Тайната на дългата и здрава коса - 37

  • 18 951
  • 396
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: X
Anelia85, доколкото си спомням, те са 60 таблетки. Изпивах по едно шишенце и си почивах, не помня колко, и после пак. Но на третото шишенце попаднах на много неприятна партида, миришеше на лекарство и го спрях.
Whitewitch, аз маслата ги мажа през ден, от май месец започнах. Засега се чувствам добре!

# 361
  • Мнения: 2 631
Еййй, тъкмо си мислех как сега ще си пообера с ножиката, ако има някой изостанал цъфтеж след фризурата, ама тя така ми се е начупила косата от тая шнола, че нямам думи!  ooooh!
Аз отново излизам в почивка от тривитаминола  Laughing
Минавам на месец само масла...
  bouquet

# 362
  • Мнения: 758
вчера и днес пак си направих снимки на косата ми!като ги кача,ще ви ги пусна да видите и да направите сравнение!мисля,че става с все повече блясък и расте по бързО!
поздрави! Hug  bouquet

# 363
  • Мнения: 965
Един личен извод: Керановете измива още от първия път до скърцане косата. Бие по точки и Виши, и Р.Ф.  Naughty

# 364
  • Мнения: 422
Косата ми е пораснала  Party ,ама много е цъфнала,че днес си обирах връхчетата Embarassed .Ще си взема новия Елсев-жълтия и това ще ми бъде предпазването за лятото.. Wink
И аз снощи правих маска и сега косата ми сякаш стои по-тежка,т.е. усещам я по-тежка и като си надигна един кичур коса и виждам малки косъмчета  Grinning ,така че продължавам с грижите Mr. Green
celuvkata83 супер коса!!!  bouquet

# 365
  • Мнения: 5 173
Един личен извод: Керановете измива още от първия път до скърцане косата. Бие по точки и Виши, и Р.Ф.  Naughty
това значи, че е по-агресивен, защото има по-голямо количество миещи съставки. Така мисля поне Whistling

# 366
  • Мнения: 277
Ау,ананасче,супер  Mr. Green Ама това не са ли изкуствени подсладители?
Иначе в момента съм намазана само със стимуланта за мазна коса на Етерика.По-късно,ако има някакъв по-особен ефект ще споделя.Ако някоя от вас иска да знае какви са характеристиките му да се обажда  Wink А на листовката пише,че за хубава коса е добре да приемаме биотин и селен  Flutter
И аз имам въпрос...След няколко дни свършва почивката ми от Тривитаминола и мисля да си взема Мегадерм,който да използвам през 3месеца(нали през толкова трябваше?).И тъй като е много силен,а и съдържа вит А и Е,ако си направя маска с него в началото на Юли мога ли през целия месец да използвам и Тривитаминол или прекалявам?

# 367
  • Мнения: 758
Един личен извод: Керановете измива още от първия път до скърцане косата. Бие по точки и Виши, и Р.Ф.  Naughty
не се ли доволна от новия на Р.Ф.? newsm78

# 368
  • Мнения: 113
Здравейте, моля за съвет, дали мога да редувам в маската маста с бадемово масло? или не е добра идея  newsm78 благодаря предварително   bouquet

# 369
  • Мнения: 5 173
Защо да не е? Редувай, няма проблем.

# 370
  • Мнения: 113
благодаря шушулче, а сега се зачетох пак в първата тема, дали не е по-добре да слагам мас и бадемово масло заедно... защото пише че маста си е важна все пак  newsm78

# 371
  • Мнения: 5 173
Откакто съм в темата, не си спомням някоя да е правила оригиналната рецепта. Всеки си я префасонира както си иска Simple Smile

# 372
  • Мнения: 113
ясно, благодаря   bouquet

# 373
  • Мнения: 965
Шушулче, не знам дали Керановето е агресивен шампоан, но ми подейства добре още първия път  Flutter
Не знам дали вадя качествена логика, но мисля, че едва ли е заради по-агресивни съставки, защото примерно и българските шампоани, тези с розовата вода, също мият безупречно, до скърцане  newsm78 те едва ли могат да спаднат към "агресивните"?!

Lexи, ананасче определено си звучи вкуничко... и е  Whistling Днес сдъвках втора таблетка, още 48   Mr. Green
А селенът в какъв вид се продава - на таблетки ли? То вече, ако взема и трето нещо, не знам  Crazy

Сладурче, не мога да кажа още дали съм доволна от Р.Ф., защото само веднъж съм мила с него. Иначе има добър ефект, просто по-трудно достигнах до ефекта на "скърцането", а много държа на него. Трябва да пробвам след маска, в която няма толкова масла, да видим как ще е... макар че не би трябвало това да е критерии  Peace

luizi, да споделя и аз мнение по твоя въпрос - можеш да редуваш каквото си поискаш, методът проба/грешка е стара традиция. Така ще прецениш кое как ти действа. Важното е количествата да са умерени. Повечето момичета слагат по 1 ч.л. от масло, други по повече, въпрос на преценка... бих добавила и настроение  Wink Успех!   bouquet

# 374
  • Мнения: 1 365
Снощи си правих маска - мас, газ, оцет, зехтин. Пропуснах тривитаминола, за да не се получи пренасищане. Постоях около час и измих, след което сложих готова маска на Ейвън с минерали от мъртво море. Половинката като се прибра от работа и веднага забеляза какъв блясък имала косата ми.  Shocked Направо не е за вярване...  newsm78  Тази маска е много хубава, но нещо не я виждам вече в каталозите.  Сега като ми свърши, ще си взема на Миосотис червената. Доста отдавна не съм я ползвала.
Да кажа, че при мен много отдавна не се усеща ефекта на скърцане след миене, явно ми е много изтощена косата...
Шушулче, аз си правя почти оригиналната рецепта  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт