10 неща, които жените правят, a мъжете и понятие си нямаме ЗАЩО! - Петъчна

  • 4 469
  • 51
  •   1
Отговори
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Попаднах на тези размишления и след като дълго и продължително не можах и аз да намеря логическо обяснения, бих желал да предоставя тези въпроси и на вас мили дами. Все пак за да се избягват конфликтите между половете е нужно да имаме се разбираме взаимно.

1. Защо гледат „Сексът и градът”.  -Според нас филмът си е глупав, откъдето и да го погледнеш. Мацките не стават, а чувството им за хумор е доста странно. Дори понякога стават гнусни. Като онзи епизод, в който се чудеха защо мъжете им лижат задниците. (Не съм го гледал! Просто бях принуден да изслушам един епизод…)
2. Защо трябва да мрънкат. Не се чудете – няма разумно обяснение. Изглежда е вградено в програмата им.
3. Защо ги обзема сексуален глад точно когато сме уморени и ни се спи. Някой им е казал, че на нас постоянно ни се иска, ама те пък го разбират съвсем буквално! Е, вярно, ако се постараят достатъчно да ни събудят, едва ли ще им се разсърдим много…
4. Защо четат списания, в които пише къде се намира G точката им. Все едно ние да четем къде ни се намира оная работа!
5. Защо винаги закъсняват за среща, независимо от това колко рано започват да се приготвят. Закъснението им на всичкото отгоре е правопропорционално на неудобството, което причинява. Колкото повече, толкова повече!
6. Защо имат нужда да четат глупави клюки. Какъв е проблемът, че не знам с какъв цвят, кройка и материя е била роклята на Моника Люински, по която Бил си е оставил семето?
7. Защо гледат драми. Всъщност, ако си отговорим на това, можем да си отговорим и защо гледат „Сексът и градът”. То си е трагедия!
8. Защо винаги се противят, а всъщност го искат... (знаете за какво говоря, нали?)
9. Защо гледат мъжки задници. Тая работа си е изключително гадна. Аз например никога не съм го правил!
10. Защо пищят, когато видят паяк, при положение, че паякът е глух и не може да ги чуе! (Същото важи и за хлебарки, комари, дори мравки – всички онези страшни гадини, които като нищо могат да ги изядат!)

# 1
  • Мнения: 3 405
Излиза, че съм мъж  Shocked

# 2
  • Мнения: 123
защото сме жени и имаме нужда да правим нещо по-различно,от това да си бъркаме в носа или да говорим празни приказки. Mr. Green

# 3
  • Мнения: 2 448

Абе аз поне по точка 9 се включвам, така че се успокоявам, че ако не твърде женствена то поне за мъжко момиче минавам.  Mr. Green

# 4
  • Мнения: X

Аз отдавна се съмнявах, че не съм жена. И теми от този род постоянно ми го доказват.

# 5
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
 Shocked ужъс! форума е пълен с мъже скрити зад женски никове!

# 6
  • Мнения: 2 448
На мен дори ника ми може да мине за мъжки, за това заблуждавам с аватар.   Joy

# 7
  • Мнения: 2 161
В пет от точките не се вмествам.

# 8
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Мислех, че съм жена, а то какво излезе.  Rolling Eyes
Дори "Сексът и градът" не гледам, ако щете вярвайте (намирам го за забавен, но има и по-забавни неща, които да се свършат през това време).  Laughing
П.П.На филма обаче ще отида, за да се опитам да спася женствеността си.  hahaha
П.П.П. За дупетата обаче е вярно, да! Само че много малко са дупетата, които заслужават да им хвърлиш потайно едно око.  Blush

# 9
  • Мнения: 2 386
Аз също се оказвам мъж, който все пак се бои от паяци и мрънка понякога.  Laughing

Последна редакция: пт, 13 юни 2008, 12:28 от Ева на сцена

# 10
1. Не гледам "Сексът и градът", дори не знам за какво иде реч, явно ТИ си го гледал повече от мен.
2. Мрънкам, ако има защо. Познавам мъже, на които мрънкането им единственото занимание...
3. ?!
4. Не чета подобни списания, чета списания от рода на National Geographic, GEO, За хората...
5. На абсолютно всеки му се скучва да закъснее, без значение от пола. Но това не еправило, поне не за мен.
6. Мразя клюките. Пет пари не давам кои с какво прави, с кога и защо.
7. Не обичам драми, предпочитам приключенски филм, комедии, приказки от сорта на Уилоу...
8. Когато го искам не се портивя, ако се противя значи НАИСТИНА не го искам! Защо някой е втълпил на мъжете, че когато жената каже "не", това значи "да"?!
9. Защо мъжете гледат цици и женски задници. Гадно си е, направо не разбирам, аз лично никога не съм го правила.
10. Не знам зашо пищят, едва ли е, за да ги чуе паякът...може просто такава е реакцията като видиш нещо гнусно да се разхожда по ръката ти

Аз женали съм всъщност?! Почнах да се чудя вече....

# 11
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
И все пак, списъкът на Лабрадор е доста мек (имах предвид наистина списъка, нищо че е петък).  Laughing
Моят личен, касаещ само мен списък би изглеждал другояче.
Например:
1. Аз винаги съм права.
Другото ще ви го спестя. То и това е достатъчно, за да се вбеси един мъж.  Party

# 12
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 

1. Защо гледат „Сексът и градът”.  - От нямане какво да правят.
2. Защо трябва да мрънкат. - За разнообразие.
3. Защо ги обзема сексуален глад точно когато сме уморени и ни се спи. Някой им е казал, че на нас постоянно ни се иска, ама те пък го разбират съвсем буквално! Е, вярно, ако се постараят достатъчно да ни събудят, едва ли ще им се разсърдим много… - Защото и вас ви обзема сексуален глад точно когато сме уморени или ни се спи, или ни боли глава  Mr. Green
4. Защо четат списания, в които пише къде се намира G точката им. Все едно ние да четем къде ни се намира оная работа! - За да установят дали случайно списанието не се е объркало нещо.
5. Защо винаги закъсняват за среща, независимо от това колко рано започват да се приготвят. Закъснението им на всичкото отгоре е правопропорционално на неудобството, което причинява. Колкото повече, толкова повече! - За да ги чакате и да сте още по-нетърпеливи да ги видите предполагам.
6. Защо имат нужда да четат глупави клюки. Какъв е проблемът, че не знам с какъв цвят, кройка и материя е била роклята на Моника Люински, по която Бил си е оставил семето? - За да си разнообразяват глупавото ежедневие оплювайки грозните, но затова пък безумно скъпите дрехи на известните.
7. Защо гледат драми. Всъщност, ако си отговорим на това, можем да си отговорим и защо гледат „Сексът и градът”. То си е трагедия! - Защото не си падат по екшъни, а и това е удобен начин да пролеят някоя и друга сълза необезпокоявани.
8. Защо винаги се противят, а всъщност го искат... (знаете за какво говоря, нали?) - за по-интересно. Ако винаги даваха нямаше да са толкова желани предполагам.
9. Защо гледат мъжки задници. Тая работа си е изключително гадна. Аз например никога не съм го правил! - И женски гледат, не само мъжки. По мъжкия задник преценяват дали въпросния индивид става.
10. Защо пищят, когато видят паяк, при положение, че паякът е глух и не може да ги чуе! (Същото важи и за хлебарки, комари, дори мравки – всички онези страшни гадини, които като нищо могат да ги изядат!) - Ами идеята не е да ги чуе въпросното насекомо, а да дойде принца на бял кон (или мъжО с чехъла) и да ги спаси от опасната гадина.


От цялата тая работа излиза, че аз съм  40% жена. Е пак е добре, ако се науча да не харесвам паяци например ще ги докарам до 50%, ама не знам как ще стане.

 

# 13
  • Мнения: 5 877
1. Какво значение има стават ли мацките? Важното е мъжете да стават. Във филмите за мъжка аудитория приказни жени се събират с всевъзможни екземпляри от мъжки пол, повечето от които не стават грам. Някакво равновесие е добре да има.
2. Защото не разбирате от тънки, деликатни намеци дори на дванайстия път. Ами старайте се де.
3. Тъкмо децата са заспали, теренът е чист, време има. На вас защо ви се доспива точно тогава?
4. Ами четете ги вие, де, без карта явно не я намирате.
5. За да не изпаднем в ситуация да идем първи и да се наложи да чакаме вас.
6. Долна клевета.
7. Защото са по-хубави от екшъните с хеликоптери.
8. Защо тангото се танцува така?
9. За да ви стане неудобно. Видяхте ли сега какво ни е?
10. За да чуете вие и да дойдете да смачкате гадината. Като нямаме пещерни мечки вкъщи, ще ни пазите от каквото имаме.

# 14
  • Мнения: 2 448
И все пак, списъкът на Лабрадор е доста мек (имах предвид наистина списъка, нищо че е петък).  Laughing
Моят личен, касаещ само мен списък би изглеждал другояче.
Например:
1. Аз винаги съм права.
Другото ще ви го спестя. То и това е достатъчно, за да се вбеси един мъж.  Party
Василиса, как можа да го издадеш?  Laughing Толкова заблуди да хвърляме и ти в прав текст да кажеш истината.  Mr. Green

# 15
  • Мнения: 118
Гледах филма и ми беше забавен и приятен.Дали всъщност не съм жена?

# 16
  • Мнения: 2 440
А защо вие мъжете се опитвате да имате понятие защо правим това и онова?
Нали тогава ще бъдем за вас кристално ясни, а никой не желае да живее с образа си в огледалото.
Все пак в духа на вашата, практически ориентирана логика, мога да предложа чисто женски отговори:
1. Защо гледаме Секса и града - Защото в момента не върви Всички мъже са гадове /между другото това е наистина готин филм/.
2. Защо мрънкаме - Защото не ни се прави нещо по-смислено.
3. ........
4........
5. По въпроса за закъснението - виж Законите на Паркинсън, там е обяснено отношението към времето от страна на двата пола.
.....
10. Споменатите от тебе биологични видове дали наистина са глухи?

# 17
  • Мнения: 1 217
1.Следях единствено развоя на връзката между героинята на Сара Джесика Паркър и гаджето и.Другите наистина тъповати ги бяха направили,пък и никога не съм го следяла редовно.
2.Мрънкаме,защото повечето мъже са свикнали да взимат самостоятелни решения само и единствено под командата на мама,а тя,както казва свеки,когато действията му спрямо децата ме карат да вия казва"За КОТ му трЯА акъл си го има!"
3.Не ме обзема Confused По-вероятно е да скоча с парашут малко преди полунощ,отколкото да поискам да разваля покоя на милото,който по това време обикновено гледа твърде съсредоточено мъжествените постъпки на Хорейшио по ТВ.
4.На повечето списания не пише,че са тъпи.Лепват някакво апетитно заглавие от сорта на "Пролет в пъстри дрехи" с подарък-парфюм във флакон-шишарка и като отвориш на втора страница директно отиваш да спиш.
5.По този параграф съм донякъде виновна.В последния момент винаги се оказва,че или четката за коса,или ключовете не са си на мястото Embarassed
6.Нямаме нужда.Четем на 2 на 3 за да сме в час просто,или пък от скука,когато всички хубави книги от библиотеката ни са прочетени.
7.Не гледаме.Стигат ни новините,за съжаление там повечето са истински Confused
8.Защото инстинктивно усещаме полъх от пубертетските години в стил:"Аре не ми се прАй на недостъпна"
9.По-интересни са ни очите.
10.Защото може да се спусне тихомълком посред нощ и да ухапе нас,или някое от децата,а и само при мисълта,че може да ни полази сме склонни да не спим цяла нощ.

# 18
  • Мнения: 2 018

1. Филма е готин - смели сме се от сърце и аз и съпругът ми. Гледали сме го по същата причина поради, която сме гледали и "Отчаяни съпруги" и "Двама мъже и половина" и други от този род. За някои може и да са глуповати, но мен ме карат да разпусна и да се смея.
2. Мрънкането си е един от начините за постигане на целта. И понеже ни минава номера - няма нужда тогава да се чудите защо го използваме!  Laughing
3. На мен не са ми отказвали - явно съм се постарала достатъчно  Laughing
4. За G точката, четях, когато и аз не знаех къде се намира! Явно имаш наблюдения над млади "необразовани" дами!  Wink
5. Не закъснявам, а само отлагам.  Sunglasses
6. Клюки си чета, само когато разпускам, но не с цел да зная цвят рокля на Люински, а за да не мисля за сериозни неща.
7. Драми не гледам от доста време - все повече се затвърждава в мен мнението, че си доста млад човек.
8. Не винаги, когато се противя, го искам. Но..., се е случвало /признавам/! Защо ли - това си е тест за мъжа.
9. На този въпрос съм сигурна, че и сам си отговаряш! Няма нужда да сравнявям с това къде гледат мъжете една жена. Дори ми се случи наскоро  - както си говорим с един мъж трябваше да приклекна за да успеем да си засечем погледите. Иначе, познай къде гледаше? А вие мъжете, знаете ли колко е смешно да разговаряте по този начин с една жена!   Joy
10.От паяци и други такива не пищя! Ама гледам да ги заобикалям!  Laughing

Дано сме внесли малко порядък в хвърлената ти в смут и неразбиране душа, младежо!  Peace

# 19
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
Нямате си понятие именно защото сте мъже! Мозъкът ви работи по различен начин от нашия. И бъди сигурен, че колкото и да ти обесняваме защо правим това или онова не правим, пак няма да ти светне "защото"-то.  Peace

# 20
  • Мнения: 3 405
Това за мозъка от къде го изкопа, ЛОТД?

# 21
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
....
Дано сме внесли малко порядък в хвърлената ти в смут и неразбиране душа, младежо!  Peace

Безкрайно съм благодарен за предоставените разяснения!

Нямате си понятие именно защото сте мъже! Мозъкът ви работи по различен начин от нашия. И бъди сигурен, че колкото и да ти обесняваме защо правим това или онова не правим, пак няма да ти светне "защото"-то.  Peace

опазил ни господ от това, но поне малко разбиране да има ...


# 22
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
От личния ми досег с мъжкото съсловие Анджелина .

Labrador взе да ми се издигаш в очите, щом имаш желание за разбирателство!   bouquet

# 23
  • Мнения: 3 405
ОК.
Значи не си лекар, за да знаеш със сигурност  Simple Smile

# 24
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
Не жив скенер съм просто.

# 25
  • Мнения: X
Колкото и да се опитват мъжете,никога няма да са наясно с жените.Ние сме просто неразгадаеми ! И винаги прави!Колкото и да не ви харесва! smile3533

# 26
  • Мнения: 604
Колкото и да се опитват мъжете,никога няма да са наясно с жените.Ние сме просто неразгадаеми ! И винаги прави!Колкото и да не ви харесва! smile3533
И за разлика от вас мъжете мислим само с Една глава-пълна с Ум не с човечета! newsm10

# 27
  • Мнения: 1 217
От личния ми досег с мъжкото съсловие Анджелина .

Labrador взе да ми се издигаш в очите, щом имаш желание за разбирателство!   bouquet
Поведението ти ми напомня един виц..."Тука ли съм,суха ли съм...",продължава с "тупа ли ми сърцето,тука ли ми е билетО",но в случая ще отива повече "сърцето ми ли тропа,или дъската ми хлопа Whistling"
Не съм срещала говорещ скенер досега,нито пък доказателства за различия при работата на мъжкия и женския мозък.Би ни било интересно да ни предоставиш научно обяснение,дори да е от рубриката:"Звездите ми го говорят!" Laughing

# 28
  • Мнения: 2 229
...
10. Защо пищят, когато видят паяк, при положение, че паякът е глух и не може да ги чуе! (Същото важи и за хлебарки, комари, дори мравки – всички онези страшни гадини, които като нищо могат да ги изядат!)

Елементарно - за да ме чуе някой, който да дойде и да утрепе гадинката! Laughing

# 29
  • Мнения: 7 474
 Joy "Сексът и градът" - мъжете не го харесват, защото е прекалено откровен,
а да чуеш някои истини от другата страна на барикадата не е лесно.  Mr. Green
Когато мъжете си говорят за жени не е по-приятно за слушане Whistling

# 30
  • Мнения: 301
Ми жена съм  Flutter явно
от паяци пищя - целта е мъжо да долети и да ги екстерминира  #2gunfire аларма един вид
закъснявам - никога не се харесвам в първото, което съм облякла, а мобилния и ключовете ми винаги са в неизвестност
Сексът и града - е гледам го чат-пат - забавен ми е
драми не гледам
клюките - ми те за разнообразие
мрънкам - щото ...  newsm78
и по мъже се заглеждам - стига да има какво да им гледам
за секса когато ви се спи - ми явно моя мъж нищо не работи на работата, щото само като намекна за занятието и става един бодър Crazy
Цитат
Защо винаги се противят, а всъщност го искат...

ако искам знам как да го покажа, ако не искам - също

# 31
  • Мнения: 2 070
Не съм съгласна с точка 1,4,5 7,9 и 10.
тези неща ме удивляват почти колкото и мъжете

# 32
  • Мнения: 1 006
1. Защо гледат „Сексът и градът”. Не го следя, но и не сменям канала, ако попадна на него. Една от причините този филм да не харесва на мъжете е, че си е направо неочакван удар под кръста да слушат откровено агресивни и мъжки разговори между независими жени. Особено по сексуални въпроси.


2. Защо трябва да мрънкат. Някои се научихме да не мрънкаме. Относително постигаме нещата подмолно чрез действия. Ръчкаме нашия избор към чуждото решение.

3. Защо ги обзема сексуален глад точно когато сме уморени и ни се спи. Тук нещо се позапънАх... newsm78 Това не е ли женско оправдание, а не мъжко? Съвсем си сменихме ролите половете.

4. Защо четат списания, в които пише къде се намира G точката им. Вероятно за да кажат на половинките си, че имат такава и как да намерят пътя до нея. Не забравяй, че има и любознателни мъже, които знаят пътя и нямам идея откъде са го научили.

5. Защо винаги закъсняват за среща, независимо от това колко рано започват да се приготвят. Аз не закъснявам. Ако ми се е случвало жестоко се изнервям.

6. Защо имат нужда да четат глупави клюки. Нямам нужда. Лиска има една крилата фраза. Цитирам и перифразирам по памет :"Всяка жена има нужда да /си/ докаже, че останалите жени са по-глупави от нея."

7. Защо гледат драми. Една от причините - и за да се убедят и успокоят, че има и по-драматични случки от собствения й живот. Тук си противореча, но полу се включвам. hahaha

8. Защо винаги се противят, а всъщност го искат... Противят се само когато мъжете не умеят сами да си го вземат като трофей и като хората, а не като маймуните.

9. Защо гледат мъжки задници. Гледат само онези стегнати и хубави мъжки задници, които заслужават не едно око, а и второ.

10. Защо пищят, когато видят паяк...Не пищя, направо трепам с базуката. bowuu


Верно е ужАст. Аз съм мъж, другарки и другари.

Последна редакция: пт, 13 юни 2008, 15:35 от SAKRI

# 33
  • Мнения: 759
1. Гледала съм половината серии, но не мисля, че е нещо кой знае какво...
2. НЕ МРЪНКАМ!
3. Когато ми се прииска си го получавам секса, мъжът ми си го бива  Laughing
4. Не си купувам списания.
5. НЕ ЗАКЪСНЯВАМ! Даже винаги отивам първа и това ме дразни..
6. Глупави клюки?!  newsm78 е, то само това пише из нета (и в списанията май...) А иначе си чета редовно художествена литература, така че - моля, моля!
7. Обичам всякакви филми, защо пък точно драми?!
8. ТУК СИ ПРИЗНАВАМ ТАКА ПРАВЯ Simple Smile то щеше да е станно да не съвпадна с нито едно хаха
9. Мъжките задници не ме интересуват, никога не съм си избирала мъж по задника...глупаво е!
10. Не пищя когато видя паяк. Живея в студ. град и все едно постоянно да пищя когато видя хлебарка.

# 34
  • Мнения: 143
Докато ви четях ме хвана яд, че не съм гледала "Сексът и градът".

Ние жените също си задаваме някои въпроси.
Аз, например, не мога да намеря отговор на този:
Защо, когато решите да помагате в простирането, панталоните висят на телта, така че щипките са на крачолите.
 newsm78 Май, трябва да си сменя простира.

# 35
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
1. Хич и не знам за какво става дума в тоя филм - не го гледам. Което не пречи на мъжа ми, когато премята каналите и случайно попадне на него, да се изхили от сърце на някой лаф.
2. Не мрънкам - мълча като пукал, когато съм сърдита.
3. На мъжо му е достатъчен един особен поглед или уж случайно изпусната хавлия след баня, за да се разсъни.
4. Мразя да чета списания, които всеки път дъвчат едно и също под различни заглавия.
5. Никога не закъснявам, каквото и да ми струва!
6. Не ме интересуват никакви клюки, още по-малко глупави. Но пък имам колеги, които са готови на всичко, за да научат най-новата клюка и да почнат да я раздухват.
7. Защото драмите в повечето случаи са по истински случаи и са по-смислени от екшъните.
8. Когато не ми се иска, значи наистина не ми се иска и толкоз! Не съм имала проблеми с мъжа си по тоя въпрос - добре, че той не мисли, че женското "не" означава "да" като повечето неандерталци.
9. Нямам навика да се заглеждам по задници, били те дамски или мъжки, нито по мускули, нито по плочки, нито по пакети. Каквото съм си харесала, си е вкъщи до мен. А вие защо зяпате в деколтета, задници, крака и т.н.? И то така зяпате, че ченетата ви увисват, което никога не би се случило при жена, която се загледа в мъжки задник.
10. Не пищя - ако гадината е малка, бухам с чехъла или  с каквото ми е подръка. Ако е по-голяма - викам мъжо, но без да пищя - просто отивам и му казвам. А ако ми се заплете някоя гад в косите, умирам от страх и гнус и всячески се старая да я махна, но отново не пищя - само се мятам и ръкомахам. Сигурна съм, че в такъв момент мъжът ми би предпочел да пищя.

# 36
  • Мнения: 5 278
В тоя ред на мисли и аз имам няколко въпроса към мъжката половинка от човечеството -
Защо гледат футбол, формула и разни тъпотии от сорта?
Защо докато го правят нищо друго не може да се случва и нищо друго не ги интересува?
Защо си умират да ходят за риба? Да виснеш с часове над една въдица или пък в другия случай да оттидат да се напият уж ловейки риба?
Защо не могат да се интересуват от нищо,което интересува жена им/приятелката им? Поне от уважение. Аз също нито се интересувам,нито разбирам нещо от коли,но откакто съм с мъжа ми научих всички модели БМВ, различавам повечето марки и модели автомобили,при все,че нямам книжка и изобщо това не ме влече, запозната съм с разните му инструменти и кой за какво служи,а той идея си няма от мойте интереси и изобщо не се старае да се запознае,дори не може да търпи или поне да прикрие нетърпимоста си към моите мании. Като например това,че повечето жени обичат да се мотат по магазините. А аз лично го изтърпявам да ме влачи по разни щандове за инструменти и джаджи за коли,като даже проявявам интерес.
Защо за повечето,да не казвам за всички мъже е гордост едва ли не да се похвалят,че са забили чужда мацка и да пръхтят след всяка сносна жена. То и ние харесвам готини мъже,но не се обръщаме след тях да свиркаме и да подвикваме - Ей,секси дупе,или разни от сорта.
Да продължавам ли?

# 37
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Защо си умират да ходят за риба?

Ми как защо?! Та това е толкова смислено занимание - да кибичиш по цял ден на брега или във водата и да чакаш нещо си да се закачи, което в повечето случаи не става ...  Crazy Привлича ги сигурно защото и рибите се държат като жените - трудно се хващат.

# 38
  • Мнения: 3 405
Стига де, и аз обичам да ходя за риба. И много други жени обичат. Wink
И слагам панталоните да съхнат защипани за крачолите. Това някакво женско-мъжко правило ли е?
Хубаво, че Василиса спомена женското "Винаги съм права!", за да отрази жената в мен  Laughing

# 39
  • Мнения: 143
...И слагам панталоните да съхнат защипани за крачолите. Това някакво женско-мъжко правило ли е?

Не, но после ми е трудно да ги изгладя заради отпечатъка от щипките. Написах го, защото все се тупат по гърдите, че са по-логични от нас жените.

# 40
  • Мнения: 57
Лабрадор, ще ти отговоря с думите на един мой интернетлюбимец. Тенкю, бате! Hug

За половете
Най-кратката и прекрасна приказка:



Живял някога един принц, който веднъж попитал прекрасна принцеса: "Ще се омъжиш ли за мен?"
И тя отговорила: "Не!!"
И принцът живял дълго и щастливо, ходел на лов и за риба, всеки ден се виждал с приятели, пил много бира, напивал се мощно, и играел голф, и разхвърлял чорапи из двореца, и не свалял дъската в кенефа, и чукал слугини, приятелки и съседки, и пял под душа, и пърдял когато пожелае, и гръмко се уригвал, и си драпал топките.
Край.


Толкова кратка приказка, а колко много въпроси поражда само? newsm78

# 41
  • Мнения: 3 835
Какво се пита в тази тема всъщност, не можах да схвана? Защо жената е жена, а мъжът мъж?! Ами защото така, така сме се излюпили там от локвичката, двуполови и това е дереджето, сега защо тия така, а ония иначе. Laughing
Това, че нямам никакво намерение да гледам "Сексът и градът" по-малко жена ли ме прави??? Искам да гледам "Индиана Джоунс", ама Василиса не е организирала кокоше събрание за него. Mr. Green
Клюките, к'во, клюки, не са женски приоритет само.
За G точката, Анда хубаво ви е рекла! Crossing Arms
Задници как няма да гледам, ти пък, кат съм жена, да не би да не съм човек?! Mr. Green
Това с противенето е сложна работа, трудно ще ни разберете, щото сте си простовати, вие мъжете, то трябва и малко по-висша форма на интелект да имаш, любовта не минава само през стомаха, все пак! Laughing
Какво беше още там забравих, ама за "хлебарките" помня! Лелееее, как пищя като видя такова, но ако пищя, значи мъж ми е наблизо, иначе се оправям и сама с Raid! Joy hahaha

# 42
  • Мнения: 17 546
..................................
Да продължавам ли?
Няма смисъл! Всеки мъж би бил изумен, че изобщо си задаваме подобни въпроси, при положение, че той смята всичко това за абсолютно нормално. Grinning Намирам всичко написано от Djina, за много уместно, въпреки това.  Peace
Labrador, паралелна тема ще е нужна май, за да отговорят мъжете пък на тези въпроси, които в 100% не се отнасят за всички мъже, както и твоите за всички жени. Аз, примерно, имам съвпадение само по 10-та точка от твоите, но там нещата стоят медицински. Обяснение за фобията си имам, но не интересува никого, защото е и тъжно отгоре на всичкото.

# 43
  • Мнения: 592
Най-мразим и не ходим за риба и на лов, въпреки, че съм можел и са ме карали- това е голям будалък да се мислиш 5 часа че си по-умен от една риба или лисица, при положение че могат да се направят далеч по-умни неща, особено с децата или да напечаташ некой лев в това време. Напротив,  Джина - интересувам се живо от всичко онова което вълнува жена ми и това е доброволно - питай я и затова сме щастливи, иначе в другите случаи на собствено пространство е брак по сметка или незнам какво си съжителство. Не засягам никого!

# 44
  • София
  • Мнения: 2 430
мога да ти добавя 11тото нещо Laughing Laughing Laughing
11.Защо в заведение ходят в групичка до тоалетната
Но мога да бъда и лоша,при повече свободно време ще напиша еквивалента на 10тенеща,които мъжете правят,а жените и понятие си нямат защо? Laughing Peace
 сега само ще напиша:
1 Защо винаги те сравняват с мама или бившата ти приятелка,при условие че сте със статут на съпрузи,а не майка   и син, а и не сме в графата бивши

# 45
  • Мнения: 5 278
3.Защо,ама наистина ЗАЩО? Се почесвате ТАМ долу?Това да не е някаква фобия,че нещо може да изчезне ?
И аз мислех да задам същия въпрос Simple Smile

# 46
  • Мнения: 8 999
Аз съм 100 % мъж. Според една друга анкета излезе същият резултат. Единствено по отношение на "Сексъс и градът" съм жена, защото съм го преживяла. Хубаво е да установиш, че твоята биография се върти на супер касова кинолента.

# 47
  • София
  • Мнения: 2 430
Хм,много странно Thinkingот вчера двата ми коментара са изтрити!Защо?Нито е спам,нито съм засегнала някого(надявам се Crossing Arms)но с Labrador се заговорихме по темата и аз му казах,чр мога да му дам и еквивалента на темата 10те неща ,които мъжете правят,а жените и понятие си нямат ЗАЩО!и пуснах
2.защо,когато жената е в месечен цикъл,те си мислят,че това е някакво нелечимо заболяване.....,а всъщност си е просто физиология на женското тяло!!!
3.Защо?!Ама наистина защо,се почесват ТАМ отдолу.........мисля ,че после някой ме е цитирал!
Та питам се в задачата,къде ми изчезнаха 2та коментара и защо?

# 48
  • UK
  • Мнения: 1 351
 

1. Защо гледат „Сексът и градът”.  - От нямане какво да правят.
2. Защо трябва да мрънкат. - За разнообразие.
3. Защо ги обзема сексуален глад точно когато сме уморени и ни се спи. Някой им е казал, че на нас постоянно ни се иска, ама те пък го разбират съвсем буквално! Е, вярно, ако се постараят достатъчно да ни събудят, едва ли ще им се разсърдим много… - Защото и вас ви обзема сексуален глад точно когато сме уморени или ни се спи, или ни боли глава  Mr. Green
4. Защо четат списания, в които пише къде се намира G точката им. Все едно ние да четем къде ни се намира оная работа! - За да установят дали случайно списанието не се е объркало нещо.
5. Защо винаги закъсняват за среща, независимо от това колко рано започват да се приготвят. Закъснението им на всичкото отгоре е правопропорционално на неудобството, което причинява. Колкото повече, толкова повече! - За да ги чакате и да сте още по-нетърпеливи да ги видите предполагам.
6. Защо имат нужда да четат глупави клюки. Какъв е проблемът, че не знам с какъв цвят, кройка и материя е била роклята на Моника Люински, по която Бил си е оставил семето? - За да си разнообразяват глупавото ежедневие оплювайки грозните, но затова пък безумно скъпите дрехи на известните.
7. Защо гледат драми. Всъщност, ако си отговорим на това, можем да си отговорим и защо гледат „Сексът и градът”. То си е трагедия! - Защото не си падат по екшъни, а и това е удобен начин да пролеят някоя и друга сълза необезпокоявани.
8. Защо винаги се противят, а всъщност го искат... (знаете за какво говоря, нали?) - за по-интересно. Ако винаги даваха нямаше да са толкова желани предполагам.
9. Защо гледат мъжки задници. Тая работа си е изключително гадна. Аз например никога не съм го правил! - И женски гледат, не само мъжки. По мъжкия задник преценяват дали въпросния индивид става.
10. Защо пищят, когато видят паяк, при положение, че паякът е глух и не може да ги чуе! (Същото важи и за хлебарки, комари, дори мравки – всички онези страшни гадини, които като нищо могат да ги изядат!) - Ами идеята не е да ги чуе въпросното насекомо, а да дойде принца на бял кон (или мъжО с чехъла) и да ги спаси от опасната гадина.


От цялата тая работа излиза, че аз съм  40% жена. Е пак е добре, ако се науча да не харесвам паяци например ще ги докарам до 50%, ама не знам как ще стане.
 

  Joy hahaha Joy hahaha Не мога да спра да се смея  Joy hahaha това са двете най- забавни теми на които съм попадала в продължение на може би година  Joy

# 49
  • Мнения: 156
1. Не сме родени за шофьори, ама караме коли толкова добре, колкото и мъжете гледат децата ни.
2. Не мислим за секс на всеки 8 сек., по простата причина, че трябва да се помисли какво ще се сготви на любимия като се прибере от работа, как е детето в училище, кой тъпак ми вдигна нервите в работата и защо... и т. н. /мъжете работят, но не мислят за тъпаците в работата/
3. Излизаме винаги последни от вкъщи и винаги забравяме по нещо, защото събираме вещите на цялата фамилия.
 Май се поизчерпах. Но в заключение ще кажа, че обичам мъжете и слава Богу, че все още има разлики и непонятни неща между нас.

# 50
  • Мнения: 57
 Twisted Evil Личи си, че тук мъжете са малцинство. Аналогичната тема за 10-те най...за мъжете е доста по-напред. Laughing

# 51
  • Мнения: 1 367
Аз не гледам "Сексът и градът".Не ме обзема сексуален глад по никое време /в повечето случаи/.Знам къде е G точката ми,без да го чета в списания.Обикновено не закъснявам за среща.Не ми пука за роклята на Моника Люински.Не гледам мъжете в задника,а на друго място.Не пищя,като видя гадина-ругая и нападам с цел тотално унищожение.
Какво излиза?

Общи условия

Активация на акаунт