Имате ли силна интуиция?

  • 4 230
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 193
Имате ли силна интуиция и ако да, вслушвате ли се в нея?  Hug
Случвало ли се е да ви подведе?
Случвало ли се е да съжалявате, че не сте се вслушали в нея?
Смятате ли, че интуицията може да се доразвие?

Имам силна интуиция и да, вслушвам се в нея.
Не си спомням да ме е подвеждала.
Случвало ми се е да съжалявам,че не съм се вслушала в нея.
Не искам да я развивам, тази ми е достатъчна.

# 46
  • София
  • Мнения: 5 289
....може би се дължи на зодията ми незнам.....
Да не би да си СКОРПИОНЧЕ Party
Да скорпион съм. Wink

# 47
  • Мнения: 1 897
Имате ли силна интуиция и ако да, вслушвате ли се в нея?  Hug
Случвало ли се е да ви подведе?
Случвало ли се е да съжалявате, че не сте се вслушали в нея?
Смятате ли, че интуицията може да се доразвие?

Да, имам-не чак толкова силна. Вслушвам се.
Случвало се е.
И това се е случвало.
Не, не смятам и не чувствам нужда от това.

# 48
  • Oslo
  • Мнения: 659
Абсолютно никаква нямам, даже не мога да си представя какво е да те осени интуитивно някаква мисъл, решение или каквото и да е. Много скучно...

# 49
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
С Невероятно силна интуиция съм или по скоро шесто чувство - чак се плаша понякога Confused
Не винаги съм се вслушвала и съм бъркала 
Да , естествено ,че може да се доразвие

# 50
....може би се дължи на зодията ми незнам.....
Да не би да си СКОРПИОНЧЕ Party
Да скорпион съм. Wink

 newsm44 Е сега кажете,че нямам силна интуиция! smile3521

# 51
  • Мнения: 435
да
не
да
не съм сигурна

и аз съм скорпионче Peace

# 52
  • Мнения: 3 835
Интуицията си е чисто женско преимущество, така че мъжете, да не се кичат с нея! Laughing Факт, мъжът ми винаги се допитва до мен, по особено важни и сложни бизнес въпроси! Mr. Green В прав текст си ме пита, какво ми подсказва интуицията, как да постъпи. Няма да утежнявам темата и да изпадам в подробности, за последствията от това му доверие в мен, това са подробности! Laughing
Сега сериозно, колкото пъти ми се е случвало да не се доверявам на 100% на интуицията ми, толкова пъти горко съм съжалявала. Не изпадам в дълбоки размисли над този факт, просто констатирам фактите, защото съм имала наистина парадоксални случаи, както и да е, мисля си, че имам интуиция. Как се доразвива това чудо, идея си нямам, иначе вероятно е възможно, защо да не е?

# 53
  • varna
  • Мнения: 676
Мисля че имам.Освен това сънищата ми са така да се каже пророчески.След като ги изтълкувам,се случва точно това.

# 54
  • Мнения: X
Интуицията е част от душата и на мъжете, и на жените   bouquet, teo7777. Някои хора просто чуват гласа й, а други не.

# 55
  • Мнения: 5 647
Имам силно развита интуиция, която не ме е подвеждала.

# 56
  • Мнения: 1 212
...Летя си, а като почувствам потребност - кацам, обикновено точно на мястото. Въоръжението  и арсеналът ми са неща за които не се замислям и следователно, за мен са без значение.
Съвсем произволно можем да го наречем "случайност", а съвсем случайно подписът ми не е случаен.
По сходен начин, нямам идея и за емпатията.
Весел е въпросът.
Размислите ми водят и до резонния въпрос: "Абе, 'що тази шестица от тотото толкова се задържа?!"
Сигурно и на останалите "интуици" сензорите им не действат в тази насока Simple Smile

Използвам темата да се усмихна на Татти   fadein  ...
И да се зарадвам на предоставената ми възможност да споделя : колко много пъти съм избухвала в смях на ум след някой подобен негов коментар  Grinning Peace , уви в края на някоя тема Laughing
Уви , защото няма опция да се разсмея на глас  Wink
По питането : според всички астрологични източници, би трябвало да имам силно развита интуиция  Sunglasses
Вярвам и се осланям често на нея , най-вече в случаите когато интуиция и логика са в  унисон .

# 57
  • Мнения: 197
Да, но рядко я разбирам. Понякога ми се е струало прекалено странно дадено предчувствие и съм го пренебрегвала, точно тогава съм съжалявала много. Би ми било интересно как се доразвива (някой беше споменал по-назад, че може).

# 58
  • Мнения: 45
Мисля че имам, но е по-скоро по отношение на хората, а не за събитията.
Първата ми мисъл и усещане спрямо някой никога не ме е подвеждала!
Не мисля че може да се доразвие.

Общи условия

Активация на акаунт