Звездни компромати - 26 част

  • 40 392
  • 514
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 759
                       Много благодаря на всички   bouquet... Не е лошо момичето, макар да не е мой тип...

# 46
  • Мнения: 4 435

Ааааа,не така на снимки,така и Мира е хубава сигурно.Трябва да я видиш в някое предаване.Аз сутринта я гледах по Канал 1.Нито ми харесва тръпчинката й на брадичката,макар че по принцип харесвам тръпчинки,нито тънката й устна (горна),нито носът й.Но това си е мое мнение,просто не живо не ме кефи и никога не бих се обърнала на улицата след нея.Бубе,след теб обаче бих.

# 47
  • Мнения: 2 759
...Ааааа,не така на снимки,така и Мира е хубава сигурно...
                     Абе така е, излъчването си е излъчване... Може и да е мой тип, обаче от тия снимки не можах да преценя... За какво си говориха сутринта?

# 48
# 49
  • Мнения: 4 435
...Ааааа,не така на снимки,така и Мира е хубава сигурно...
                     Абе така е, излъчването си е излъчване... Може и да е мой тип, обаче от тия снимки не можах да преценя... За какво си говориха сутринта?

Оооо,разговора го изслушах около 30секунди,понеже беше при Деница от "Цветно",а и двете не са от най-умните  Mr. Green,предпочетох да спра звука след това,но нещо пак обясняваше за кариерата на мъжът си,и за това че ходила по мачове за да види как той се справя,а не да гледа другите футболисти как изглеждат.

# 50
# 51
# 52
# 53
# 54
# 55
# 56
  • Стара Загора
  • Мнения: 330
само да попитам-за тази ли Елеонора ставаше въпрос в книгата на Георги Стоев за мутрите? newsm78

# 57
  • в баира
  • Мнения: 861
http://www.people.com/people/article/0,,20204184,00.html - Джесика Алба родила момиченце. Да й е живо и здраво!

# 58
  • София
  • Мнения: 819
http://www.people.com/people/article/0,,20204184,00.html - Джесика Алба родила момиченце. Да й е живо и здраво!

Супер, да им е честита девойката  bouquet

# 59
  • Мнения: 332
Тази Емануела е уникално тъпа и явно са "учили" англ. заедно с Валентина Хасан (Кен Лии) hahaha
ето и още от изпълненията и тук ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт