Накъде? Ами сега?!

  • 6 062
  • 100
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 783
Ако ходиш в Бг само заради бозата, то отговорът е ясен.

Погледнато финансово, по-скъпа дестинация от тази до БГ май няма от нашите географски ширини.

Колко вярно за съжаление...... аз летя от/до Варна и с такова малко и непопулярно летище ми разказват играта авиолиниите с цените си.

# 31
  • Мнения: 1 334
Лис,

Сейшелите....там е мястото.
Куба сьщо, пьк и полуостров Юкатан.

Знаеш че аз сьм пристратна и сьм и за бозата. Та ако може да ги сьвместиш 4-те места ще е супер Wink.

# 32
  • Мнения: 3 423
Девойки, ако променя опцията боза с
опция ракия, дали ще се промени нещо?

# 33
  • Мнения: 3 988
Лиске, просто пусни анкета колко от нас асоциират боза с България.  Mr. Green Можем да залагаме преди това. Аз ще заложа на "малко".  Wink

# 34
  • Мнения: 5 713
Мексико- Playa Maya. Simple Smile
Един приятел мексиканец само за този плаж ми говори.

# 35
  • Мнения: 3 371
Боза и ракия не пия  Grinning.
Та в този аспект не асоциирам с Бг.  Laughing
В Куба бих се върнала, дори мъжът ми няколко пъти ми е предлагал, но честно казано, нищо няма да е като тогава, а искам да си запазя прекрасните спомени от едно време/там съм живяла 5 години/. Ако някой отива натам, да изяде едни сладолед и за мен в Копелия, ако изобщо съществува  Heart Eyes.
Та , като предложение - малко Бг, малко другаде...все едно, времето ти е ограничено....
Аз отивам до Бг и на Корфу....Малдиви, Индонезии и т.н. не са ми привлекателни дестинации.

# 36
  • Мнения: 7 605
Мексико- Playa Maya. Simple Smile
Един приятел мексиканец само за този плаж ми говори.

Хм, не е лоШо, ходихме, страхотно е да се види 4и4ен Итца, видяхме и УШмал, но ина4е като цяло Доминиканската Република ми хареса пове4е. Но в сравнение със Слън4ев Браг си е екстра  Laughing

Кюбит, дай координати на винения пи4, моля  Praynig

Лиске, ракия има и тук  Laughing

# 37
  • Мнения: 11 315
Лис, съвсем забравих да ти кажа, че в Де има отдавна боза. Десита беше пускала адреса, ако те интересува толкова много, мога да ти го пратя. Поръчвах веднъж, но не е особено добра, а на децата въобще не хареса и си я пих сама.
Крисимами, даваш ми надежда за Куба. Тамън ще съм родила, щом хубавия сезон е след ноември. Party

# 38
  • Мнения: 5 713
Корфу или както още му казват Керкира е един от най- хубавите гръцки острови. Заслужава си и ти завиждам благородно. Wink В Гърция не съм била вече 9 години.

# 39
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Лиске и аз като теб тази година като издирвах добър полет за Бг се натъкнах на доста приятни предложения . на мен например ми излизаше същите пари билети за Бг за мен и детето и по4ивка в ПАриж за 3-4  дни за трима ни (билет -хотел - закуски ). доста се по4удих , мен ракии и салати не ме привли4ат , но реших да си купя все пак билет4етата за Бг . другата година оба4е сигурно ще направим някоя  разходка . ина4е миналата година 4ух много положителни мнения за Словения и ми се стори интересно .

# 40
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ми аз боза скоро пих,та не ми е мерак в момента. Ракия недолИбвам по дифолт. Родата скоро ми беШе на гости тъй ,4е ако се намирах в твоето положение ала " Ту би ор нот ту би " Щях директно да пална джета и газ към Икзотиката. Пък тубите с боза можеШ да ги напълниШ по всяко време,тъкмо като се върнеШ Ще е станала екстра за пиене  Wink

# 41
  • Мнения: 1 909
Аз съм наникъде. Ще си седя тук на Д-то и ще си чакам морето да се достопли. И с шампанско се преживява някак си Sunglasses

# 42
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
въх, труден избор newsm78
аз, ако не си отида до българско лятото, годината не ми е пълноценна. тъй че наистина ще го мисля много Rolling Eyes
от друга страна нашето черноморие ме отблъсква все повече от година на година.
ракията не ми липсва щото я имам, ма друго си е сякаш под някой чардак да си я сръбваш Laughing
двата варианта съчетани не става ли?


нашето море тази година ще е на майорка, после задължително в бг Simple Smile

# 43
  • Мнения: 7 605
нашето море тази година ще е на майорка, после задължително в бг Simple Smile

Зна4и и у германско Ще ходиШ  Laughing

# 44
  • Мнения: 2 266
Едната година -екзотика,другата-БГ.

Общи условия

Активация на акаунт