Подписите и посланията им

  • 5 433
  • 123
  •   1
Отговори
# 15
  • на село
  • Мнения: 3 917
В такива теми все не мога да се разпиша   Simple Smile.

Не стига, че нямам подпис, абе нищо нямам, само 1 аватар,
ами съм изключила и функцията да ми показва подписите на другите,
така че дори не знам кой какво си е сложил.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 099
Моят подпис е новата ми страст, вечната ми любов, неповторимото ми изживяване и вълнението покрай изброеното... Вива!

# 17
  • Мнения: 516
Специално за темата си сложих подпис. Посланието му е двойно. От една страна показва превратностите на съдбата, от друга акцентира върху огромната ми интелигентност и факта, че съм полиглот.  Mr. Green
Ай викайте сега Селинджър да го преведе.

# 18
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
В момента съм на вълна - вижте ми мъжете и опознай другарчето.

# 19
  • Мнения: 25 610
Ай викайте сега Селинджър да го преведе.

Тъкмо се засилих и ме поряза...
Мдам, дискриминация.  Confused
Нищо, днес на мене, утре на тебе може да ти се върне.  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 480
Моя е от тези, Василисините...
Май от Етап 1 (ама без снимка) клоня към Етап 5.  А уж ме няма много-много във форума. Явно се прихваща и от четене само ... newsm78

До тази тема, обаче, хич и не гледах кой какво написал, а я виж какви интересни работи имало. Сега разгледах надлежно подписите на всички, разписали се в темата (кръци: тези ученически драскулки хич не могат да скрият колко си симпатична  Grinning).

Продължавам  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 3 835
Като типична жена и аз съм се накичила с това, което ме вълнува.

# 22
  • Мнения: 698
Подписът ми е или глупост, която ми е харесала, или мисъл, която изразява скромната ми личност, а най-често комбинация от двете - някаква глупост, която изразява скромната ми личност - като в момента.  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 2 577
От етапите съм минала 1,2,4 - този с песните едва ли ще го мина някога...

Винаги гледам да е нещо, което изразява вижданията ми за живота, въобще моето виждане за нещата.

# 24
  • Мнения: 2 386
Преди ме дразнеха. Сега единият ми дава сили и си го чета всеки ден по няколко пъти поне, а другият е забавно - поучителен.
Аватарите ми са толкова абстрактни, че каквото и да сложа  - все ще се връзва.

Заглеждам се в подписите на Лиска, Умбра, Селинджър...още има, не се сещам сега.


Харесвам подписа на Магдалена - за гръмотнустта в %. Не разбирам гаврещия се с призивите за помощ подпис ''това е Зайо, нека му помогнем да превземе света'' (цитирам по памет).

# 25
  • София
  • Мнения: 2 623
Когато стане дума за подписи
първи в съзнанието ми изниква
точно този на Ерика - най-добрия,
на който съм попадала  Hug

# 26
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мии... Моите аватар и подпис винаги са свързани. Обикновено една снимка в аватара, три в подписа, от една и съща фотосесия, рядко някакъв надпис. Сега си имам. Просто фраза, която ме е впечатлила и ми звучи красиво. Много мразя разни фрази от типа на онези, дето трябва да значат нещо, ама само ако не се замисляш над това какво всъщност трябва да значат. Като онази, дето не ти е приятел този дето ти бърше сълзите и тн глупости.

# 27
  • Мнения: 17 407
Янечек ми е фаворит, Ерика- също. Цитатите от форомски постове са ми смешни, макар и аз самата да си бях сложила преди време един( ама той си беше готин и самата истина Grinning)- почти нивга не се разбира за какво иде реч, трябва да ровя в профила или  да питам притежателя на подписа кво- що.
Абе, аз май неотдавна писах в една такава тема...

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Обичам цитати от форумски постове! Жоро с елхите ми стоя дълго време.
На Ерика с таралежа е емблематичен, на Бу с кюфтетата, на Доня Коприва с нощния памперс... Laughing

# 29
  • Мнения: 4 300
Много мразя разни фрази от типа на онези, дето трябва да значат нещо, ама само ако не се замисляш над това какво всъщност трябва да значат. Като онази, дето не ти е приятел този дето ти бърше сълзите и тн глупости.
Тоже.
В резюме какъвто потребителя- такъв и подписа.
Имам си фаворити. Обичам да цъкна и да има нещо отвъд. Разбира се може да има и нещо отвъд без да цъкам. Не ме кефят разходки из прецъфтели нарцисови полета.
Моят е комбинация от практичност и налудничава идея.

Общи условия

Активация на акаунт