ТРОЯНските мами на форумска среща събрани 3

  • 11 880
  • 197
  •   1
Отговори
# 45
  • ново
  • Мнения: 5 974
Нелка, честит рожден ден Heart Eyes
Да си жива и здрава, и много щастлива!

# 46
  • Мнения: 750
Честит рожден ден, Нелка! Много здраве, щастие и късмет!










# 47
# 48
  • Русе
  • Мнения: 249
Привет Троянски мами!!!
Аз съм от Русе, но дъщеря ми е в Чифлик на почивка с нашите... Бихте ли ми дали препоръки и контакт на добър педиатър, че е вдигнала темп. и гърлото и е зачервено...
Благодаря предварително!

# 49
  • Мнения: 750
Д-р Панджарова, завеждащ детско отделение. Изключителен специалист.

Тел. 0888 856 154

Дано не е нещо сериозно, но мисля, че за горещините са нормални такива състояния   bouquet

# 50
  • Русе
  • Мнения: 249
Благодаря за светкавичният отговор!!!  Hug
Нашите са я завели при д-р Герасимова... дано да са уцелили и да е добра. Искаше ми се да имам координатите и на доказано добър лекар...

# 51
Привет-мривет! Peace

В страшно настроение съм. LaughingПоследнен уни ден ми беше днес,вЗех си всички оценки и съм мноого доволна. PartyКуфарите са почти стегнати.Остава ми утре да иЗгладя само риzите на половинката. SadУф,че неприятна работа.
Какво ще кажете zа мача вчера,аааааааа? Mr. GreenКой ще стане номер едно в неделя,аааа?
Малката е с националния екип ,буЗите и са оцветени с немското zнаме, четири zнамена се веят от терасата ни.Страшна работа сме. Party

Последна редакция: чт, 26 юни 2008, 20:35 от Мон Шери

# 52
  • ново
  • Мнения: 5 974
Благодаря за светкавичният отговор!!!  Hug
Нашите са я завели при д-р Герасимова... дано да са уцелили и да е добра. Искаше ми се да имам координатите и на доказано добър лекар...

Герасова също е добър лекар, тя е GP на моята дъщеря, доволна съм от нея.

# 53
  • Мнения: 750
Сори Веси, но Герасова не е добър лекар за мен. GP-тата са ужасни лекари. Докато Панджарова си е специалист. Аз само при нея си водя децата, на частно.

# 54
  • Троян
  • Мнения: 141
А Панджарова и частен кабинет ли има,къде?Аз досега да чукна на дърво не съм имала проблеми с Маги,но да знам ако се наложи.
Момичета съжалявам много ,но ще пропусна срещата че утре ми идват едни гости ,няма как да ги зарежа Rolling Eyes Много ми се искаше да се запознаем,но ще е друг път Flutter

# 55
  • Мнения: 750
Ами аз съм ходила в тях и в болницата, и тя е идвала в нас. Ние вече сме приятелки, то веднъж ли я посещавах. Наистина е добър лекар!

# 56
Момичета съжалявам много ,но ще пропусна срещата че утре ми идват едни гости ,няма как да ги зарежа.

Тя срещата е след две седмици.Твоите гости до тогава ли ще стоят? Shocked

# 57
  • Мнения: 48
    Здравейте мами, аз не съм от вашия град и имам нужда малко от помощ. Трябва ми телефон на Д- Дудовска или някакви нейни координати Sad. Ако някой е чувал за нея да пише

# 58
  • Мнения: 765
Момичета, препоръчайте ми някой хотел около Троян с минерален басейн, без Веника и Балкан.

# 59
Момичета, препоръчайте ми някой хотел около Троян с минерален басейн, без Веника и Балкан.

Моля  Hug http://www.visitbulgaria.net/en/troyan/hotels/chateau_montagne.html

Общи условия

Активация на акаунт