Помогнете ми ...косопад

  • 7 539
  • 43
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 187
Момичета моля ви за помощ посъветвайте ме някоя маска за коса косата ми от месец и половина на сам толкова много капе ,че ме страх да се среша като видя цели топчета ,гледам да ходя постоянно с шнола защото е непоносимо Sadкато се къпя няма да ви казвам за какво става въпрос.Видимо си личи че стана по рядка,подстригах я защото беше доста дълга за да си почине малко ,а то какво стана тя не спря да капе ,не казвам ,че  е от подстригването ,но наистина съм уплашена .Пробвах с кисело мляко и яйце,но поне за сега никакъв резултат,купувам и едни ампули от аптеката ,но сега ги спрях защото не виждам никакъв ефект,може би е още рано но ако наистина знаете ефикасна маска моля ви споделете я  Sad

# 1
  • Мнения: 758
виж тук може да ти е полезно....
http://www.fema-bg.com/index.php?m=930&lang=1
http://www.pudriera.com/index.php?mode=statii&id=222
можеш да си вземеш и стимулант на икаров или бадемово масло!има шампоани и маски за косопад!

# 2
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
имаш ли пърхут?

ако имаш, то може да имаш себорея.
вземи се себорал или себорин  Peace

след няколко дена видимо намалява косопада.
успеха

# 3
  • Мнения: 187
имаш ли пърхут?

ако имаш, то може да имаш себорея.
вземи се себорал или себорин  Peace

след няколко дена видимо намалява косопада.
успеха
не нямам пърхут сега си записах тази маска http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=301601.0 -и ще я пробвам като си дойда обаче в БГ другата седмица ,че незнам това ТРИВИТАМИНОЛ от къде да го купя тук  SLADYR4E благодаря ти още сега ще прочета  Hug

# 4
  • Мнения: 6 030
ТРИВИТАМИНОЛ от къде да го купя тук 
От аптеката  Peace
А иначе защо не се посъветваш с лекар- дерматолог...ако не се бъркам беше?

# 5
  • Мнения: 758
ето мила намерих и тема за косопада...може да ти е от полза!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=63405.0;all

# 6
  • Мнения: 107
   Тук във форума бях чела за медикаментите Приорин и Пантогар. Имаше добри отзиви.
   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=215583.msg4739531

Последна редакция: чт, 12 юни 2008, 18:33 от Absent

# 7
  • Мнения: 187
ето мила намерих и тема за косопада...може да ти е от полза!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=63405.0;all

всички маски си записах още сега ставам и отивам да направя една има и газ в нея но няма да слагам поради липса и свинската мас ще заменя с зехтин пак поради липса ,но в БГ ще си набавя всичко необходимо и ще се мажа дано ми помогне  Sad и лекар на всяка цена ще посетя  Hug

# 8
  • Мнения: 758
Картофи и мед срещу косопад.
Ако ви капе косата, трябва да си направите маска с пресен сок от картофи.
Обелете 1 голям картоф, настържете го на рендето и изстискайте сока. Смесете 2 супени лъжици от този сок с 2 супени лъжици сок от алое и 20 г мед. Втрийте получената смес в корените на косата чрез леко масажиране с пръстите. После си сложете полиетиленовата шапка за баня, завийте главата с хавлиена кърпа.
След 2 часа измийте косата с топла вода и подходящ шампоан.
Правете тази маска 2 пъти седмично, докато настъпи подобрение в състоянието на косата и тя спре да капе.

# 9
  • Мнения: 187
Absent Бях забравила за тези хапчета Revalid когато дойдох тук ги пих 1 месец  за дами порасне косата  Mr. Green ,ще ги взема пак да направя един курс

SLADYR4E май сега ще направя тази маска която ми даде сега защото е по лесна и имам всички съставки и картофки и медец и сок от алое-знам ли от какво ще мине  Laughing.


майтапа на страна много ви БЛАГОДАРЯ момичета Hug

# 10
  • Мнения: 277
Аз препоръчвам дерматолог!Щом косата е видимо оредяла значи не е сезонно и проблемът е сериозен!Иначе причините може да са много но все пак случайно да сте под напрежение?

# 11
  • Countryside
  • Мнения: 11 635
Олее, много страшно звучи, хубаво е да идеш на дерматолог. Ако е на хормонална основа може да се наложи лечение, все пак сега не е междинен сезон да пада така драстично. Иначе хубави са Пантогар - хранителна добавка+витамини при косопад, шампоаните на Фито (има конкретно за женски косопад, мисля беше Фитокайен, както и подсилващ с яйце и ром- Фиторум). Най-добрата маска за мен е  - зехтин с 1 жълтък и малко ром/водка.

# 12
  • Мнения: 186
Влез в Google.Като напишеш "косопад" излиза супер много инфо.Успех Peace

# 13
  • Мнения: 187
Олее, много страшно звучи, хубаво е да идеш на дерматолог. Ако е на хормонална основа може да се наложи лечение, все пак сега не е междинен сезон да пада така драстично. Иначе хубави са Пантогар - хранителна добавка+витамини при косопад, шампоаните на Фито (има конкретно за женски косопад, мисля беше Фитокайен, както и подсилващ с яйце и ром- Фиторум). Най-добрата маска за мен е  - зехтин с 1 жълтък и малко ром/водка.
Камамбермайка и тя ме посъветва тази маска със зехтина ,но как после ще си измия косата ,тя и без това се омазнява  бързо  Tired ,на дерматолог ще отида на всяка цена ,може и да трябва и изследвания да си направя ,косата ми пада,гърло ме боли през 10 дни  Sad ,съмняваме че нещо и имунната ми система е охлабена  Rolling Eyes
Цитат
все пак сега не е междинен сезон да пада така драстично
това ме притиснява  Confused ,скоро не съм раждала вече приключих с тези процедури  Mr. Green да кажеш ,че е от това  Thinking    bouquet

# 14
  • Мнения: 3 695
ТРИВИТАМИНОЛ от къде да го купя тук 
От аптеката  Peace
А иначе защо не се посъветваш с лекар- дерматолог...ако не се бъркам беше?

тривитаминол може да си вземеш от ветеринарна аптека
аз съм много доволна от таблетките на Фито за коса  Peace

# 15
  • Мнения: 107
на дерматолог ще отида на всяка цена ,може и да трябва и изследвания да си направя ,косата ми пада,гърло ме боли през 10 дни  Sad ,съмняваме че нещо и имунната ми система е охлабена   това ме притиснява  Confused ,скоро не съм раждала вече приключих с тези процедури
    Когато имах такъв проблрм ме насочиха освен към дерматолог и към ендокринолог, гинеколог, специалист УНГ, зъболекар. Косопадът може да е симптом на доста заболявания. Затова освен маските и витамините е най-добре консултация със специалисти. Успех !

# 16
  • Мнения: 1 802
madagascar  вземи си аптеката Себорал или Себорал форте, мисля че второто беше по-силно и действай по упътването. Този лосион за мен е вълшебен!  Peace
След като го изразходваш започни да правиш домашни маски един път в седмицата и със течение на времето косата ще стане здрава и подхранена!  Peace
Успех!  Hug

# 17
  • Мнения: 191
Аз ползвах Пантогар, защото след раждането беше някакво чудо... толкова се бях уплашима, че ще остана без коса. Важното е да имаш тръпение и да бъдеш постоянна в приемането на тези витамини. При мен имаше ефект.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 132
На мен ми помогна шампоан Ревалид и маската за коса на Миосотис с плацента.

# 19
  • Мнения: 187
Момичета благодаря ви за съветите одеве купих Revalid и започнах веднага  да ги пия  Peace
Себорал форте,таблетките на Фито за коса ще ги търся в БГ като се прибера   bouquet

# 20
  • Мнения: 6 030
madagascar дано се оправиш мила.  Hug

# 21
  • Мнения: 187
madagascar дано се оправиш мила.  Hug
Praynig  bouquet

# 22
  • Countryside
  • Мнения: 11 635
madagascar дано се оправиш мила.  Hug
И аз стискам палци  Hug
Маската със зехтин и яйце не омазнява, просто я измиваш добре, после 1-2 пъти шампоан, докато я почустваш чиста. Ако можеш намажи се вечерта и легни да спиш и на сутринта я измий. Ако я правиш поне веднъж седмично ще има подобрение, гарантирано. Иначе все пак се консултирай със специалист.  Hug

# 23
  • Мнения: 184
Шампоан Фитовал много помага при косопад. Говоря от личен опит.

# 24
  • Мнения: 1 802
vilka при мен нямаше ефект от него за косопада. Не ми хареса, не се пенеше и не измиваше добре косата. Явно при всеки е различно!  Wink

# 25
  • Мнения: 184
vilka при мен нямаше ефект от него за косопада. Не ми хареса, не се пенеше и не измиваше добре косата. Явно при всеки е различно!  Wink
Да наистина не се пени, и косата е една твърда от него. Но при мен косопада ми спря от него. Наистина сигурно е до коса.

# 26
  • Мнения: 7 723
Опитай със Себорал. Форте Peace

# 27
  • Мнения: 2 414
А Фитовал подходящ ли е за суха коса? Simple Smile

# 28
  • Мнения: 2 555
И аз имам ужасен косопад. Вземах Биотин, но го спрях нямаше ефект и напълнях.В момента ползвам Фитовал плюс и себорал форте.Не мога да кажа имам ли подобрение няма и месец от как ползвам този шампоан.Иначе имам себорея и май, май Себорала спря да ми действа.Някаква негова артенатива да пробвам да сменя може да ми е привикнала кожата на главата и за това да не действа. За косопад съм чула, но не съм я пробвала, яйце Витамин А и рициново масло

# 29
  • Мнения: 1 731
Винаги съм се справяла с косопада благодарение на един шампоан "Прегейн" само че на английски си го пише.Страшно доволна съм и се усеща подобрение още първите три пъти след измиването. Peace Peace Hug

# 30
  • Мнения: 257
DEFLUVAL-TRIHOGENIC COMPLEX. На мен лично много ми помогна и не е скъп.

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Винаги съм се справяла с косопада благодарение на един шампоан "Прегейн" само че на английски си го пише.Страшно доволна съм и се усеща подобрение още първите три пъти след измиването. Peace Peace Hug

и аз съм чувала за него.А иначе за в момента моя косопад го получих след раждането използвам Фитовал шампоана и Себорал Форте.И смятам да си купя и Прегейн.

# 32
  • Мнения: 107
DEFLUVAL-TRIHOGENIC COMPLEX. На мен лично много ми помогна и не е скъп.
        Какво представлява, шампоан, лосион или витамини?

# 33
  • тук и сега
  • Мнения: 124
Аз съм много доволна от ампулите за коса Herbagene или Herbagen (не съм много сигурна как точно бяха). Но след като родих и аз имах този проблем. Има и такъв шампоан, но не съм го ползвала и не мога да дам отзиви за него.

# 34
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 236
 Laughing Laughing Laughingотиди на лекар/ендокринолог,гинеколог/,не мисля че шампоанчета и тем подобни ще ти помогнат.падането на коса,както и акнето и мн.други са външен израз на нещо ,което става вътре в тялото ти.вярвай ми,опитвала съм какво ли не срещу косопад.в крайна сметка се оказа,че имам гуша.затова те съветвам да отидеш на ендокринолог първо,взема се кръв и се изследват три хормона.успех!

# 35
  • Мнения: 2 849
Икаров-стимуланта за коса.Вълшебен е ,има го по аптеките .

# 36
  • Мнения: 187
здравейте момичета  Hugпиша ви от БГ направих си изследвания всичко е наред ,но от както започнах да пия Re valid имам значително подобрение .Не съм ползвала още никакви шампоани още.също и правя маската с ТРИВИТАМИНОЛ за която настина мисля че е вълшебна PeaceБлагодаря ви отново   bouquet

# 37
  • Мнения: 6 030
правя маската с ТРИВИТАМИНОЛ за която настина мисля че е вълшебна
Толкова бързо ли има резултат от тривитамола. Аз си слагах от маската 2-3 пъти, но се отказах.

# 38
За косопад помага и хининовата вода  Wink

# 39
  • Мнения: 5
Аз ходих на кожен лекар, защото от 2 месеца имам засилен равномерен косопад. Той ми погледна косата за една секунда и каза, че е от шампоана. Изписа ми пълната гама продукти Ревалид за косопад (шампоан, лекарства...). Въпроса е дали да му се доверя,че това е достатъчно или просто работи с марката Ревалид и те му плащат затова????

# 40
  • Мнения: 2 414
Пробвай с Ревалид-доста хора са доволни от него,а ако не виждаш ефект винаги може да го смениш.

# 41
  • Мнения: 800
Най-добре лекар да се произнесе!

От народната медицина за коспад се пропоръчва тинктура от коприва. Втрива се в корените!

# 42
# 43
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
аз съм доволна от шампоана на Вела против косопад,но той помага при умерен,не прекалено силен косопад.
пила съм и Пантогар-има известен ефект.
слагала съм си ампули на Фито-не са лоши.
относно Тривитаминол:някои мами ми казаха,че получили прекомерно окосмяване по лицето от него-така че го ползвайте внимателно.аз не съм си го купувала него,лично мнение нямам.

Общи условия

Активация на акаунт