Проблем в сборната група

  • 1 771
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 139
Миа, напълно те разбирам. Моя син като тръгна на ясла едната сестра беше злобна нервачка. Правеше постоянно някакви дребнави забележки на родителите. Всеки ден ми се късаше сърцето като оставях детето в яслата. Тя като се държи така с родителите, какво ли прави децата, те са малки и не могат да кажат. Но за щастие я уволниха. Майки се оплакали на директорката. Аз късно разбрах, щях да се присъединя към тях. Ей, направо не ми се мисли какво се случва в градините.

# 16
  • София
  • Мнения: 203
Ами тази въпросната госпожа, дето аз се разправях с нея сутринта дори ме попита кой набор съм и аз като й казах 78, и тя ми вика - ами аз пък работя тук от 75та, така че явно си е постлала добре, не й знам отношенията с директорката какви са, за 1ви път се сблъсквам с проблем в детската, но сега само ще я наблюдавам и ако продължи, отивам при директорката и не ми пука какви са им отношенията.

# 17
  • Мнения: 2 123
Щом се е стигнало дотук - никакво отстъпване Naughty
Я довечера, като си вземеш детето с много тих съскащ глас през зъби, гледаш право в очите  Wink, я попитай тя има ли проблем с теб и дъщеря ти, ако да - казваш, че най-добре да се разберете при директорката, защото ти не искаш да създаваш проблеми...

Старото поколение лелки са ми любими просто.... #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт