Чували ли сте, че...

  • 5 523
  • 108
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 259
Чувала съм го във вариант, че се раждат повече момчета преди война, но дали е така-не знам (въпреки, че е възможно, имайки предвид теорията за бързите и бавните сперматозоиди). Не съм чела  статистика колка момчета и момичета са се родили. Когато ние се родихме, в стаята бяха 1 момиче (наша молост) и 7 момчета. От нас нататък до кря на престоя ни в болницата (8 дни), се раждаха само момичета.

# 91
  • Мнения: 1 311
Чувала съм, че след война се раждат повече момчета. Чела съм статистика, че по принцип се раждат повече момчета, отколкото момичета, но че детската смъртност при момчетата е по-висока.

За агресивните майки - имам съседка, който се вписва с 2 ръце в това апределение, пък чака 2-ро момиче  newsm78

# 92
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Не съм чувала такива работи. Обаче не вярвам на това.

# 93
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Не вярвам на подобни неща , според мен са суеверия!

# 94
  • Мнения: 3 092
newsm78 пък аз мисля че това дали ще е момче или момиче се определя от това кои сперматозоиди са по годни ако мога така да се изразя.Също съм чела че понякога  някои мъже могат да създават само момчета ,а други само момичета ....
е , стига де .Информирай се малко повече . Tired

# 95
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Не съм чувала такова нещо, не съм чела подобни справки/ данни...не ми се вижда реално.

# 96
  • Мнения: 396
ЗА ПЪРВИ ПЪТ ЧУВАМ, А И ЗА ЛОГИЧНОТО ОБЯСНЕНИЕ СПОМЕНАТО ОТ ЕКСПРЕС НЯМАМ ПОНЯТИЕ  newsm78. ФАКТ Е ЧЕ В ГОДИНАТА КОГАТО СЕ РОДИ ДЪЩЕРЯ МИ ИМАШЕ МНОГО МОМИЧЕТА /2002/ . ФАКТ Е ЧЕ СЕГА ОЧАКВАМ МОМЧЕ И ПОЗНАВАМ ПОНЕ ОЩЕ ШЕСТ МАМИ БРЕМЕННИ С МОМЧЕТА ! / ЖИВЕЯ НА РОДОС / Thinking

# 97
  • Мнения: 387
Чувала съм ,о не вярвам......... Rolling Eyes

# 98
  • Мнения: 387
Аз имам 3  дъщери ... Laughing какво да кажа  Rolling Eyes Hug Hug Hug

Последна редакция: пн, 07 юли 2008, 17:04 от бубето 29

# 99
  • Мнения: 1 674
Не вярвам на подобни неща , според мен са суеверия!
и аз съм на същото мнение

# 100
  • София
  • Мнения: 62 595
Аз имам 3  дъщери ... Laughing какво да кажа  Rolling Eyes Hug Hug Hug

Пуснете следващия фиш за момче. Wink

# 101
  • Мнения: 1 104
За първи път чувам нещо подобно.

# 102
  • Мнения: 537
За първи път чувам това.  newsm78 Мисля че е поредното суеверие и не вярвам.  Peace

# 103
  • София
  • Мнения: 408
Чувала съм, но за мен това е поредното суеверие и аз не вярвам  Naughty

# 104
  • Мнения: 256
Чувала съм, и то било за да се възстанови равновението при евентуална война, защото тогава умират повече мъже.
Но природата си знае работата и по друг начин - жените са по-дълголетни.
Пък и природата вече не може да предвиди кой срещу кого би воювал  Laughing, че да дари повече войници в редиците.
Живейте си спокойно, така или ниаче този свят ще се свърши някога...

Общи условия

Активация на акаунт