Лятото дойде и Габровчето се стяга в морето да се къпе и по пясъка да бяга

  • 15 362
  • 284
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 123
Честити рожден ден , Дени.
Пожелавам ти здравето и щастието да са  постоянни твои спътници в живота  
bouquet

# 46
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
БЛагодаря !!
Ето и почерпка:

# 47
  • Габрово
  • Мнения: 336
Честит рожден ден, Дени!
Желая ти много здраве, щастливи слънчеви дни и незабравими, топли спомени!

# 48
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Честит рожден ден,Дени!Бъди много мила и грижовна,обичана и щастлива!

# 49
  • Мнения: 11 004
Честит рожден ден, Дени!   bouquet    bouquet     bouquet
Много здраве, любов и сбъднати мечти!

# 50
  • Мнения: 1 080
Честит Рожден ден Дени!!!
 bouquet  bouquet  bouquet

# 51
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Дени честит рожден ден   bouquet

# 52
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ДЕНИ!

  bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet

Много цветни мигове, носещи усмивка и здраве, че без него нищо не е цветно!!!

# 53
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
а ... да ето майката Нуша е написала за Борисова да така е изписва боаронските лекарства и сиропа на АД медицин ..... но аз примерно след скандала в господарите не си го купувам .... въпреки че преди това големия го е пил ..... кой да ти каже дали му е помагал но не му е попречил определено но сега на малкото не го давам въпреки че през есента ми каза да му купя и да го имам ако се разболее...
а тогава извинявайте аз не съм ходила при класически хомеопат и не знам че имало и други модели лекарства ....
в София когато големия го изследваха и преглеждаха по повод уши нос гърло в Транспортната болница / детската клиника уши нос гърло - проф. Едрев,
д-р Василев на по малките деца при които не може да се отстрани трета сливица а им прави големи бели даваха тези лекарства които и Борисова на Хиийл и Боарон ...../ кой да ти каже че имало и други
уоу.....

Смятам, че сама сте разбрала, че не е хомеопат, а си е лекар! Хомеопат не изписва сиропчета от патеката, а ги приготвя сам! Това са малки бели топченца около 2мм-хомеопатичното лекарство не е сиропа или хапчето, най-малкото антибиотика! Ето малко инфо, ако пожелаете:
http://www.homeopathia.hit.bg/lekarstvo_podrobnosti.htm


А този сайт ПЪРВА ПОМОЩ С ХОМЕОПАТИЯ ЗА ВСИЧКИ е интересно четиво за всичко свързано с хомеопатията и различните хомеопати! Аз признавам само Класическите!  Peace

# 54
  • Габрово
  • Мнения: 336
Само да уточня, че аз говоря за д-р Елена Борисова от МЦ Апогей ( сега не знам къде е). А за д-р Станка Борисова не мога да дам лично мнение, една позната ходи при нея и е доволна.

# 55
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Честит Рожден Ден, Дени   bouquet  bouquet  bouquet! Желая ти много здраве, обич и поне още едно усмихнато и чаровно човече,като Гого! 

# 56
  • Мнения: 631
drize да благодаря така е явно е лекар а не само хомеопат

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на ДЕНИ и от мен! Да е жива и здрава много щастлива и всичко да и е наред!

# 57
  • Мнения: 631
момичета не ми остана много време да си виря корема ....
вече съм заела нисък старт и всеки момент чакам да родя ....  .... е имам още някакви си 20тина дена до термин, но ей сега ще се търкулнат и те .....
и като родя пък какви ще ги закърша не ви е работа .....
хайде лека нощ ще се качвам да спя
аууууу вообще не мога да спя всяка нощ от 2ч до 4-5 ч съм будна и се моткам на компа, шетам и други.... защо не мога да спя като знам че като се роди бебето и да искаш да спиш обикновенно няма кой да те остави ...

# 58
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Райка,то наистина не останало!!!!!
Ех, че се радвам за всички майчета и бременни и вече родили!

# 59
  • Мнения: 631
тази сутрин в градинката с люлки на липите 90 % от децата бяха в мокрия гнусен пясък .... само мен ли ме е гнус от този пясък, чесно да ви кажа това е нещо като градската тоалетна на безпризорните кучета .....
кажете ми че се превземам или нещо такова но си е мизерия и половина, представа нямате какви гнусотии има вътре ...
дечица ринат с лопатки, ръчички и така нататък.....

Общи условия

Активация на акаунт