Седмичница: 31 май - 4 юни

  • 5 758
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 920
Лалка съжалявам че така ти е започнала седмицата...
Какво точно му има на детето? Дано не излезе нещо сериозно.

А това че ти е дошло - голяма работа.....я си представи хем да те боли зъб...хем да ти се повръща......значи...има и положителен момент (малко черен хумор).

Та така...карай го оптимистичната....стискам палци Дечно да е добре.

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Тиа, тя си има поставена диагноза - ЮХА (ювелирен хроничен артрит). И сега доктора иска да види дали заболяването не е обхванало друга става. Абе въобще тъпа работа, и всичко това от някакви коки преди 3 години...
Уж казват че ще го израсте през пубертета, остава само да чакаме.

Ох, добре че ме поотпусна малко зъба... че се чудех как ще изкарам до края на работния ден.

# 32
  • Мнения: 920
Хубаво е че има възможност  през пубертета да го израсте.
Дано да стане така.

Извинявам се за лаишкия въпрос но не помагат ли такива неща като "Артростоп - таблетки и коктейл"?

# 33
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Не, не помагат. Всъщност нищо не го лекува, а само позабява процеса.
Този артрит идва от някакви Антинуклеарни Антитела (както ми обясниха човешки - организма сам си създава болести и се опитва да ги лекува).  Може да удари в сърцето, може да стане астма, а при нас е в костите.
Аз не съм съвсем наясно, все пак отскоро се сблъсквам с този вид болест, но явно са доста "модни" напоследък, защото доста лекари вече са наясно. А преди три години са им трябвали 6 месеца докато го открият

# 34
  • Мнения: 920
Ясно. Това с антителата ми е познато. Дано наистина да премине с годините.

# 35
  • Мнения: 4 068
Haide zdraveite i ot men.Moiata sedmica zapo4na pove4e ot otvratitelno no sega niama da povtariam istoriata.Moje bi pove4eto ot vas ia znaiat.Taka 4e narevah se na volia i sega se opitvam da zapo4na da gledam napred.To4no za tova dnes se zapisah na kozmeti4ni kursove i mislia 4e 6te mi haresa.Tova e riazka smiana na popri6teto za men no puk mi e interesno.Vse o6te mi biat gentamicin i dupeto mi e na re6eto no 6te go prejivea.Pojelavam hubava sedmica na vsi4ki i pove4e usmivki. Grinning  Grinning  Grinning

# 36
  • Мнения: 3 634
Аз пък имам отвратителна вечер. Мъжото нещо го е прихванало и е направо отвратителен с мене... В този момент съжалявам, че си почерних живота с него и че се опитвам второ дете да му дам... Да си гледа работата!

# 37
  • Мнения: 1 497
Мамо Фин, какво пак те ядосва твоя мъж? Мисля, че много го глезиш- ти ходиш да бачкаш по нощите, той харчи.....я малко да го затегнеш. Wink

Искам да те питам какво стана с фоликула?

# 38
  • Мнения: 1 502
Ох, Мамо Фин и аз се присъединявам към теб.И моята вечер е отвратителна. Опитвам се да свикна моя син да заспива самичък,но уви.... А мъжът ми ми изнася лекция,защо точно тази вечер, дори не си направи труда да опита да ми помогне, а сега на всичкото отгоре не знае за кой ли път каде си е оставил проклетите карти за сателита и сега беснее Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil Ах, тези наши мъжееееее!!!!!! Понякога се питам защо ли са ни???

# 39
  • Мнения: 3 634
Цитат на: Теодора
Мамо Фин, какво пак те ядосва твоя мъж? Мисля, че много го глезиш- ти ходиш да бачкаш по нощите, той харчи.....я малко да го затегнеш. Wink

Искам да те питам какво стана с фоликула?


Ми днес отиваме с Оливер (сигурно ще ми отрови душата в клиниката...) да ми вземат кръв за изследвания на прогестерона... да видят дали се е пукнал и откачил тоз мой голям фоликул... И ако е и ако не съм забременяла, вината ще е изцяло на мъжото защото беше много мързелив с бебеправенето... А сега от как сестра му се нанесе при нас и в нашето легло само се спи.  Imp  Close  Sad  Shocked  Rolling Eyes  Cry

# 40
  • Мнения: 3 634
Цитат на: Mama Vessi
Ох, Мамо Фин и аз се присъединявам към теб.И моята вечер е отвратителна. Опитвам се да свикна моя син да заспива самичък,но уви.... А мъжът ми ми изнася лекция,защо точно тази вечер, дори не си направи труда да опита да ми помогне, а сега на всичкото отгоре не знае за кой ли път каде си е оставил проклетите карти за сателита и сега беснее Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil Ах, тези наши мъжееееее!!!!!! Понякога се питам защо ли са ни???


Мила, не е лесна таз нашата... Честно, да бях знаела какво ще е, бих помислила и то доста преди да се омъжа. Ама стореното сторено, назад се не връща...

# 41
  • Мнения: 920
Мами...стига де.....утре друга песен ще пеете - "моят най-любим, моят най-добър...моят най-мил".

Мама от Финландия да дойдеш да кажеш какво е станало с фоликула....много стискам палци да се е пукнал...и да сте го "зарибили".

Весел ден!

# 42
  • Мнения: 3 634
Tia, непременно ще ви кажа... другата седмица когато резултата ще е готов... Вие как така си получавате резултатите от хормоналните изследвания на същия ден в който са ви взели кръв? Аз моите трябваше да ги чакам 2 седмици...

# 43
  • Мнения: 920
Цитат на: Мама от Финландия
Вие как така си получавате резултатите от хормоналните изследвания на същия ден в който са ви взели кръв? Аз моите трябваше да ги чакам 2 седмици...


Ей...едно нещо да ни е наред! Глей ги тия изостаналите финландци....... Grinning

# 44
  • Мнения: 147
Здравейте,момичета.Как сте днес?
Аз започвам да пия от тази вечер жълт кантарион с водка.Прочетох тази рецепта в зачатие в рубриката полезно от народната медицина.Сигурно е голяма отврат на вкус,но целта оправдава средствата.утре ще ви кажа*ако вие интересно разбирасе*Друго ново и интересно няма при мен
Поздрави Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт