Сговорна Дюканска дружина планина повдига - 107 тема

  • 31 590
  • 1 024
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 663
Добро утро момичета
затрупана съм от работа (хванах се с още една работа щото другите ми ангажименти са малко) ... вчера след като сутринта клъвнах една чаша кисело мляко с 3 с.л трици цял ден на кафета и цигари вечерта като се прибрах бях освирепяла от глад ...ааа в хладилника 2 пилешки пържоли в пликче (вече са ми противни) 1,5кисели млека, една бомбичка извара Жоси (мъжа ми я купи а аз и се чудех режимна ли е или не) и яйца ....какво да ви кажа ПЪЛЕН НЕДОИМЪК .... от глад и яд изядох 4 яйца по пангюрски с мляко и извара, после късно през нощта 1/2 кисело мляко със степче ....и тази сутрин очаквах как след това НЕПРАВИЛНО дюканско поведение ..ще съм с нещо отгоре ....дааааааа ама нееееееее .... тази сутрин колкото и да скачах по кантара ..максималната цифра която показа беше 84,8 кг ....ГОЛЯМ КЕФ да видя че съм преборила половината на осемдесетте килограми .....ако още два дни имам такива показания ииии сменям линийката ....
момичета незнам обезмаслена ли е или не но изварата Жоси е много по вкусна от "Дядо Либен " ...тази сухоежбина ДЯдо Либен вече много ми писна ...
сега скачам пак в тръстиката ... а после ще ви чета какви сте ги изписали вчера  Joy Joy Joy

zorika.... в табличката ще те включи Злата Вещица ( ако ти искаш разбира се ) , но тя в момента е ужасно заета в работата си ... така че не бива да и се сърдим че не успява винаги да реагира на МИНУТАТА ....напиши и ЛС с твоите данни за табличката и тя при възможност ще те включи
а относно "Трябва ли да избухвам всеки път с 5 реда емотикони и изброяване на участниците във форума? ".....обикновено го правят момичета които се познават лично (от няколко срещи на живо " и изразяват лични емоции ...всеки човек е различен ...тук сме се сърбали една група напълно различни характери, възрасти, интереси килограми ....обединени от един режим който спазваме ... и трябва да уважаваме "различията си " ...така че пиши и бъди такава каквато си -или по емоционална ...или по сдържана ..

Последна редакция: ср, 04 юни 2008, 08:55 от Цоци

# 31
  • Мнения: 1 209
Добро утро,
пожелавам си новата тема да е с пове4е минуси (и най - егоисти4но- предимно  от моя страна). кафета гледам се сервират, но не ме радват особено . Моят Плюс Си Го имаааа та ми се реве ве4е Cry. Днес ще се тъп4а умишлено- 800г.  месо имам за цел да изям с едно кисело ,  пък да видим, щом оби4айните неща не действат. Дали пък не е от малко движение , а ? все пак калорииния прием сигурно превишава разхода.  newsm78 .

 

# 32
  • Мнения: 911
Добро утро, момичета,

затрупана съм от работа, тръгнах на курс по английски и времето вече за нищо не стига. Днес успях само да вляза в новата тема и да отбележа, че все още съм в отбора.

Много ми липсвате и се надявам в края на седмицата да имам повече време да пиша.
 Hug

# 33
  • Мнения: 177
Добро утро и от мен.Съжалявам,че пак ще ви питам нещо,но четох рецептите по диетата и имс няколко с кисели краставички,а в една и гъби.Може ли да ги ям в ударня период.А и бъркани яйца с пресен лук става ли Embarassed

# 34
  • Мнения: 1 875
Добро утро и от мен wavey
Благодарности за новата тема на Вещи, Татит и Дилу  bouquet

Тегло - стабилно.

zorika, не трябва.
Еми, за коремчето -  как седи въпроса с магданоСа, дето расте около 00 Grinning Hug
Зеленко, ега па не си омазня кухненския робот заради т'ва семе Crossing Arms Та по-добре, че не става. С моята пристрастеност към всякакви хапчетии - капсулите са доволно задоволителни Joy
Сагитариус, соевият протеин има пълен аминокиселинен профил и според мен е чудесен за разнобразяване, въпреки, че не съм яла тофу, откакто съм в режима, а много обичам. Ето малко повече инфо за соята.
Смятам скоро да променя това и да използвам момента да попитам дали се продава в по-големите вериги и на кой щанд да го търся?
Цоци Hug Внимавай с тази извара, силно я подозирам в съдържание на маргарин и на цвят даже го докрава, освен на вкус Sick
bubbast, кис.краставички и пресният лук са само като добавка, т.е. минимално количество, играещо ролята на подправка.
harmony_broken, просто задържаш, не се мори да търсиш конкретна причина - аз не преставам да се удивлявам на решенията относно кг, които организмът взима Thinking

Слънчев ден от мен  Nature Sun With Face

Последна редакция: ср, 04 юни 2008, 09:21 от Орелия

# 35
  • в баира
  • Мнения: 861
Искам да ви попитам следното: Като цяло имах 6-7 кг за сваляне, вече съм минус 3 и съм във втора фаза, но се чудя дали да я карам 5/5 или 3/7? Знам, че е 5/5 е най-ефикасно, но за тези оставащи 3 кг заслужава ли си? Да уточня, че килца качвам в ханш и бедра, имам малка талия, т.е и в най-тежките си кг не качвам от кръста нагоре. Хайде, лек ден от мен!  Hug

Последна редакция: ср, 04 юни 2008, 09:12 от Фифундрела

# 36
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Добро утро мили Дюканки! Аз съм вече в смесения етап вече три дни. Не съм се теглила обаче защото кантара ми нещо се скапа явно от многото ми кг. Laughing Много се радвам за всички на които дрехите са станали широки. Желая на всички лек и минусов ден!

# 37
  • Мнения: 1 890
Привет група newsm51
Честита нова тема и поздравления за оформлението и на Вещи, Татит и Дилу Hug[/b.
На свалилите  - честито, както се казва, който играе - пИчели hahaha Hug
Нели, верно те няма в табличката, ама то  и ти си се затрила hahaha Hug
booboo's mama - сиренето тофу е разрешено, но........аз бих посъветвала момичетата с повече килограми, които са в първа и втора фаза на режима, да се придържат стриктно към позволените продукти от книгата. Продукти като сирене, тофу, какао и други не са за препоръчване. Когато имате да сваляте 5;10;15 кг, свалянето става за сравнително кратко време, но повечето кирограми се свалят за доста по-дълго време и всяко едно забавяне по повод прегрешение или подобни продукти, само могат да демотивират. Режимът е достатъчно дълъг, за да го утежнявате допълнително. Пък и не е без значение психологическият момент - това може, това -не. Започне ли се с малки дози , нещата излизат от конрол.
Зорика  , ако не  изпълниш условието да поздравиш някого или да го споменеш , както и ако не ползваш емотикони, връзваме те на полилея и те бесим , така че.......помисли си пак Joy Joy Joy
Фифундрела, в твоя случай наистина 3/7 е добро решение  bouquet
Целувки на всички познайници   love001
Хубав ден на всички   bouquet

# 38
  • София
  • Мнения: 2 210
Орелийка ами ...по въпроса с магдноСа...00- като тотото, с малки суми, но редовно  Joy
А кола не пия ... нямам болки, къркоркане и пр, ама да видим....дано послпадне, че ме депресира Simple Smile

# 39
  • София
  • Мнения: 1 544
Вещи и сие   bouquet

# 40
  • Мнения: 1 630
Emi, 00?

в първия пост пише, че от пшеничените трици може да се подува корема.
Нямаш ли овесени?

Орелия, аз го смилам в блендера


Аз съм си стриктно на режима
много бавно свалям със скокове на долу и на горе без очевидна причина.
ще станат скоро 2 месеца от както съм на режима. Смъкнала съм 6 от общо желаните 23кг
Пробвам да се успокоявам, че като смъквам бавно тялото ми има време да свикне и после по-трудно ще се върнат (не винаги ме успокоява  Joy )

# 41
  • Мнения: 663
foli .... винаги ме зареждат положително твоите постове ... и като ти видя ника ...се сещам за усмихната ти физиономия ...в екип бяло и червено .... и самата аз се усмихвам ...затова   bouquet  bouquet  bouquet

# 42
  • Мнения: 1 602
Добро утро от мен.
Днес ми е 10 ден с Дюкан. Изкарах 5 П и 5 ПЗ и сега се чудядали да редувам 5/5 или 4/3.  newsm78 Резултата е - 5кг. , - 4 см. в талията. А това ме прави супер щастлива. newsm68 Имам да свалям още 4 кг. според калкулатора на Дюкан. Поставила съм си за цел да успея да облека една пола и едни дънки от преди и мисля че ще успея. Чувствам се чудесно и не смятам да се отказвам.
Благодаря на всички за отговорите, с които черпя допълнителна информация и стимул.  bouquet
Чета ви редовно,но не ми остава време да пиша. Но все пак намирам отговор на въпросите си в написаното.
Лек и режимен ден на всички, и най-вече много минусчета да ни радват. Hug

# 43
  • Мнения: 200
Добро утро и от мен,
нали съм вече в трета вчера си правих гала вечеря  и днес кантара не беше мръднал.Много съм доволна,само това кило от първите два дена на трета ,но се надявам, че след утрешния протеинов четвъртък ще изчезне дано Praynig
Честито на всички с повод за радост днес.
Лек и отслабващ ден от мен.

# 44
  • Мнения: 3 202
Привет момичета!
Даниа, Майка Зайка smile3503
Охо.....! Цялата дружина е на крак. Вещи, Фоли, Цоци, Ори, Цвети.................... Хармони и ............... нямам вр. да изреждам. Хайде хубав и топящ мазнинки ден   love001

Общи условия

Активация на акаунт