Споделете 69

  • 24 711
  • 1 114
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 4 195
споделям Confused
отложиха операцията.........съкратиха ми животеца днес, просто ме закопаха
на Вики утайката на кръвта беше 53 миналата седмица - болен му правихме излседването
вчера се разбираме, че днес ще пуснем рано нова, ако е ок - оперират, ако ли не - мислим кво да правим.
Отиваме сутринта ,приемат ни, пускаме изследвания, чакаме 1 час - утайка 87  
идват всичките видове доктори и ме почват - това е сърдечен проблем, или проблем с бъбреците, или ревматизъм    
аз гледам, тъпея и все едно не ги чувам. луди ли са, Виктор никога не е боледувал от друго, освен от скапаните сополи, никога не се е оплаквал, нито от сърце, нито от бъбреци, еле па от кости, стави, крака. Вервайте ми доктор, който без всички изследвания наплашва така една майка, за мен е за съд, не знаете какво си помислих.
както и да е, следва одисеята - дете на няколко излседвания и няколко специалиста
1, Джи пи не дава направления - свършили и - дава само за педиатър , за изследвания не дава - нямала
2, Педиатър не дава направления за изследване - свършили и, решматолога да ни дадял
3, Ревматолога - детето ви е здраво, няма кардиологични проблеми, няма ставни, костни - никакви проблеми. Направете еди кое си излседване -с трува 5 лв ( аз имам талон за него но си замълчавам - майната им на 5 лв)
дава ми всички документи ( въпреки, че не дават направления и тн аз имам 1 плик с документи –), отивам в лабораторията  - баммммм 17 лв
е мамка ви грозна, за 17 лв ли сте бе, имам си талон, всичко, как не ги е срам, да се правят за 17 лв - и на тези трябва да вярвам. както и да е - така важното излседване показва, че детето ми няма никакви инфекции, че е напълно здраво и утайката му е грешна, неточна и плаваща, 1 седмица след боледуването му.тоест напразно отложиха операцията за нам си кога
заклчюение - в нашата държавица, едно дете може да бъде разкарно между 4-те края на софия няколко пъти в 35 градуса жега, с побъркани от притеснение родители, може да чуе от 5 специалиста 5 различни мнения и накрая нищо да му няма. Само дето и нервите и психиката на родителите му ги няма
всичко това за т.нар. елементарна 3-та сливица
ахъм
мерси, че ми изчетохте адски дългия постинг
мерси,ч е ме подкрепихте снощи - ако щете вяравйте - стегнах се Peace Hug

# 301
  • Мнения: 1 052
Съпричастна съм с теб...  bouquet

# 302
  • Мнения: 1 533
Чут чут, наливам в твоя чест! Време е да разпуснем. Другият път пак ще стискаме палци.  bouquet

# 303
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Мдааа, мила родна картинка - по-важното е, че на детенцето му няма нищо. Пийте по едно-две-три и дишайте дълбоко!
Василисаааа, каня те, душко на среща, ама час и ден кат не мога да конструирам....хич и не се крия иначе - чета ли, чета, ама да пиша някак не остава време.
Споделям изтрещели тотално колеги и ръсене на простотии в захлас, пиене на тоник без джин до след малко и слушане на БГ Радио. Баш в тоз момент пее Лилиту за "детелини, детелини" и на мен едно такова мило ми стана - спомних си за невръстната си детска възраст, грамофона и същите тез детелини.

# 304
  • Мнения: 2 792
 Чут Чут, лудост е да попаднеш в здравната ни система в момента, от самата идея ме втриса. Да сме живи и здрави всички!
 
 На Димана третата сливица и я махнахме с локална упойка, много бързо стана, следобяда вече беше забравила.

# 305
  • Мнения: 516
Купи му един сладолед на дечко и един джин тоник за теб. И аз като Калина, сипвам си за ваше здраве.  Simple Smile

# 306
  • Мнения: 4 195
сладолед - купен
играчки за награда - купени
бира за майка му и баща му - вече изпити Crazy
мисля, заслужаваме уикенд на тихо и спокойно място в балкана - идеи Rolling Eyes

# 307
  • Мнения: 4 586
Калина, добавям в списъка полюлей, ами защото се люлей на тавана.
Ако рашъните опънат купата, я по принцип не пиющий, но тогава,
ах, тогава, ще се удавя в най различни питиета, сълзи и сополи.
Ще се отцепя като казак, като кирка, като каруцар.
Споделям жега и се прибрах. Защо се прибрах, защото съгражданките ми
всичките са по шорти. Крачетата им са възпълнички и бели като сирене.
По-добре да гледам жътвата си от прозореца. Комбайни ходят по вълнообразния
терен на Делиормана на стада и ядат. Нивите са в охрено, а там дето е пожънато,
стават една идея по-жълти.

# 308
  • Мнения: 1 314
Споделям задоволството си от появата отново на пазара на сладолед туикс, в кутия.   eat Е няма такъв кеф! Трябва да проверя дали върви с Мартини.


Споделям също и силното си раздразнение от колците, тропосани насред бул. България, под моста при ндк. Чудя се, на кой гений на инженерната мисъл му хрумна тая нелепа идея!  Close

# 309
  • Мнения: 742
Оф, Вълчо, сирене. У нас се яде с тенекии. Викаше ми мама - зЕми си овчарче или мандраджийче, че иначе не могат да ти насмогнат на млякото и сиренето. Сега децата ми връщат- всеки одумква по една кофичка мляко ежедневно.  А аз обичам и миризливо. И изобщо, брынзата е сериозно перо у дома.

Но пък имам тен, екстра тен. Купих си  зелени очи, да ми отиват на тена, утре смятам да се наконтя. Поради експулсивността на покупката, една седмица ще ям само домати без сирене, да ми дойде акъла.

Чут чут, стискам палци да ви приключат скоро одисействанията. БТВ, зълва ми живее в хАмерика и каза, че там сливици не се режат.


Благоверния отиде на пещерняшка сбирка. Децата са кротки, гледат филмчета. Имам мастика във фризера и диня в хладилника. А познайте какво ще си направя.



# 310
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Е затова докторите освен знания, трябва да минават изпит и на докторски маниери и такт. Не са прозрели, че медицината е преди всичко грижа.

Няма да споделям обяд, споделям Ейми отново: http://www.youtube.com/watch?v=Ug2UuwRLaZI

Редактирах грижата...

Последна редакция: вт, 24 юни 2008, 20:39 от Бубка

# 311
  • Мнения: X
Мечтите стават реалност. Наистина. И всичко идва с времето си Simple Smile

Кроасания, много ти благодаря за тези думи! Може ли да ги ползвам за подпис?

# 312
  • Мнения: 4 300
Кликнах на грижа от постинга на Бубка. Даа, сериозно ми хлопа дъската. Някои разговори напоследък ми идат в повече.

# 313
  • Варна
  • Мнения: 1 795
И аз кликнах.  Laughing

# 314
  • Мнения: 17 411
И аз кликнах, обаче в поста на Рокси. Е, сигур от мноог учене, не идва ред на този изпит. Проявете малко разбиране! Грижата я учат мед сетрите, май...
Чут, съжалявам!

Общи условия

Активация на акаунт