Статия за БГ-Мамма във в.Капитал

  • 5 320
  • 77
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 401
Интересна ПР статия.

За какъв ПР става въпрос според теб?

# 46
  • Мнения: 4 447
Интересна ПР статия.

За какъв ПР става въпрос според теб?

Бял.

# 47
  • Мнения: 5 622
Сега погледах и аз коментарите под статията. Пак война се е заформила. На изгонени от форума и на настоящи потребители...

Това, обаче ме разби: Обществото на българските патки да си гледа бибероните и стига евтина реклама. Много поздрави от мен за "Бг-Крава".

Требе да си мнооого тъп, че да си позволиш да  напишеш подобна простотия   ooooh!

# 48
  • Мнения: 2 401

Това, обаче ме разби: Обществото на българските патки да си гледа бибероните и стига евтина реклама. Много поздрави от мен за "Бг-Крава".

Требе да си мнооого тъп, че да си позволиш да  напишеш подобна простотия   ooooh!

..или пъпчив пубер с мазоли по ръцете..

# 49
  • Мнения: 2 563

Това, обаче ме разби: Обществото на българските патки да си гледа бибероните и стига евтина реклама. Много поздрави от мен за "Бг-Крава".

Требе да си мнооого тъп, че да си позволиш да  напишеш подобна простотия   ooooh!

..или пъпчив пубер с мазоли по ръцете..

Обикновен женомразец.

# 50
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Сега погледах и аз коментарите под статията. Пак война се е заформила. На изгонени от форума и на настоящи потребители...

Това, обаче ме разби: Обществото на българските патки да си гледа бибероните и стига евтина реклама. Много поздрави от мен за "Бг-Крава".

Требе да си мнооого тъп, че да си позволиш да  напишеш подобна простотия   ooooh!
Авторът на тази "мъдрост" може да е само някоя бедна и неудовлетворена душица, която заслужава съжаление.

# 51
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Като цяло статията ми допадна. Съгласна съм с мнението на Кифлата и Бу. Както и на Вълка, все пак трябва доста време за анализ на форума, за една реална статия за него. Това е невъзможно за час, два, ден. На мен вече 4 год. не ми стигат.

Коментарите няма да ги коментирам, защото доста от тях са направо гнусни.

# 52
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Цитат
....  И след като възстановят социалните си контакти около 80% от майките остават верни на сайта,

Мдаа Wink То е краста ... голяма Wink

# 53
  • Мнения: 2 018
Ммммда  Thinking

"Той разказва, че когато например направи лична забележка на някого за твърде голямата му снимка на профила, до края на деня същият човек е алармирал за още стотина потребители със същото "нарушение""

Без коментар!

# 54
  • Мнения: 1 952
Ауууууу какви злобни коментари под статията  ooooh!
Ми то коментарите са впечатляющи. Статията е толкова посредствена, че само ме заболяха очите, нищо друго...

# 55
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Цитат
....  И след като възстановят социалните си контакти около 80% от майките остават верни на сайта,

Мдаа Wink То е краста ... голяма Wink

Сайтът далеч надхвърли границите, които предполага името му (и специално форума, в който практически всеки може да намери интересна и полезна информация).

# 56
  • Мнения: 91
Цитат
....  И след като възстановят социалните си контакти около 80% от майките остават верни на сайта,

Мдаа Wink То е краста ... голяма Wink

 Peace

# 57
  • Мнения: 5 940
Можеше доста по-добре да се напише, но журналистът надали истински познава форума. С едно интервю нищо не става. Иначе звучи позитивно, но повърхностно.

# 58
  • Мнения: 9 865
Статията прилича на дописка за училищен вестник.
Бял или черен пр, преди или след дъжд качулка това писание е по детски повърхностно.

# 59
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Жал ми е да гледам как се скапва Капитал. Чета ги редовно, щото на пазара по-свестен вестник не се намира засега и в 1/3 от материалите откривам прояви на непрофесионализъм...  Tired
Професионализъм се поддържа с пари. Както и с уважение към съответния професионалист.
За съжаление колкото по-голяма и мощна става една компания, толкова по-малко усилия полага да задържа професионалистите. Даже обратното - тенденцията е на всеки 5 години 'да се прочиства' мениджърския, респ. ориентиралия се в обстановката състав, за да се избегне явлението 'старо куче' - искания (резонни) за високо заплащане, промени в организацията на работа - все такива едни неща, създаващи неудобства на собствениците.
Това важи за всяка една сфера, не е само журналистиката.
Но пък затова си нямаме Кари Брадшоу, примерно Wink

Колкото до коментарите под статията - нямам представа за точния брой хора, пишещи по форумите в родния Интернет, обаче имам чувството, че едни и същи дежурни драскачи творят абсолютно всички злостни коментари, било то къде и без значение от темата, чак по стил (по-скоро безстилие) си приличат...

Общи условия

Активация на акаунт