Имена за близнаци

  • 14 028
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 414

Как така чак в пети месец се видя, че са две бебетата?  newsm78 Моите се видяха още в 7 седмица, толкова ясно - два плодни сака.

Незнам, може би не е искал да ми каже, все пак бях на 33 г., първа бременност, пазил ме е от разочарование и т.н.

Последна редакция: пт, 20 юни 2008, 16:28 от Double with Cream

# 31
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Ако са еднояйчни се виждали по-късно, а има на някои ги виждат и в по-късен период.

# 32
  • Мнения: 9 814
Снежина и Божидар.
Снежина и Самуил.
Снежина и Стилиян.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 588
Снежина и Станимир или Симона и Станимир Peace

# 34
  • На тиха улица
  • Мнения: 902


- Снежана и Божан - на галено Снежи и Божи
- Снежина и Божин - на галено пак Снежи и Божи

Тази мама ти е дала прекрасно предложение,   smile3525

# 35
  • Мнения: 6 461
Снежана и Божидар.
Станимир и Станимира.
Светослав и Светлана.
Симона и Симеон.

# 36
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Симона и Симеон  Peace

# 37
  • София
  • Мнения: 66
Според мен: Снежина и Боян Simple Smile

Твърдо съм ЗА две хубави български имена... Също така мисля, че по-правилно би било щом ще кръстиш момичето на майка си, да кръстиш момчето на някой от родителите на бащата... или ако има специална причина да не искаш - на своя баща...

И защо трябва да си подхождат? та те ще са дечица през много малка част от живота си Simple Smile като станат на по 30 години кой ще обръща внимание?

Все пак това си е твое решение Simple Smile Стискам палци за 2 хубави бебчета, които с характер да носят избраните имена   bouquet


П.П. и в областта на шегата: По-късно винаги ще могат да се прекръстят на Манчестър и Челси Wink

# 38
  • София
  • Мнения: 44 105
Може Снежина и Ангел Wink

Само че Снежана по-ми харесва от Снежина....

# 39
  • Мнения: 517
Само че Снежана по-ми харесва от Снежина....

А иначе Снежана и Спартак, Снежана и Христо...

# 40
  • София
  • Мнения: 2 802
Аз се казвам Снежина и името ми харесва. Незнам обаче защо трябва и мъжкото да е сходно.  newsm78 Има толкова хубави български мъжки имена, а може и на някой дядо  Wink

# 41
Снежина и Северин - на галено Снежи и Севи  Simple Smile

# 42
  • Мнения: 99
Аз не мисля,че имената трябва да са с една буква или дори сходни.Това е разбира се лично мнение.На нас също ни предстои мислене на две имена и ще видим Rolling EyesАко трябва да предложа нещо,то дано допадне - Свежен /рядко име,съпруга ми се казва така/ и Сара/много го харесвам,принцеса-от арабски/. Peace

Общи условия

Активация на акаунт