Профайлър- има ли фенове?

  • 4 018
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
 Peace И аз съм фен на Саманта! Много хубаво филмче! Peace

# 17
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Опа...и аз да се запиша като фен на сериала...имам няколко сезона на диск записани, но нямат субтитри Tired
също бих го гледала пак... Peace

# 18
  • Berlin
  • Мнения: 11 260
аз се мъча да го тегля от замунда, обаче няма сийд, както някой беше казал по-горе. 1ви сезон почти ми се изтегли, но той е с 2 сийда... Simple Smile и има някакви субтитри на неразбираем език, вградени... и няма как да пльосна отгоре бг субс.

# 19
  • Мнения: 180
 И аз съм голям фен на сериала, страхотен е. Спомням си доста неща от него, знам и как свършва.

# 20
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
пууу, аз пък нещо не мога да го изтегля, толкова искам  Confused

# 21
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
И аз много го харесвах този сериал. Но не си спомням какво става на края - дали успяха да хванат онзи, който преследваше Сам... (Джак ли му беше името  newsm78 ) ?
Да, тя отиде на гроба на мъжът си и Джак беше там и тя го застреля. Така завърши. Или поне това помня.

# 22
  • Бургас/София
  • Мнения: 309
И аз много го харесвах този сериал. Но не си спомням какво става на края - дали успяха да хванат онзи, който преследваше Сам... (Джак ли му беше името  newsm78 ) ?
Да, тя отиде на гроба на мъжът си и Джак беше там и тя го застреля. Така завърши. Или поне това помня.

Дъщерята на Сам ходеше на психоаналитик, оказа се че Джак го е убил и е заел неговото място. Отвлече Клои и я заведе на гроба на баща й, Сам дойде застреля го и напусна отдела. На нейно място дойде друга жена.  Преди месец попаднах на тази серия по някоя от диемите и затова си спомням  Wink

# 23
  • Варна
  • Мнения: 3 415
уау...аз така и не съм гледала последната серия...много извратен този Джак ooooh!
...а как започна всичко всъщност...как той избра Сам

# 24
  • Berlin
  • Мнения: 11 260
ми той май беше някакъв неин съученик.. или нещо подобно. едно време като малки деца са се знаели. някакъв хор ми се върти в ума..

# 25
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Довечера освен да завъртя първия сезон да видя как е започнало всичко, че сега ми стана интересно  Crazy

# 26
  • София
  • Мнения: 5 828
Дъщерята на Сам ходеше на психоаналитик, оказа се че Джак го е убил и е заел неговото място. Отвлече Клои и я заведе на гроба на баща й, Сам дойде застреля го и напусна отдела. На нейно място дойде друга жена.  Преди месец попаднах на тази серия по някоя от диемите и затова си спомням  Wink

О, да, една червенокоса мацка беше новия профайлър.
Беше интересно и с нея  Simple Smile

# 27
  • Berlin
  • Мнения: 11 260
тя ми беше много позната, ама не се сещах откъде и много ме беше яд. Mr. Green ама с нея не съм гледала много, само си я спомням.

# 28
  • София
  • Мнения: 5 828
тя ми беше много позната, ама не се сещах откъде и много ме беше яд. Mr. Green ама с нея не съм гледала много, само си я спомням.

Червенокосата ли?
Jamie Luner - играла е в Мелроуз Парк, и в CSI/От местопрестъплението съм я гледала.

# 29
  • София
  • Мнения: 140
Голям фен бях на филма и на Али Уолкър /Саманта/.Даже да ви кажа момичета от време на време го засичам по Диема, може и да бъркам канала де  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт