Кръвосмешението

  • 39 806
  • 128
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 161
Село Арда?Жената е софийска актриса,а историята ми е разказана от нейният първи братовчед.Там става въпрос само за секс,не за брак.

# 16
  • Мнения: 2 161
Кога точно можем да говорим за кръвосмешение?Кръвосмешение ли е интимна връзка при втори братовчеди?И разрешава ли се брак между тях?Защото те имат такъв.

Не могат по закон! А как са го сключили е друг въпрос  Wink и да, кръвосмешение е. Абе не мога да се начудя не на привличането им, ами не ги ли е страх от генетични аномалии. Или смятат, че ако децата им се родят читави, внуците им също ще бъдат  Rolling Eyes
Точно това е притеснителното-децата от тази връзка.

# 17
  • Мнения: 984
На майка ми съученичка от гимназията, преди сто години Mr. Green, имала момченце, което оставила в един дом във вътрешността на страната. Това момченце, осиновено в един голям град, след години се ожени за дъщеря й. Нямаха деца, но в един момент са разбрали какво става.
Разведоха се, а той след няколко месеца почина - катастрофира.

# 18
  • Мнения: 3 423
Преди време имаше случай на кръвосмешение
в Германия, май брат и сестра си имаха и дете.
Съдиха ги. И ги осъдиха. Нарушавали закона.

# 19
  • Мнения: 234
На майка ми съученичка от гимназията, преди сто години Mr. Green, имала момченце, което оставила в един дом във вътрешността на страната. Това момченце, осиновено в един голям град, след години се ожени за дъщеря й. Нямаха деца, но в един момент са разбрали какво става.
Разведоха се, а той след няколко месеца почина - катастрофира.

От това направо настръхнах. Confused  Иначе по темата -да,кръвосмешение е.А аз мисля,че здравомислещи хора не биха си позволили да правят такива опити с поколението си. PeaceГорките им деца на тези. ooooh!

# 20
  • Мнения: 871
Село Арда?Жената е софийска актриса,а историята ми е разказана от нейният първи братовчед.Там става въпрос само за секс,не за брак.

Просто ми е трудно да повярвам, че хора със средна интелигентност се кръвосмешават...А този, който ти е разказал историята той ли е въпросният Ромео?

# 21
  • Мнения: 95
оле боже сега си мисля дали бих могла да имам нещо с братовчедми....ми аз съм израстнала с него и ми е като брат,все едно да спя с брат ми по тази логика newsm78

# 22
  • Мнения: 2 161
На детето нищо му няма.Обаче пак е страшно и извратено.

Цитат
Просто ми е трудно да повярвам, че хора със средна интелигентност се кръвосмешават...А този, който ти е разказал историята той ли е въпросният Ромео?
Точно той е.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 867
Цитат
Степените на родство при съребрена линия се определят по следното правило: броят се ражданията от единия роднина до общия родоначалник (без да се брои последният) и се събират с броя на ражданията от общия родоначалник до другия роднина. Така най-близката степен на родство по съребрена линия е втора - липсва първа. Например брат и сестра са роднини по съребрена линия от втора степен, чичо и леля спрямо племенник са от трета степен, първи братовчеди са от четвърта степен. От четвърта степен са и чичото и лелята и децата на техните племенници.

Вторите братовчеди прехвърлят четвъртата степен. Познавам такова семейство с прекрасни, здрави, талантливи деца.

# 24
  • Мнения: 871
От това направо настръхнах. Confused  Иначе по темата -да,кръвосмешение е.А аз мисля,че здравомислещи хора не биха си позволили да правят такива опити с поколението си. PeaceГорките им деца на тези. ooooh!

Затова споменах с. Арда. Там, поради липса на население, хората масово се кръвосмешават и има доста уродливи деца...

# 25
  • Мнения: 311
Това е непримливо за мен, то бива да ти се "иска" ама чак толкова. ooooh!

# 26
  • Мнения: 189

По закон нямат право да сключват нито граждански, нито църковен брак. Не знам, как са го постигнали.
Не си спомням, обаче, да искат документи за липса на роднинска връзка и в двете институции.

Сега видях постинга на Янита. Това не го знаех.

# 27
  • Мнения: 95
забелязали ли сте,че англичаните много си приличат всички,еднотипни са аз съм чувала че това е от кръвосмешенията,също знам,че хора с рижави коси са имали някъде в рода кръвосмешение

# 28
  • Мнения: 2 161
Глупости.Да не набеждаваме нациите като цяло.

# 29
  • Мнения: 532
Моя братовчедка /интелигентна жена-лекар/ се омъжи за първия си братовчед!! Роди близнаци,нормални.Цялата рода беше в потрес..ама...не помня дали правиха сватба,беше преди около 20 години.Сега са разделени .

Общи условия

Активация на акаунт