ЧАТ "Красива мама"

  • 7 865
  • 122
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 017
Аз гласувах с Да.
Идеята ми харесва  Peace

# 46
  • София
  • Мнения: 9 497
Ако не се лъжа това беше предложение на Тополинка.
2 гласа за  Peace
А ти си и самата Тополинка.  Peace

# 47
  • Мнения: 46
Грешен отговор Simple Smile
Колежки сме Wink

# 48
  • София
  • Мнения: 9 497
За да разберем в каква насока ще се развият нещата,най-добре е да пробваме,нека се пусне една тема и да видим.
Ами то беше пусната такава.
Видяхме.  Wink

# 49
  • Мнения: 4 292
Против съм! Който иска да си чати, има си клюкарник за целта. Абсолютно безмислено ми се струва, още повече, че темата ще се посещава от едни и същи потребителки, които ще си разменят едни и същи комплименти и стрели. Същите тези потребителки ще трупат мнения на поразия, а останалите дори няма да припарват в темата, след първоначалния, може би, интерес към нея.

# 50
  • Мнения: X
Аз се чудя за какво трупане на мнения се говори постоянно? Да няма парична награда?  Joy

# 51
  • София
  • Мнения: 1 176
Според мен също е излишно да има такъв чат.
Не намирам нито една основателна причина за което.

# 52
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Аз се чудя за какво трупане на мнения се говори постоянно? Да няма парична награда?  Joy

Това е и моя въпрос  Hug

# 53
  • Мнения: 1 505
Аз гласувах "за",винаги трябва да се пробва нещо ново.Но като про4етох доводите на моми4етата против и май,май...имат право.

# 54
  • Мнения: 2 388
Аз се чудя за какво трупане на мнения се говори постоянно? Да няма парична награда?  Joy

Това е и моя въпрос  Hug
Има парична награда. bowuu Но нещата се пазят в тайна.

# 55
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Ако не се лъжа това беше предложение на Тополинка.
2 гласа за  Peace

Това не е никакво предложение на Тополинка.

Произтича от друга тема пусната в КМ.

# 56
  • Мнения: 46
Ако не се лъжа това беше предложение на Тополинка.
2 гласа за  Peace

Това не е никакво предложение на Тополинка.

Произтича от друга тема пусната в КМ.
Това ,че не е писано в тема, не значи ,че не е нейно предложение. Писала е на Татти , именно за да попита дали може да пусне такава тема  Peace Точно от там произлиза тази анкета, защото така са се разбрали.  Нека да знам по-добре, все пак деля еднп бюро с нея хаха

# 57
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Хайде да не спорим, щом не си чела темата, за която говоря.

# 58
  • Мнения: 4 292
Аз се чудя за какво трупане на мнения се говори постоянно? Да няма парична награда?  Joy

Това е и моя въпрос  Hug
Аз ще ви отговоря, ако може.  Simple Smile
Това което мисля е, че за много хора броят на мненията е равнозначен на по-голямо уважение във форума - кой знае защо. Не само тук е така, а и във всички форуми. Факт. Нелепо е да се отрича. За това и винаги ще има такива, които да пускат безмислени мнения с цел трупане на точки. На мен лично не ми пука, по-скоро ми е смешно.  Grinning

# 59
  • Мнения: 46
Хайде да не спорим, щом не си чела темата, за която говоря.
От къде знаеш ,че не съм я чела ?
Пък и нейното предложение , беше много преди "раждането" на тази тема.

Общи условия

Активация на акаунт