръка - това още повече стимулира желанието за самостоятелност.
Но всеки сам си преценява. Wink
  202uu

Общи условия

Активация на акаунт