Топъл пясък и хавлии-привличат варненскИ фурии!!

  • 10 240
  • 285
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 554
Добро утро Flutter

# 271
  • Мнения: 3 743
Добро утро и от мен!

Ние днес сме на консултация и ми е много напрегнато Tired.

# 272
  • Мнения: 1 554
охх, и аз така се 4уствах на първата ни консултация ooooh! , но като видях резултата ми олекна Flutter

еййй,къде се ската тази Тониша Thinking аре мацко ще стягам дисагите на плаж ще ходя.Дън спиш още newsm78

ааааааааааааааааа,вси4ки спят,абе вие деца няма те ли?

# 273
  • Мнения: 50
Добро утро и от нас!

Gali80, не се притеснявай. На нас на първата консултация ни установиха че сме наддали само 200 гр и се почуствах като някакъв изрод, дето се опитва да умори детето от глад. Е, те и бабите ми помогнаха да се почувствам още по-зле, особено с репликите Ти това дете що го държиш гладно! Обаче се оказа, че нищо фатално не е станало. Сега ме карат да го храня по-малко, защото скоро ще достигнем мерките на сладура на Беринка....

Към кога се събирате? Да взема да ви посетя ли?

# 274
  • Мнения: 617
тук съм Вале, не спим, ама не мога да се добера до компа.

# 275
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
добро утроооо

Днес ставам ен а10 месеца Mr. Green Mr. Green Hug Hug Party
Кога мина туй време незнам

Морска,идвай с нас слетобед на плажа.Ние седяхме до 7,30.Мноо Убавко беше
мен сутрин ама ИЧ не ме утсройва и чсно казано  ме мързи.Оправям си къщата тогаз.ТУЙ онуй да свърша  да изведа келеша преди кухнята малко и адиии станало обяд.А и като гледма как е напекло хич неща да си помисля за плаж

мойто диване заспа,аз ся отивам да преджобя хладилника че ми стържи  мелачката Joy  chef
като скокни мойто хуквам за сандали.Вчера ми се счупи  машинката на ципчето на буйките #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Колев и Колев...боклууууук колкот щеш.Щот било Колев  ни стига чи струват едн акамара пари  ами ми се повредиха #Crazy #Crazy..
айде  лек ПЕК Вале Mr. Green
да с анамажеш УбоУ с плажно масло Peace

# 276
  • Мнения: 95
Хелоу,хелоу......лелеле каква жега днес..... WhistlingНаправо ми се стопи дупето съвсем..... Sad.Обаче за съжалене на бебо дупето не ще да се топи. Mr. GreenРезултатите от консултацята са направо #Cussing out Sad ooooh! ........Уж се надявах да не е натдал много а то 700гр. отгоре и 3см.пораснал..... ShockedУфффф вече взех да се тревожа сериозно,това дете ще стане много тлъсто май ooooh!.....Още няма 9мес. а е 13 кила.... ooooh!И ме наплашиха едно хубаво.....че щял да хване диабет,астма,разширени вени.... SadИ сега стоя и мисля,кат кукувица кво да правя.....как да го държа гладно  да му намаля храната като тя и  сегашната не му стига..... Crossing Arms
Берина не се тревожи моя синковец на два месеца беше седем килограма newsm62  Направо бях се побъркала, добре че беше педиатъра ми. Обясни ми че носи гените на съпругът ми, който е 112кг. и това е Mr. Green Когато си тръгна се издължи и килограмите са тежи 15кг. Не се тревожи когато тръгне всичко ще се нормализира Grinning

# 277
  • Мнения: 1 425
Благодаря ви момичета много Hug Hug Hug   .........и аз все си казвам че няма да се притеснявам, че като проходи ще отслабне,ама като видя кантара всеки път и направо Sad #Cussing out ......Педи също каза да не се тревожа,защото не е генетично при нас/всички сме кльощи /и само ако мога да му намаля количеството на храната и следобедната закуска да е изцяло плодове Нкаква каша и никакви сокове/той и без това не ги пие изобщо Mr. Green/ ....Е да ама ако вътре няма бисквитки или поне млекце след 1час тоз умра от глад #Cussing out .....и пак трябва да му давам.Лошото е че не пие кой знае колко вода....С триста зора/и ако не я повърне/за целия ден изпива 200гр.Ама педи каза че е нормално и че по пълните деца не се нуждаели от много вода .....Обясни ми там нещо за някъкви клетки/с една дума нищо не схванах/ и да не го насилвам за вода,колкото иска толкова....Та сега ще се опитам да намаля количеството малко пък да видим......  newsm78
На вас приятен плаж......и да не си изпечете много дупетата........ Heart EyesАз за момента съм Аут с женски далавери BlushОбаче после съм с вас.... Peace

# 278
  • Мнения: 29
Морска, хайде сега- спим! Кой спи бе?! От шект и половина съм на крак. Приятен плаж! Hug
marii4e , след 12:30 сме на Летния театър- на пейките. Ще ти дам телефона си на лични, да звъннеш. Hug
Мацки, хайде ще се видим в Морската, че имам доста задачки сега. Laughing

# 279
  • Мнения: 2 960
Добро утро момичета.  bouquet
Днес голяма жега бреййййй #Crazyне се търпи.Който не е на плаж да включва климатика на мах и да си гледа кефчето. bowuu

По въпроса с летния театър-наистина е станало приятно ,пейките са новички и всичко е гот....ама по късно през деня и там става гъч Whistlingтака ,че е подходящо са сбирки по раничко!!!

Сега сядам под чадърчето на тераската-веранда и ще цокна едно кафенце-мафенце Laughing

# 280
  • Мнения: 317
виж ги те къде били Shocked.......а ние обикаляме с Бадемата Joy
не можа да се срещне вчера с  hahahaтайфата горкото и затуй майка й слиза до плажа хем таткото да скача от буната Joy и видяхме Славенка, Марти/ той спеше де/ и Влади Mr. Green Mr. Green

# 281
  • Мнения: 3 971
Честно чудя ви се как продължавате да сте по цял ден навън Crazy
В тая жега излизам малко пообед за кухнята  и след 17ч  Nature Sunny sweating sun

# 282
  • Мнения: 2 960
Joy Joyами ходи им се на  жените бе hahahaне ги свърта на едно място.....душа-камбана не трае на едно място. hahaha

  Сигурно днес някои са станали по ранина да наберат малко билки.../.те днес имали най целебно и Rolling Eyes вълшебно действие/ и сега дремят в къщЯта.

  Днес е Еньовден-празникът съвпада с лятното слънцестоене.Затова  на днешният ден се почита Слънцето.Много от поверията и обичаите са свързани с пътя на небесното светило и култа към него!!!

Днес имен ден имат:Еньо,Енчо,Янко ,Яна ,Янка.....Ха сега да видим има ли малки или големи именици днес!!Ако има да почерпят bowuu

# 283
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Айдееее писателките местете се Тука

# 284

Общи условия

Активация на акаунт