Бременна на море???До кой месец??

  • 16 070
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Миналата година ходих цяло лято.Забременяла съм май месец.

# 46
  • Мнения: 676
Аз ходих до последно, раждала съм края на септември, но пък съм си от Варна.

# 47
  • София
  • Мнения: 17 592
Лично аз бих пропуснала това пътуване.

# 48
  • Мнения: 703
Аз бях на море последните 2 седмици на 8-я месец. Когато се върнах тук- в София тъкмо влизах в 9-я, вече спокойна че мога да раждам Wink
Аз не съжалявам- често спиране по пътя, ходене на плаж докъм 11-11.30, слънцезащита, не виждам нищо драматично, особено ако ти е лека бременността  Peace
Ще имаш едно чуство "ами сега ако тръгна да раждам", но просто разучи телефон или координати на бургаското родилно за лично успокоение. Аз имам приятелка в Бургас- АГ и през цялото време се успокоявах с нея, въпреки че не я знаех нито къде живее, нито дали си е на стария телефон  Laughing Ама се успокоявах с нея де!
Аз лично нямах проблеми, само една вечер малко ме заболя корема, ама бехме прекалили с разходките, а и в Созопол все някакви стълбички и хълмчета- нагоре-надолу...та така!
Успех, каквото и да решиш Grinning

# 49
  • Мнения: 9 904
аз съм на морето все още. Ходя на плаж сутрин, добре намазана, седя под чадъра или си топя краката. Не се къпя само защото не ми се търсеше подходящ бански за 10 топвания.
Пътуването не  е проблем, ако се подходи отговорно към него. Аз изобщо не усещам пътя.

# 50
  • Мнения: 4
Цитат
дали да ходя на море? след 1 седмица влизам в деветия п1к ми казаха че горещината не била хубава за сърцето на бебето? как мислите?
dali da xodq na more? sled 1 sedmica vlizam v devetiq p1k mi kazaha 4e gore6tinata  ne bila xybava za sarceto na bebeto? kak mislite?

-----------
Пишете на кирилица.

Последна редакция: сб, 20 юни 2009, 16:13 от AnMary

# 51
  • Мнения: 9 448
Цитат
dali da xodq na more? sled 1 sedmica vlizam v devetiq p1k mi kazaha 4e gore6tinata  ne bila xybava za sarceto na bebeto? kak mislite?


А,ти мислиш ли,че е редно да отидеш на море в 9-я месец.Сама си отговори на този въпрос.Аз лично не бих си и помислила за море,ако съм в 9-я месец.Представям си жега и аз в колата с големия корем, пътуваща 5-6 часа.Ужас ooooh!

Ако обаче се навиеш,си вземи и багажа за родилното за всеки случай,защото си е нож с две остриета.

# 52
  • Мнения: 4
prava si!!! blagodarq za saveta

----------
Пишете на кирилица.

Последна редакция: сб, 20 юни 2009, 16:13 от AnMary

# 53
  • Мнения: 9 448
Леко раждане  Hug

# 54
  • Мнения: 506
Ходих на море мин.г. в 8-я месец-нямах никакви проблеми  Peace Но моята бременност като цяло беше много лека и безпроблемна,никога пътуването не ме е притеснявало,пък и като си с кола винаги можеш да спреш и да се поразтъпчеш.Много го мислех това море миналото лято...Но след като се консултирах с моя гинеколог и той ме успокои,че няма проблем,направо събрах багажа и гааааз   car003 Изобщо не съжалявам-изкарахме си страхотно!  Peace
Обаче в 9-я месец.....честно казано не бих рискувала,не за друго,ами защото ако тръгна да раждам ще е на напълно непознато място,при съвсем непознат доктор  Rolling Eyes Не бих отишла....  Peace

# 55
  • Мнения: 269
На твое място, бих пропуснала почивката на море тази година. Но, ако все пак решиш да плажуваш, прави го рано сутрин или след 17,30 часа.
Желая ти леко раждане.

# 56
  • гр.София,кв.Овча купел
  • Мнения: 11
И аз ще го пропусна тази година,не ми се мисли 7-8 месец, като кит на плажа  и в тая жега...,страх ме е  и да не лепна нещо от пясък,от вода...че аз съм един Марко Тотев...всички гадости привличам.. Sadно това си е мое решение,а вече ти ако решиш,весело изкарване и стискам палци всичко да е ок fingerscrossed
Леко раждане и най-хубавото бебче на финала   ylinfantPeace

# 57
  • Мнения: 8 999
Ходих на море от средата на седмия до средата /дори почти края на осмия месец/. Изобщо не съм си мислила за преждевременни раждания или други усложнения. Просто се наслаждавах на почивката.
Ако се чувстваш добре, отивай и си прекарай приятно!

# 58
  • Мнения: 4 434
Питах първо лекаря,който ми следеше бременността и тогава отидох.Бях в 3тия месец,а след това с големия корем не съм,то и месеците бяха студени вече.

# 59
  • Мнения: 276
В началото на 9тия месец бях на море.

Общи условия

Активация на акаунт