Проект "Мулти мама" - 2

  • 17 605
  • 268
  •   1
Отговори
# 195
  • Бургас
  • Мнения: 337
Извинявам се ,4е пиша във вашата тема-аз съм мама на една принцеса,но исках да кажа:

ЕВАЛА! Гледах репортажа по НТВ и не се сдържах да ви поздравя за упоритостта и постоянството..Доказахте ,4е обединението прави силата- дано има ефект!

Успех желая  Hug

# 196
  • Мнения: 2 471
Руме, ама много те обича камерата Simple Smile

# 197
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Руме, и аз съм за Продавалника! Peace Мисля ,че ако се обявят в Благотворителни продажби и на всяка обява да се впише ,че са с включени пощенски. Това, за тези, които са при теб. А иначе , който от нас иска паричките от определени дрешки да отиват за ММ, спокойно пак там може да пуска обявата, пише че парите са за проекта ММ. Съществува опасност обаче, поради зачестилите измами, да има хора получили дрешките и неизпратили парите. Може специално за проекта да важи правилото :"Парите задължително се превеждат предварително!" Когато Румето  даде инфо за получени пари, тогава да се пускат дрешките. Малко сложно е и изключително натоварващо за Dante.  Hug А може и закована тема ,  в която пак Румето да уведомява от кого има получени парички, така който види купувача си там, да пуска дрешките.  newsm78 Нещо такова ми се върти в главата!
Руме,браво! Огън момиче си!  bouquet

# 198
  • Мнения: 6 443
Ей,изпуснах репортажа..  Confused То  днес май няма вечерни новини на Нтв,дали го няма някъде качено в интернет?
Ех,как ме е яд  ooooh!

# 199
  • Мнения: 3 634
Ей,изпуснах репортажа..  Confused То  днес май няма вечерни новини на Нтв,дали го няма някъде качено в интернет?
Ех,как ме е яд  ooooh!


http://www.neterra.tv/bg/show.php?id=800&bm=2 Има го в емисията от 12ч и 20ч.

# 200
  • Мнения: 3 634
Момичета, изключително щастлива съм да ви съобщя, че "Мулти-мама" ще получи международна подкрепа от подобни проекти в други страни. Тези дни пристигат документите от Германия. Ще се забавят (по разбираеми причини) тези от САЩ и Австралия. Очкаваме отговори от Франция, Италия, Англия, Скандинавските страни и Бразилия. Тепърва предстои да уточним в какво точно ще се състои сътрудничеството, но се радвам че трудът на всички вас ще получи полагащата му се популярност.  bouquet

Има ли англо-, немско-, френско-говорящи сред вас, които искат да преведат някои полезни статти за блог-а на ММ?

Тези дни чакаме да ни изработят лого и ще оформим брошури, плакати и други рекламни материали.  Wink

# 201
  • София
  • Мнения: 6 259
 smile3501

Мога да помогна с превод от англ.

# 202
  • Мнения: 884
 smile3501 smile3501 и от мен!

# 203
  • Мнения: 3 634
Затаете дъх!....
За 2009г. ще се отпечатат луксозни и обикновени календари със снимки на БГ тризнаци. Приходите ще са естествено за "Мулти-мама". Зад нас в това начинание застават "Кодак България". Също така ще отпечатат 500бр. календари за тяхна сметка, които ще раздадат на свои бизнес-партньори за коледните празници.

Ето как "Мулти-мама" се превръща в национален проект! Благодаря ви за подкрепата, момичета!  smile3525

# 204
  • Мнения: 2 471
Руме, от къде черпиш тази сила и енергия  bouquet

# 205
  • Мнения: 3 634
Руме, от къде черпиш тази сила и енергия  bouquet

Обичам да ме подценяват!  Mr. Green

# 206
  • София
  • Мнения: 12 238
  Аз също мога да помогна с превод от англииски.

# 207
  • Мнения: 506
Момичета тук съм, поглеждам от време на време, просто...ми се посъбраха "простотиики" на главата! Tired Пишете ми на лс ако има нещо по-спешно..
ДантЕЕЕ ко тана със записчето за мамата от Варна? Ако нямаш възможност, аз при първа такава моя ще се метна да си вземем парите и с тях ще купя! Twisted Evil (ти знаеш)

# 208
  • Мнения: 3 634
Изпратила съм запис и писмо, пиши като ги получиш.  Wink

# 209
  • Мнения: 884
Затаете дъх!....
За 2009г. ще се отпечатат луксозни и обикновени календари със снимки на БГ тризнаци. Приходите ще са естествено за "Мулти-мама". Зад нас в това начинание застават "Кодак България". Също така ще отпечатат 500бр. календари за тяхна сметка, които ще раздадат на свои бизнес-партньори за коледните празници.

Ето как "Мулти-мама" се превръща в национален проект! Благодаря ви за подкрепата, момичета!  smile3525
Ехааа!

Общи условия

Активация на акаунт