Гъбата на Сано

  • 43 333
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 824
Една гъба на Сано струва 1 лв.
Аз ги използвам многократно,но с тях почиствам само белия кожен диван.Почиствам-изпирам,почиствам-изпирам и така докато се "стопи" гъбичката.

# 16
  • Мнения: 750
Една гъба на Сано струва 1 лв.


Няма значение колко струва.Ако ще и да е 2 ст.
Аз лично не и знам цената на гъбата,никога не гледам кое колко струва.Не е въпроса цената.Въпроса е да се използва практично. Peace

# 17
  • Мнения: 824
Джейн,написах цената,за тези които се чудят как да я почистят и пускат теми за това. Wink

П.П:Не искам да обидя никого.  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 844
не съм чувала за тази гъба.
от какви магазини се купува?

# 19
  • Мнения: 824
Можеш да я купиш от магазини за битова химия.

# 20
  • Мнения: 2 323
Малеее, голяма работа стана това питане, мани мани. Esscape, понеже и за цената стана дума - 1 лв си е доста много за ежедневно почистване на всяко нещо в дома, ако трябва да я хвърлям след всяко нещо. П.П. то някак не важи след това, което си казала. Всеки преценява кое е важно да пита, ок  Peace
Една гъба на Сано струва 1 лв.


Няма значение колко струва.Ако ще и да е 2 ст.
Аз лично не и знам цената на гъбата,никога не гледам кое колко струва.Не е въпроса цената.Въпроса е да се използва практично. Peace
Да, въпросът е в пестеливото използване на каквото и да било. Ако ще я хвърлям след всяко тръкване - по-добре да чистя с МФ кърпа и препарат за по-бърз ефект.

# 21
  • Мнения: 824
Aгата ®,не си ме разбрала.Не става дума всеки ден да си купуваш нова гъба,а става въпрос за това,че гъба от 1 лв.,вече запацана и захабена не може да ти послужи за нищо.Това ми беше мисълта.
Обикновено тези гъби не се използват за почистване на силно замърсен готварски плот.
Когато я използваш по предназначение,тя самата се изхабява и стопява.

Не разбирам с какво съм те обидила?Много пък сте тънкообидни в този форум бе.

Ако не правиш свирки на някой тук,значи си го обидил с нещо. ooooh!

# 22
  • Мнения: 19 485
Както я описвате тази гъба ми прилича на едни гъби на Мимоза - белички и по-плътни от дунапреновите. Чистят само с вода и наистина се свиват и изчезват при многократна употреба.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 480
Имам въпрос:? тази гъбка ще почисти ли кожен стол,зацапан с химикал

# 24
  • Мнения: 19 485
А, и аз се чудя: Дали пък няма да е по-лесно да се почистят хоризонтални щори с това чудо?

# 25
  • Мнения: 824
Имам въпрос:? тази гъбка ще почисти ли кожен стол,зацапан с химикал

Да,дори не променя повърхността на кожата.

# 26
  • Мнения: 1 503
Отивам да издиря въпросната гъба и ако я намеря,ще я тествам в/у старо петно от мухъл Mr. Green

# 27
  • Мнения: 2 323
Обикновено тези гъби не се използват за почистване на силно замърсен готварски плот.
Когато я използваш по предназначение,тя самата се изхабява и стопява.



Не беше силно замърсен плота, а само напръскано от мазнина и засъхнало от температърата на плота, докато се е готвило нещото. И понеже ми казаха, че чисти и това нещо пробвах. Да, чисти, но пък после не се чисти гъбата. За  това питах - аз ли не я почиствам добре, или просто не й е това основното предназначение.  Peace Защото за еднократна употреба хич не ми е изгодна. Нито чисти безумно бързо, нито ми е фин. оправдано на всяко готвене да хабя по 1 гъба.

Но по идея на Джейн - изчистих от стената в хола черти с неясен произход, сътворени от 3 годишната ми дъщеря /по нейни думи бебето, (което още не се е родило) е дошло да ми нарисува картина. Сега изчистихме заедно, да е чистичко като дойде, пък после ще му дадем листче да рисува на воля/

# 28
  • Мнения: 2 196
Лекичко ще се намеся в мини-скандала , ще се изкажа по основната тема. Laughing
Гъбата на Сано изчезва, защото не е дунапренена, а самата тя е химическа пяна, т.е., тя е самият препарат. Мокри се с вода и се чисти с нея. Не се пере. Мокри се с вода и така се ползва, докато свърши. Принципно не е предназначена за основно чистене на мазнини.
В момента нямам упътване за употреба под ръка, но ако имате желание, утре ще ви го препиша, за да го прочетете.

# 29
  • варна
  • Мнения: 263
Някой може ли да я снима и да ми каже къде във Варна мога да си я купя ,защото на няколко места не са чували за нея

Общи условия

Активация на акаунт