COBOS геймърки 3

  • 14 639
  • 344
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 274
Майкоу, за да стигна до Кемпински в 6, трябва да тръгна от офиса в 5....Ужас.

# 331
  • Мнения: 2 401
Това отбой ли ще да е? Аз веднага се сетих за едни тихо, скромно местенце в района.  Пушачи ли сте бре?

# 332
  • Мнения: 592
Ама недейте да се съобразявате на 100% с мен. Аз все пак Сф я познавам и няма проблем да отида където и да е, просто ще спя там и в 20.00 - 20.30 трябва обратно да съм там на един коктийл, затова дадох това направление. Все пак съм един, а и Сели не се тормози за часа - не е казано да сцепиш секундата. Не съм пушач и съм хардлайнер по темата!   Peace

# 333
  • Мнения: 592
Еййй, направо сте като борсата - като е зелена - всички пишете, като е червена, явно ближете рани или давите мъката. Дайте го по-весело!  Party Разбирам да сте брокери на уола, да се хвърлите от 57 етаж, ама всички сме живи и здрави. Пишете, че тия от трудовото обучение са все на първа страница. Да не се изпокрихте за утре - не се бойте, аз до неделя съм там, ако изгаряте от желание да се видим! Peace

# 334
  • Мнения: 2 401
Ноти, тъкмо влязох да те критикувам, че толкова малко време ни даваш - от 18.30 до 20,20.30. Какво по-напред ще свършим за тоя час и половина. Ние като се събираме откарваме поне по 5 часа  Wink, то ядене, пиене, анализиране.. а?

# 335
  • Мнения: 592
аз ще ви оставя за час и половина и се връщам

# 336
  • Мнения: 2 401
Хора, сега погледнах случайно Енемона  Shocked Сплит ли е имало в началото на месеца или срив?  Shocked
Тази акция беше една от най-стабилните тази година, и спрягана като една от най-перспективните..

# 337
  • Шумен
  • Мнения: 555
Минзи незнам за Енемона, ама като гледам какво става днес имам чувството, че света свършва.  Close Евро/йена днес падна с 10 фигури.  Shocked Това са абсолютни извращения. Тия хора вече гаргара си правят с пазара. Бясна съм щот съм и одървена в момента  яко.  ooooh!

Кажете имаше ли снощи среща. Поне ме разсейте малко.  Heart Eyes

# 338
  • Мнения: 2 401
Леле кивче, щом ти си се одървила.. да не питам за мъжа ти   Wink
Намигам аз, ама на пазара верно апокалипсис тече  Shocked
Среща нямаше, но Ноти ще бъде тук до неделя, така, че със сигурност ще я направим, пък било то и в по-тесен кръг.
Чете ли извадката  от македонския речник?

Културен – Прди и вика „Пардон!"
Дволичен – Прди и прашува „Кој прдна ?
Циничен – Прди и те гледа право во очи
Кавалер – Пушта дамата прва да прдне
Песимист – Уште не прднал мисли дека
се усрал
Безобразен – Прди од задоволство
Сноб – Прди само во добро друштво
Чувствителен – Прди и вика „Ах ! "
Сентиментален – Прди и мисли како би
било да не прднеше
Нестрплив – Едвај чека да прдне
Добро воспитан – Бара дозвола пред да
прдне
Дискретен – Прди и вика „Нека остане
меѓу нас ! "
Реалист – Го смета прдењето за
природна работа
Егоист – Прди само за себе
Глумец – Прди и чека аплауз
Срамежлив – Прди и поцрвенува
Таинствен – Он не прди туку пува
Лажливец – Прди и вика „Со уста прднав
Флегматичен – Прди долго
Колегијален – Дозволува и другите да
прднат
Шегобиец – Прди и вика „Кој прди зло
не мисли "
Неспособен – Потпрднува цел ден и
никако да прдне
Оптимист – Прди и се надева дека никој
нема да чуе
Пензионер – Прди и вика дека во негово
време подобро се прдело
Наивен – Прди и мисли дека направил
добро дело

# 339
  • Шумен
  • Мнения: 555
 rotfImbo rotfImbo  Joy Много готино това.

За разлика от мен, мъжо ми е много добре днес. Седи настрана и нищо не пипва. Сутринта игра що игра, взе си петте пари и избега. И сега е добре. Пък аз нали съм лакомийка. Хак ми е. Сееееееееедя и дремя тука. И нерви троша като гледам само.   hit

# 340
  • Мнения: 2 401
Утре (събота), ще се видим в 14 ч.  Ще си водим половинките, евент. и четвъртинките.  Ако някой реши да дойде да ми пише ЛС, за да му кажа мястото на срещата, или да погледне на онова място..

# 341
  • Мнения: 592
Срещата беше много приятна, Мизи! Жалко за другите, дано жена му на Сели се е "върнала"!  Laughing Peace

# 342
  • Мнения: 2 401
Мдаа, много ни беше гот.  И със сигурност ще се повтори в най-скоро време, с тенденции към потретяне и почетвъртяне...  newsm10
Отивам да видя накъде вървят индексите.

Пп. мисля днес да пусна новата тема.

Последна редакция: пн, 27 окт 2008, 10:37 от минзухар

# 343
  • Мнения: 2 401
И ... момичета, и момчета, почистете си клавиатурите най-накрая:

# 344
  • Мнения: 2 401
Новата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=342010.new#new 

Можем да си запазим и тази, ако искате.

Общи условия

Активация на акаунт