Къде във Варна ходите на маникюр?

  • 112 159
  • 293
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 622
Имам едно питане към Tasha и БУБА  - и двете ли сте сядали при двете маникюристки?
Естествено, че съм сядала и при двете, иначе не бих си позволила да правя разлика  Peace

Здравейте дами  Simple Smile Случайно попаднах на тази тема и какво да видя  Shocked
Обаче Милена е по-добра. По-прецизно работи честно казано. Роди почти не използва онези клещички за кожички и дори на момента да изглеждат добре (защото нали им слагат онова за омекотяване и премахване на кожичките), на другия ден щръкват и маникюра не изглежда като току що направен.  Tired

Аз дето се вика ходя почти по чехли в салона, съвсем наблизо ми е  Laughing

За педикюра- лошото е, че стойката дето си вирваш крака на нея е на някакви колелца и под тежестта на крака се мести и адски неудобно  ooooh!
Буба,всеки си има начин на работа,аз избягвам да режа кожички,само където стърчи или ако ми кажат.Не мога да се сетя коя от клиентките ни си,но явно си била и при мен.Естествено,че всеки е свикнал с маникюристката си и ако случайно си попаднала при мен е възможно да не си доволна  Wink



Роди, радвам се да те видя тук  Wink Ако държиш, ще ти подскажа коя съм  Laughing

Наистина Миленка е по-прецизна, това разбира се е мое мнение, гледам, че и ти си имаш клиентки, което значи, че теб пък те предпочитат други момичета. Мисля е нормално това  Wink  Peace

А това към коя от двете ви ще се ориентирам, стана след като сядах известно време и при теб, и при Милена  Grinning

# 31
  • Мнения: 5 622
За цените да кажа- наистина е несериозно да се пита колко време издържа лак, на маникюр за 6 лв, след като стана ясно, че лакът, който се ползва е ОПИ. Според мен няма нищо странно в цените, аз съм свикнала с тях и ми харесват  Laughing Който иска, разбира се е свободен да даде и 3.5 пъти повече, въпрос на....на каквото решите  Laughing

# 32
  • Варна
  • Мнения: 3 415
БУБА, това е едно, но има и друго...ежедневието на всеки от нас е различно и ако аз примерно мия чиниите 5 пъти на ден друг хора го правят 2 пъти...в смисъл, че има и други фактори, а не само марката лак примерно   bouquet...аз обаче винаги виждам лака си "захабен" след 3тия ден...въпрос на много фактори е издръжливостта на лака  Hug

# 33
  • Мнения: 5 622
По-скоро зависи от самия нокът  Thinking

Ако се омазнява по-бързо нокътната плочка и лака пада по-бързо. Моят лак не издържа особено дълго, макар да нямам работа на мивката, освен при миене на ръцете  Wink

Аз от може би месец не съм ходила на маникюр и сега видях, че Роди цитира други цени, да не би маникюрът без ла да е станал 6 лв, а с лак 8?  newsm78 И още един въпрос- колко струва маникюр с декорация на всички нокти? Обикновено си правя изчистен маникюра, та не съм се сещала да питам  Rolling Eyes

# 34
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Това за чиниите беше грубо казано са не се хващай за него   Laughing ... но е така...и от нокътната плочка зависи и от всичко... Crazy

# 35
  • Мнения: 78
Здравейте аз ходя в един салон на Владислав, точно след Mc Drive.Работят с OPI.Цената на маникюр с лак е 15 а педикюр  с лак 20.Доволна съм,но това не ми пречи да отида да вида и на други местата как работят.Ако не ми хареса се вращам при моята маникюристка  и пиша още една червена точка,но ако ми хареса разбира се ставам клиент на новата маникюристка.Щом тя ряботи на по-ниски цени, а аз съм доволна от нея, разбира се че ще спестя някой друг лев.Мисля другата седмица да посетя тази на ул.Рила и моля поснете някакъв телефон на маникюриската от ул.Преслав 28.

# 36
  • Мнения: 1 149
Аз искам да кажа ,че Милена не я познавам,не съм и от Варна/но често ходя там на гости/,прочетох името на Роди и в паметта ми изникна нещичко.
Точно  тя е маникюристката при,която ме заведе сестра ми.
По-доволна не съм оставала от никоя.Декорациите са и  много красиви .
Много си я харесах и като посетя Варна пак ще ида при нея Peace
Така,че както каза Буба-въпрос на предпочитание,един харесва едно друг друго Wink
Поздрави на всички варненки Hug

# 37
  • Мнения: 142
Здравейте аз ходя в един салон на Владислав, точно след Mc Drive.Работят с OPI.Цената на маникюр с лак е 15 а педикюр  с лак 20.Доволна съм,но това не ми пречи да отида да вида и на други местата как работят.Ако не ми хареса се вращам при моята маникюристка  и пиша още една червена точка,но ако ми хареса разбира се ставам клиент на новата маникюристка.Щом тя ряботи на по-ниски цени, а аз съм доволна от нея, разбира се че ще спестя някой друг лев.Мисля другата седмица да посетя тази на ул.Рила и моля поснете някакъв телефон на маникюриската от ул.Преслав 28.

Хмх, дали ще може и за мен телефона на момичето от Преслав 28. Мерси!

# 38
  • Мнения: 1 312
Моята маникюристка взима 15 лева/с лак/,педикюр-също 15 лева.
До скоро бяха по 12 лева и двете,преди 2-3 месеца вдигнаха цените.
Критерият ми никога не е бил издържливостта на лака,а доброто оформяне на нокътя и почистването на кожичките.
Лакирам се така или иначе всеки ден.

# 39
  • Мнения: 5 622
Критерият ми никога не е бил издържливостта на лака,а доброто оформяне на нокътя и почистването на кожичките.


Същото мисля и аз. Така ил иначе ОПИ не са от най-издържливите лакове  Wink Но кожичките и добрият вид на нокъта в следващите няколко дни са най-важно за мен. Защото и в къщи имам лакове и се лакирам(и декорирам) сама, но маникюра не мога сама да си го оправя така, както при маникюристката  Wink

Аз искам да кажа ,че Милена не я познавам,не съм и от Варна/но често ходя там на гости/,прочетох името на Роди и в паметта ми изникна нещичко.
Точно  тя е маникюристката при,която ме заведе сестра ми.
По-доволна не съм оставала от никоя.Декорациите са и  много красиви .
Много си я харесах и като посетя Варна пак ще ида при нея Peace
Така,че както каза Буба-въпрос на предпочитание,един харесва едно друг друго Wink
Поздрави на всички варненки Hug

Точно така е  Peace Аз предпочитам ( и препоръчвам) Милена, вече казах защо, не смятам да се повтарям. Надявам се Роди да приеме градивно критиката ми  Peace

Понеже помолих Роди за цените(очевидно са се вдигнали от няма и месец, насам  Laughing ), на ЛС ми ги е пуснала, ще ги пейстна тук, за да се оринтирате всички:

Обикновен маникюр с лак-8лв.
Маникюр,полиране с лак-9лв.
Маникюр без лак-6лв.
Френски маникюр-9лв.
Маникюр с декорация на всички пръсти-13лв.
На пръст от 0.50 до 1.00лв.
Педикюр  без лак-12.00
С лак-14.00
Френски педикюр-15.00

Това е общо взето.


Както се вижда и при нас вече няма маникюр за 6 лв  Laughing

# 40
  • Мнения: 6 039
Обикновен маникюр с лак-8лв.
Маникюр,полиране с лак-9лв.

каква е разликата? newsm78

# 41
  • Мнения: 13 512
Обикновен маникюр с лак-8лв.
Маникюр,полиране с лак-9лв.

каква е разликата? newsm78
Че не ти полирват ноктите всеки път като ти правят маникюр.

# 42
  • Мнения: 5 622
На мен докато беше 6 лева маникюра и ми ги оформяха, и ми ги полираха, и ми ги лакираха за тази сума. Явно търсят повод да вдигнат цената. Оформяне 6 кинта, полиране левче, лакиране още два...  Laughing

# 43
  • Мнения: 142
А печене с UV лампа има ли го като вариант?

# 44
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Мда при моята...но само последният път като ми слага гела съм се пекла  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт