Толкоз хубави жени, г'де ще видиш ти.... ☞ Испания ☜

  • 30 523
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Spain
  • Мнения: 3 750
eto taka milsq 4e se вижда ве4е
http://good-times.webshots.com/photo/1424312703067714944JlsSHo
ГАби какви сте млади и зелени  ,големи сте сладури на абитуренския - тя тази е на Деси , нали аз си нямам , но е само на роклята , не е от сватбата

# 16
  • Мнения: 1 818
ЛаАда,вижда се вече...благодаря  Hug
Парабол...Деси....чаровна,красива и щастлива.... Heart Eyes Hug Чакаме снимки и от сватбата ...  bouquet


# 17
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Не мога да се стърпя и да не ви покажа 2 теми, на които попаднах  Mr. Green Laughing

Инструкции и съвети за млади булки

Свързвате ли името Марко с магаре?

# 18
  • Мнения: 50
 HugГаби,благодаря ти за информацията!Спретнах преди малко сладкиш с праскови.Нещо съм се вдъхновила.През ден правя сладкиш.Търся рецепти в интернет и които не сме пробвали,ги правя.Но за сметка на това скоро няма да сваля килцата. Joy

# 19
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Лада,много е голяма Герито Wink,направо е станала цяла госпожица Wink.Много е сладка.
Оба4е и аз не мога да отворя другите снимки Confused.
Габи,много сте готини на сватбата  bouquet,не знаеШ колко ви се радвах докато ви гледах Embarassed Wink.Оба4е на бала ми обрахте то4ките hahaha hahaha hahaha,ох как ми навя стари спомени Crazy.Ей тази ми е лУбимата от вси4ките http://s197.photobucket.com/albums/aa171/ilievi_es/y%20antes/?ac … urrent=Murcia.jpg  ,много сте сладки  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 818


Вес,къде ги намираш тия бисери....още ме боли стомаха от смях...
...Ей тази ми е лУбимата от вси4ките http://s197.photobucket.com/albums/aa171/ilievi_es/y%20antes/?ac … urrent=Murcia.jpg  ,много сте сладки  bouquet

....a,тук сме в Мурсиа преди 4 години...  Благодаря ти ,Вал Hug ЛаАдичка  Hug

Вал,линк към снимката,която не може да отвориш има малко по надолу .

Криспин,давай насам успешните изпълнения...с рецепти... Hug


Последна редакция: сб, 31 май 2008, 22:48 от gaby_s

# 21
  • Мнения: 0
Браво момичета, това е заглавие за жени със самочувствие!!!

Габи, днес ти звънях по телефона, но те нямаше. Предполагам, че разговарях със сина ти. Пак ще опитам утре. Много ми харесаха снимките ти и ми напомниха за нашата сватба -1991г.

Вес, тази находка е уникална! Очите ми се просълзиха от смях. Laughing Rolling Eyes Shocked #Crazy

При нас  от сутринта  дъжд вали, вали, вали.........................!

# 22
  • Мнения: 1 818
Мариа,да.... малкия говори с някой по телефона,но не знаех че си била ти...така и не ми го даде...затвори го,човека...само си останах с викането...не...не...не...Не можа да ми каже кой се е обаждал...и с право,не те познава...аз си мислех,че е мама...че с друг на български не говори....Извинявай  Embarassed

# 23
  • Мнения: 500
Аз до като седна на компа и вие сте на втора страница... ooooh!Браво!
Ние сме вече в Търново и да си призная хич не ми се мисли,как ще си тръгна от тук,още по-вече ,че ще се прибера,за да стягам багаж.....Но да не се натъжавам от сега...
Гледам снимки показвате.Ей ме на  и мене,като слаба и зелена(щях да пиша млада,ама все още съм си такава... Mr. Green).http://www.snimka.bg/album.php?album_id=175274
А относно вписването ми в списъка,за сега мисля да изчакам от суеверие...Иначе ще сме в Гандия,а съм от Търново и Разград.В смисъл раждана съм в Разград,но съм живяла в Търново до скоро,а сега Разград.Уф,много е омотано,знам. CrazyНо за сега не ме пишете в списъка,моля.Живот и здраве след месец... Peace
Айде лека ви нощ,че тука сме много нагъсто и не мога да стоя до късно на компа,утре пак.И да прекарате,колкото се може по-вече време с децата си утре!  bouquet

# 24
  • Мнения: 1 461
Мимки  много правилно ти е казала Силрай , с течение на времето ще започнеш да насмогваш , въпрос на организация  Peace
Момичета страхотни снимки , всички сте много хубави
Лада голяма чаровница си имаш  Hug
Аз така и не успях да да намеря пудра заахар, купувам си от балгарския магазин , 250 гр за 90 сентимос
Извиняваите но за моделираща маса ли говорите, Силрай ще микажеш ли как се казват на испански тези бонбони ,и какъв грамаж дрябва да си взема , мисля че съм ги виждала в магазините, едно пакетче е 1,90 евро в карифор ги гледах . За такав фондан ли става на въпрос http://www.youtube.com/watch?v=m344aukHKxM&feature=relatedСега ви оставям , че последно време си имаме малко проблеми и изпадам в една дупка, ама ще се справя, радвамс е че съпругът ми е плътно до мен.

# 25
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Mirkata ,пьрво да ти кажа ,4е сте страхотно семейство  bouquet,дано винаги да сте толкова Щастливи колкото изглеждате на снимките  bouquet.Детенцето ти е много сладко:love:,да ти е живо и здраво и все така хубаво(ако знаеШ как прили4а на мойта племенница Wink).
Ще си призная,4е се просьлзих Cry като гледах снимките от архива Cry,особено тази с баба ти,много тьжно изглежда Sad.
Оба4е мога да те уверя теб ,4е годините определено ти идват на добре Laughing,сьс всяка година изглеждаШ по добре,и това го казвам най_сериозно.хахахахахаха оба4е ,онази снимка с приятелката ти ме уби.......все едно аз сьм се снимала в мойта стая....пьлна с плакати отзад,и все така заставах Laughingи аз настрани.....за да ми се вижда косата Joy.
Кар4ита,горе главата мила,не зная какво ви се слу4ва,но се надявам искрено скоро да отмине.За сьжаление живота понякога е много труден и сложен,но трябва да продьлжаваме заради единственото ценно което имаме_децата,А ти ги имаШ две ,така ,4е двойно по бьрзо трябва да се оправиШ Laughing Hug  bouquet.Ако можем да ти помогнем с неЩо кажи,  bouquet

# 26
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Честит ден на детето!
Нека децата ви растат здрави, умни и засмяни,
и да посрещат с усмивка всеки ден от щастливото си детство!
  Hug

# 27
  • Мнения: 500
Честит празник,мили деца!

# 28
  • Мнения: 500
Вал,благодаря ти мила! Embarassed(Но на снимката с приятелката, в стаята ми, съм с цикламените гащи,а не с къдравата коса... Peace)
Днес при нас е облачно и ще вали.Много кофти ден за празника на децата... Sad

# 29
  • Мнения: 1 818
         Честит празник, Детенце!





Мирката,много сте хубави всички...дъщеричката ти е голяма чаровница...Цялото семейство сте страхотни! Heart Eyes Hug
Карчита,горе главата! Hug Heart Eyes

Днес е слънчице при нас...мислим да се поразходим до Аликанте...Мариа,ще се опитам да се свържа с теб преди да тръгнем !

Общи условия

Активация на акаунт