За коловозите..

  • 4 531
  • 79
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Лошото е, че повечето хора/жени сме такива, че хем коловоз ни се иска, хем и редовно дерайлиране. А не ставааа. И се почват публикациите в ДиС.

# 31
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Тези дни любимата ми дума е "обаче". Забелязахте, нали?  Joy

# 32
  • Мнения: 1 072
И в коловозите и през просото все е хубаво, бе хора.  Mr. Green
Не разбирате ли?!

# 33
  • Мнения: X
  За мен коловоза е душевно самоубийство
Сериозно ли така мислиш? За мен коловоза е еквивалент на спокойствие. Не ми се чини да е толкова лошо.
 Я си представи как постоянно сменяш дом, работа, окръжение...Изпиващи са прекалените емоции и новости.
ех,Касиди, на мен понякога ми се иска просто да си седна в някоя градина като жената на аватара ти и да си чета ли четаа.... без да мисля за нищо друго,освен това,което става в книгата. Искам да си имам една такава градина-убежище,където всичко е спокойно, слънчево и розово. Иначе не мога да се сърдя на коловоза,че съм си го избрала, понякога от прозорците се разкриват прекрасни гледки, друг път пейзажът е малко едообразен и времето между "пуф" и "паф" ми се струва цяла вечност, но пък след това се появяват още по-красиви местности пред погледа ми. Аз си знам,че съм бърз влак. Все бързам, а бавно стигам. Понякога загубвам посока- малко съм неориентирана, но рано или късно се озовавам на гарата,на която е трябвало, дали тя ме намира или аз нея,не знам, не винаги е съвсем преднамерено това намиране, но пък в повечето случаи е за добро. Понякога пътуването ми идва множко и започвам да мечтая за онази градинка... всъщност много пъти съм била на подобно място, но бързо забравям, може би защото не съм мислила за нищо друго,освен за написаното в книгата.

# 34
  • Мнения: 4 733
Аз си знам,че съм бърз влак.
Разпознах се в този израз и аз.
Иначе за градината и спокойствието...има време. Успокоявам се ч в пенсионна възраст само това ме очаква. До този момент филмите и скорстта на лентата при прожекция ще се сменят постоянно, явно.

# 35
  • Мнения: X
Аз си знам,че съм бърз влак.

Иначе за градината и спокойствието...има време. Успокоявам се ч в пенсионна възраст само това ме очаква.
Дали? knit

# 36
  • Мнения: 4 733
Ух, остави ме да си вярвам.
Малко се успокоих че някой разбра желанието ми за спокойствие

# 37
  • Мнения: 5 940
Когато избирам любими посоки, не ме е страх от коловоза. Уютно ми е. Искам да остана.
Харесвам си живота, семейството, приятелите, временно изоставената ми работа.

# 38
  • Мнения: 1 072
За "бързите влакове" предлагаме уроци по плетиво на една и две куки.
Успокояващото и релаксиращо действие, съчетано с достатъчното време за подреждане на мисли и емоции, както и близкият контакт със собствената ви креативност ще ви подарят незабравими мигове в мир и любов със себе си. Предлагам игли, прежда и схеми безплатно. Елате в наш'те коловози.  Grinning

# 39
  • Мнения: 5 710
Пътуванията ме вадят. Увличам се от  много неща и много за кратко. Понякога отговор на в-с в Стани богат може да ме заинтригува и да 'изора' една цяла нова област, после я забравям.  Харесва ми да гледам. Музеите ги открих наскоро. Списанията също.  Абонирана съм за всичко. Мода, интериор, политика. В момента увличам от кампери. Покрай Сайнбек и Пътешествие с Чарли. Правя си блог. Той пък ще ме отведе до сърф-увлечение, усещам и до нови и нови места... Вечно си мечтая за нещо.  Повърхностна съм.  Мъжът ми как реагира - мисля, че му е приятно, че не съм съвсем нормална.

# 40
  • Мнения: 2 448
Какви поетични души имало сред нас във форума, какви метафори, какво чудо, завиждам направо.
Как виждат живота си в какви картини, при мен нещата са толкова прозаични.....  Tired

# 41
  • Мнения: 88
Пет пъти пиша нещо за нагласите, настроенията и (не)константните им величини и все не ми звучи както бих искала, моля за съдействие.  Laughing
Смени метафорите- стига с тия бързи влакове и тесни коловози! Laughing Laughing А каквото и да измислиш- хубаво ще е.(Това май е за " Симпатиите....")

# 42
  • Мнения: 11 747
Аз съм като Ева на сцена, ама с тази разлика че съм дърта.  Thinking
Иначе си имам своите лудости и слава богу.

# 43
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Излизам от релсите мисловно, рядко, но се случва.
Рея се и си мисля, пресъздавам ситуации, рисувам битието с други краски. Тогава всичко ми става чуждо.
Това става обикновено късно вечер, и в ситуации на прясно отминало напрежение. Дълго не заспивам после.
Към мечти може да ме тласне и телефонно обаждане на близък, скоро невиждан човек.
Спящото ми дете ме приземява. То ми е вододел. След появата й живея друг живот, така да се каже от тогава опознавам новото си Аз.

Мъжът ми приема, да кажем, не негативно. Един мечтател е достатъчен.

# 44
  • Мнения: 2 386
Пина, ти дърта?!   Joy   Joy Ти си една от най-младите и диви души тук, пътешественическия ти дух няма как да те вкара в релси..
За метафорите - така е зададена темата, кефи ме и се придържам, доколкото мога. С този пост дерайлирах леко, извинявам се.

Общи условия

Активация на акаунт