Наистина матиращ крем!

  • 76 972
  • 378
  •   1
Отговори
# 285
Хайде и аз да се включа  Sunglasses
Не съм ползвала продукти за лице и тяло на медицинските фирми, само за коса.  И може би, за това съм леко некомпетентна...  Blush
Кожата ми е от смесен тип, имам черни точки на носа и брадичката (най-силно изявени). Но колкото и да се старая порите ми остават широки и в останалата част на лицето (челото и бузите, а дори и шията) и се пълнят с прах и т. н и изглежда че и там имам нещо като черни точки. Или казано друго яче - широки пори пълнещи се с мазнинки и прах Simple Smile
Пъпки рядко ми излизат.
Не бих казала че кожата ми е чувствителна, но понякога има моменти на раздразнение.
На скоро забелязах че на носа са ми се появили спукани капилярчета, а вече виждам че и по тялото имам червени точици, като червени бемки са. Решила съм да заложа на скъпата козметика.
Необходимо ми е матиране, свиване на порите - разбрах за нощния на Корф за смесена кожа, че е подходящ именно за черните точки, насочила съм се към Авен за капилярите.
Може ли някой да сподели, ако знае такъв сборен продукт или два такива, които да отговарят горе долу на изискванията ми Simple Smile Благодаря
Цената...разбира се има значение и най- ще ми е удачно ако всички необходими продукти ми излязат до 50-60лв общо  Flutter

# 286
  • Мнения: 1 416
От матиращия крем на Биодерма Себиум не съм доволна. Не матира за повече от 3 часа максимум, след това лицето лъсва, особено в Т зоната. Аз съм с мазна и предразположена към проблемна кожа и за мен специално този крем не е добър, но може би за някой с нормална към смесена кожа ще е удачен.

# 287
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 168
За сега съм най-доволна от едно българско кремче - ползвала съм почти всичко до 30 лв.
Крем за лице анти акне ЛАВАНДУЛА -
ето описанието
пециална дерматологична формула, която има всеобхватен подход към предразположената към акне кожа. Комбинира силата на натурални растителни съставки, помага за регенериране, успокояване и нежен пилинг на старата и раздразнена кожа. Контролира себорегулацията, почиства, подхранва и балансира кожата на лицето. Тя става по-мека, гладка и еластична. Съдържа UV филтър, хидратира и предотвратява преждевременното стареене и появата на бръчки.

# 288
  • Мнения: 1 929
За сега съм най-доволна от едно българско кремче - ползвала съм почти всичко до 30 лв.
Крем за лице анти акне ЛАВАНДУЛА -
ето описанието
пециална дерматологична формула, която има всеобхватен подход към предразположената към акне кожа. Комбинира силата на натурални растителни съставки, помага за регенериране, успокояване и нежен пилинг на старата и раздразнена кожа. Контролира себорегулацията, почиства, подхранва и балансира кожата на лицето. Тя става по-мека, гладка и еластична. Съдържа UV филтър, хидратира и предотвратява преждевременното стареене и появата на бръчки.

На коя фирма е кремчето и как изглежда опаковката?

# 289
  • Мнения: 60
Аз ползвам продуктите на AVENE и съм много доволна , а специално за матиране на кожата нанасям това http://www.framar.bg/%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D0%BD-%D1%85%D0%B8%D0%B4 … -pid30014950.html . Матира страхотно кожата и мога да кажа, че почти 7 часа държи кожата на лицето матирана.

# 290
  • Мнения: 2 375
JOEY NEW YORK
Pure Pores Oil Blotting Moisturizer http://oth.strawberrynet.com/skincare/joey-new-york/pure-pores-o … oisturizer/85145/
Някой ползвал ли го е?

# 291
  • Мнения: 7 947
Clinique Moisture In-Control - идеален за супер мазна кожа, като моята и след многото ми опити и проби.

# 292
  • Мнения: 250
Clinique Moisture In-Control - идеален за супер мазна кожа, като моята и след многото ми опити и проби.



От къде си го купуваш и каква му е цената ?

# 293
  • Мнения: 7 947
Не от тук си го купувам, защото ходя командировки и цената му в Белгия е около 40 Евро. Но съм го виждала и тук по козметичните, където предлагат марката. цената не зная каква е тук. Но за сметка на цената - това е единствения крем, който матира, не омазнява, стои идеално под фон дьо тен и е голямо количество, тоест ползвам опаковката поне 4-5 месеца.

# 294
  • Мнения: 250
Супер, мисля да пробвам като свърши моя   bouquet

# 295
  • Мнения: 83
Аз ползвам продуктите на AVENE и съм много доволна , а специално за матиране на кожата нанасям това http://www.framar.bg/%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D0%BD-%D1%85%D0%B8%D0%B4 … -pid30014950.html . Матира страхотно кожата и мога да кажа, че почти 7 часа държи кожата на лицето матирана.
Найстина страхотен продукт Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 296
iskam da popitam tozi krem na ELEA za koito govorite na kakva cena e,zashtoto se zaislqm da si go kypq  Simple Smile Grinning

# 297
  • Мнения: 1 416
Да кажа, че не съм доволна от крема на Neutrogena Visibly clear oil free moisturizer Може би ще е удачен за нормална към смесена кожа, но аз понеже съм с мазна кожа и след 1 час най-много вече съм се залъскала с този крем Tired Иначе е приятен като усещане върху кожата, прави я много кадифена, лицето изглежда някакси по-бодро с него, но...НЕ МАТИРА НИКАК ДОБРЕ!  Ох, писна ми! Не мога да си намеря хубав наистина матиращ крем, който и да хидратира едновременно Confused Пробвала съм почти всичко от медицинската козметика и не матират и това си е! Ми то язък ми и за грим и за всичко с това залъскано лице ooooh!!!! Аз май пак ще си взема Normaderm на Vichy, само той наистина ми матираше за по-дълго Rolling Eyes

# 298
  • Мнения: 1 416
А този крем някой ползвал ли го е http://www.framar.bg/%D0%BB%D0%B0-%D1%80%D0%BE%D1%88-effaklar-m- … -pid30005946.html ? Наистина ли матира и свива порите или и той само обещава?? Чудя се между него и Нормадерм, кожата ми е много мазна и супер бързо се залъсква, затова много се чудя кой от двата да избера.

# 299
  • Мнения: 350
колкото и тривиално вече да звучи,единствения крем който има матиращ ефект при мен е крем Кларина,в него се съдържа прахообразна субстанция и като се намажа все едно съм с крем и пудра Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт