Има ли частна детска кухня във Варна?

  • 20 677
  • 93
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 502
аз прочетох в другата тема отзивите за Лакомник. моля някоя мама да сподели мнение ако ползва и новата частна кухня Вип Бебе. и аз разбрах за нея от брошурка и тъй като нямат сайт да разгледам менюто, си мисля да я посетя на място.

# 16
  • Мнения: 2 616
И аз получих листовка на Вип Бебе, сайтът щял да е готов до седмица.

# 17
  • Мнения: 80
Хубаво е че има вече частна кухня и във Варна.
За съжаление обаче аз не мога да давам 30 лева на седмица за кухня. И в двете цената е подобна, в лакомник е 30 лв. за 6 дни, в вип бебе- 4.80 на ден, т.е. 28.80 за 6 дни, но незнам дали работят събота, там за сега можело да се поръча и само за един ден, поне така каза жената. Дано заради конкуренцията да паднат цените Grinning, въпреки че не вярвам. За сега продължавам да готвя, а може би и пак ще вземем от държавна кухня.

# 18
  • Мнения: 502
днес взех храна от Вип Бебе. купонът е 3,85 лв. момчето каза че ще почват и в неделя да готвят така че ще направят 7 дневни купони, както и месечни. по спомен месечния беше към 95 лв. дадох на малката супата- млечна и основното- зеле с телешко. грамажът е 150 гр на всяко ястие, което е по-малко от държавната, но мисля че й стигна. ще видим как ще й понесе храната и утре смятам пак да взема. дават храната в техни пластмасови кутийки, на всяка от които има листче с описание на ястието, до кога е годно и какви продукти съдържа. направи ми впечатление, че храната е за деца над 1 годинка и то е изрично написано на бележката. това е от мен. ако имам други впечатления пак ще пиша.

# 19
  • Мнения: 4 593
в лакомник е мин 200.гр ястието , за деца след 1год че и нагоре  150гр са си малко
ама момчетата собственици има още да се учат за деца  Laughing

# 20
  • Мнения: 79
Във Вип бебе има ли изисквания при записване на бебето както при Лакомник?

# 21
  • Мнения: 502
аз вече седмица вземам от ВИП бебе. първия път подписах декларация, че дъщеря ми няма алергии. за сега съм доволна, взех й купон и за другата седмица. менюто е разнообразно и малката го яде. има доста ястия, които никога не ги е яла в другата кухня, а и десертите са също разнообразни. ходим да си вземаме храната, защото ни е близо, но като застудее ще им звъня да я носят.
за грамажа бях писала първия път че е 150 гр, но от няколко дена виждам корекция- супата е 150 гр, основното и десерта са по 200 гр., но сега гледам че пълнят кутийките до горе, така че е е над упоменатото.

# 22
  • Мнения: 4 593
това ако сипват малко повечко както в държавната правят ще привлекат доста клиенти

# 23
  • Варна
  • Мнения: 15
сайта на VIP бебе е :  http://www.vipbebe.com/index.php 

# 24
  • Мнения: 79
Разгледах менюто, но забелязах че не е разделено на групи. От каква възраст могат да се записват децата? Стори ми се, че храната е за деца от 1 до 3 г.

# 25
  • Мнения: 502
наистина не е разделена на групи, или поне аз не съм забелязала. предполагам че трябва да се пита на място. като правя сравнение с предната кухня на дъщеря ми мога да кажа че супите са доста по-гъсти и някои дори са пасирани като супата с грах и една млечна супа, която сме вземали. основното ястие не винаги е пасирано, но определено е ситно нарязано и досега не сме имали проблем с храненето, въпреки че има малко зъбки. за сега е добре, но не знам дали по-големи дечица ядат така.

# 26
  • Мнения: 4 593
по принцип разликата между 1 и 2 група е само в консистенцията
просто няма смисъл според мен правилно би било храната да е като за по -големи по  едро нарязани продукти и всяка майка да си пасира според вкуса на детето

# 27
  • Мнения: 2 100
Прави ми впечатление, че цената на доставката е сравнително висока. Обедното меню с доставката на ден излиза около 5лв  Rolling Eyes

# 28
  • Варна
  • Мнения: 391
Здравейте, има ли мами ползващи кухнята? Ако нямат против да споделят впечатление. На мен ми направи впечатление, че на сайта пише, че се използват екологично чисти храни. Ей това не го вярвам. Всички знаем, че екологично чистите храни са 2-3 пъти по-скъпи от стандартните. В този случай ми се струва подозрително цената да е същата като другата частна кухня където не e споменато че се използват екологични продукти. Не, че ако аз приготвям храната ще мога да си позволя само екологични продукти, но не ми е приятно да ни правят на глупаци. Не знам имат ли право да пишат така ако не е вярно....

Последна редакция: ср, 05 ное 2008, 14:11 от Поспаланка

# 29
  • Мнения: 502
ние вече месец ползваме услугите на ВИП Бебе и засега нямам забележки. дали са екологично чисти продуктите не знам, не съм ги питала. харесва ми менюто и избрах тази кухня защото ми е близо и освен ако не вали смятам да правим малки разходки до там пеша. доволна съм от храната, по гъсти са супите от тези в държавната кухня, с повече зеленчуци вътре и основното е доста по-разнообразно. напоследък много кремчета дават, но и аз правя слетобедни закуски на дъщеря ми, така че не ми пречи.

Общи условия

Активация на акаунт