Сваляли ли са ви на ЛС?

  • 3 518
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 212
Мен не са ме сваляли на ЛС, но аз редовно се пробвам тук и там, пък може да ме огрее някой път знае ли човек.
Един приятел казваше че мъжът винаги трябва да си иска честно и открито пък Господ като го види че е настоятелен все някога ще го възнагради за упорството Simple Smile

# 16
  • Мнения: X
Аз така или иначе такива свалки не признавам,така,че и да са,може да не съм разбрала Sunglasses

# 17
  • Мнения: 17 546
Никои не ме е свалял, нито на ЛС, нито публично.

# 18
  • Мнения: 606
zdr bube!mnogo mi haresva izkazvaneto ti za razmera na penisa!moga da te podkrepq!az sym na 21 sept pravq 22 i penisa mi spadnal e okolo17-18sm,a v erekciq e 24,5!imam i snimiki!4ao 6te se radvam da s ezapoznaem!
Аз ако бях жена, щях сериозно да се замисля!

# 19
  • Мнения: 649


zdr bube!mnogo mi haresva izkazvaneto ti za razmera na penisa!moga da te podkrepq!az sym na 21 sept pravq 22 i penisa mi spadnal e okolo17-18sm,a v erekciq e 24,5!imam i snimiki!4ao 6te se radvam da s ezapoznaem!

Е айде стига де и само до тук ли и ти? Запозна ли се с него, прати ли ти снимка/може да покажеш ако да/, предполагам и други ЛС е пращал.

# 20
  • Мнения: 3 268
Предлагали са ми тройка.Това съвсем сериозно.Бях писала в тема за тройките нещо и още същия ден получих предложение.На другия ден пак и така няколко пъти.

# 21
  • Мнения: 354
Разгледах си ЛС-тата , заслужаващите внимание тук съм ги затрила  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2 768
Тук не, но са ме бройкали по мейла. Още си пазя съобщението  Crazy


Здравейте,

Следното съобщение бе изпратено за Вас от ----------------------------



ti na 30 si neveroqtno sladka,az sum na 24,ako ima6 jelanie mojem da se vidim Simple Smile))

# 23
  • Мнения: 2 161
Не са ме сваляли,обаче какви други работи са ми писали...Но в скайп са ме сваляли и то точно такива от сорта на сваляча на Ета.

# 24
  • Мнения: 3 268
Предлагали са ми тройка.Това съвсем сериозно.Бях писала в тема за тройките нещо и още същия ден получих предложение.На другия ден пак и така няколко пъти.
предполагам,че на теб ти писна да ги триеш и накрая си приела!
Не беше от форума.Писах му името в темата с предупреждение и той изчезна.И на други беше писал.

# 25
  • Мнения: 2 401

Аре недей да лъжеш.....Толкова си ми видяла ЛС-тата... Simple Smile

То това ако се брои, значи цялата форумска общонст барабар с мъжете требе да се чувства брутално ОНОДЕНА (здрасти Лисо) от тебе, бе Сели.  smile3521

# 26
  • Мнения: 871
Предлагали са ми тройка.Това съвсем сериозно.Бях писала в тема за тройките нещо и още същия ден получих предложение.На другия ден пак и така няколко пъти.
предполагам,че на теб ти писна да ги триеш и накрая си приела!

 Joy Joy Joy

Във форума не са ме, но на скайп най-редовно Confused

# 27
  • Мнения: 5 622
Хахах, верно е. МЕн тъй ми  е по- лесно явно, ич да не стигам до голия гъз


А, то и аз. Все пак съм омъжена жена   Grinning



zdr bube!mnogo mi haresva izkazvaneto ti za razmera na penisa!moga da te podkrepq!az sym na 21 sept pravq 22 i penisa mi spadnal e okolo17-18sm,a v erekciq e 24,5!imam i snimiki!4ao 6te se radvam da s ezapoznaem!

Е айде стига де и само до тук ли и ти? Запозна ли се с него, прати ли ти снимка/може да покажеш ако да/, предполагам и други ЛС е пращал.

Не разбира се. Не вярвам да има човек, който би отговорил на такова ЛС.  Повече не е писал  Wink Ако бях отговорила, като нищо да ме засипе с тъпотии и после няма отърване..Не, благодаря  Peace

Даже не ми беше интересно да искам да му гледам патката, то и това оставаше, но си запазих ЛС-то защото е наистина много хитово   hahaha

# 28
  • Мнения: 5 622
Не беше от форума.Писах му името в темата с предупреждение и той изчезна.И на други беше писал.

И тоз моя, надарения, на 21, беше писал явно по повод мое изказване в темата за размера на пениса. Като се замисли човек какви хора ни четат само. И по-лошото е, че не се и страхуват да се пробват. Хаха, голям смях  hahaha

# 29
  • Мнения: 1 312


zdr bube!mnogo mi haresva izkazvaneto ti za razmera na penisa!moga da te podkrepq!az sym na 21 sept pravq 22 i penisa mi spadnal e okolo17-18sm,a v erekciq e 24,5!imam i snimiki!4ao 6te se radvam da s ezapoznaem!
....
Бубе,кой викаш е младежа? Embarassed Crazy Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт