Любители на котки - тема 8

  • 24 457
  • 522
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 1 218
А добър ви ден и от меня мили деца  Hug
Аз сутринта ви дръпнах един бърз прочит на диагонал и с половин отворено окце (другото сладко си  спеше  Mr. Green) Та сега след като се наспашох най-сетне , рекох да се прочета  още еднач , викам да не съм се изложила нещо  Blush , та ви прочетох най-сетне както си требе и вас Peace
Виждам някои са се тревожили за моя милост , други са предлагали в помощ по едно рамо , трети  са се позабавлявали на мой гръб  Thinking , та се посмях и аз с вас, с леко закъснение де  Mr. Green

Според Пинко жените все се проваляли smile3516 , щял бил да гледа комедия.Казах му да замълчи, да не го изгоня от салона  smile3513.

 Joy Joy Голям майтапчия тоз Пинко   Joy Joy
А за главоболието , да ти кажа  .... аз мойто си го задържах за мен, на никой не си го дадох. И мен цел ден ме цепи тиквата , туй ще да е от времето сигурно  Whistling  Mr. Green

Мадиииииииии, сега видях снимката на Джони  Hug Hug Hug
Ма много е садко бе , ма какви роСавки краченца, ух, ух, какво пухченце , само за гушкане е твоето диваненце .
Защо остригах Гуго беееееееее, де ми беше акълЯ  newsm45 , искам и аз да гушкам рошава топчица  пък  Crossing Arms
А за разходките без Гуго, реве магаренцето ми самичко в къщи, майка му си вее гъзеца из плажовете ... та утре съм планувала да го взема на каишка с мен на плажа  Thinking  Mr. Green

Ted_cat , голяма разкошотия си ни показала ... ъъъъъ нямам в предвид козата , всъщност козел ли е  newsm78
А пеперудките са му забранени на Гуго , вече 10 пъти яде бой зарад тях, та сега седи и гледа жално монитора , аха да скочи, ма ше му загрея гъзеца, та не смее  hahaha

Фогата , ми нощеска е хладиЦко, някои рошавки деца са се понаспали и тъкмо към то 4 часа сабахлен е чудно време за игра  newsm53  Joy Joy

# 496
  • Мнения: 3 770
Аз спах ,спах - вие сте писали , писали !  Laughing А Рет още продължава да спи !!!Кво е туй чудо , бе , това часове наред не отлепя от леглото !  newsm78

Теди , ти мен не ме плаши с питиета и клюки , ама теб да видим как ще те вържем на едно място , пък и с преспиване ?!  Mr. Green

Лебедунка , в България има много такива места , само да ти се обикаля ! Ако решиш , ще ти спретна един маршрут ! Пък може да награбим Алка и Рет и четиримата да пообикаляме !

# 497
  • DE
  • Мнения: 521
Някои спят, други на риба, трети на плаж ходят (Джиндж, завиждам не много благородно Twisted Evil ), а аз на тръстиката - това местенето си е голям стрес, сега съм натрупала купища дрехи на спалнята и се чудя откъде да започна! Пфууу, сега попрочетох и аз по диагонала - забавлявате се гледам, което е добре, разбира се Wink

Аз вече си избрах бъдеща котка, ще си я искам за следващия рождения ден, дано да ме огрее Simple Smile

Хайде връщам се към задълженията, сигурно ще зачезна за няколко дни (местене, подреждане, ще ходя до Брюксел малко на шопинг), но ще ви мятам по едно око, така че - умната  Hug

# 498
  • Мнения: 3 770
Сиамка , какво избра ?  Аз вярвам ,че ще те огрее ! Peace

# 499
  • DE
  • Мнения: 521
Сиамка , какво избра ?  Аз вярвам ,че ще те огрее ! Peace

Диди Hug, Бирманче си избрах, и то ето тази разновидност:

lilac tabby point, или пък само lilac point, ще видим, засега ще си ги гледкам на картинка и ще дебна какво става по тукашните развъдници Wink

Много се колебах между нея и рагдол, норвежка горска и сибирска, страхотни са, умни, красиви, обаче много огромни стават, просто не си го представям...

# 500
  • Мнения: 3 770
Това в Снимка.бг много тъпо е станало - качваш нещо и настава едно чакане да се обработят снимките ! #Cussing out
Та като стана въпрос за красиви кътчета в Бг , ето едно от тях . Simple Smile Преди много обикаляхме със семейството , но за съжаление от миналата година здравето ми вече не позволява такива работи , но пък имам хубави спомени !
  Peace

# 501
  • Мнения: 3 770
Сиамка , много е хубаво - прилича на мляко с малко кафе !  Peace Имаш време да помислиш !  Peace

# 502
  • Мнения: 812
Хай приятна ви вечер. Кака ви Лебедюна отива да купонясва със съпружеството на рестораН. Той рожденник и ще черпава домочадието.  Mr. Green

# 503
  • Мнения: 4 116
Лебедунке, честит ти рожденник! Да ти е жив и здрав и много да те слушка  Heart Eyes
Диди,  къде е това? Много интересно изглежда.
Мене с преспиване нема ме вържете  Mr. Green ама маршрут с интересни неща няма да откажа.
Айде, ставам да храня домочадието.
Дайте малко снимки на косматите любимци  Praynig

# 504
  • Мнения: 5 173
Сиамка, я метни снимка на огромните котки, да видя колко са огромни.

# 505
  • Мнения: 1 218
Лебедунче, да ти е жив и здрав мъж ти, много да те глезунти, много да си те обичка, много парички да носи в къщи и да си те слуша  Hug
Да не забравите да почерпите и рошавкото си дете ЕЙ   Mr. Green

Сиамка , много е сладка муцунка има това котенце, много милозлив поглед вади, а чаровното носленце е само за целуване  Hug
Добър избор  Peace , одобрявам  Mr. Green

Диди, нали ти даваше някаква диетична манджа на Рети, я сподели моля те,какво точно му даваш ,  че тъй както хапва напоследък Гуго, скоро ще си трътли дебелото гъзе по плочките  Crazy

Последна редакция: пт, 11 юли 2008, 21:02 от Djindjari

# 506
  • София
  • Мнения: 39 816
Lebeduna много да те слуша рожденика, и много да те гледа Simple Smile

# 507
  • DE
  • Мнения: 521
Сиамка, я метни снимка на огромните котки, да видя колко са огромни.

С удоволствие Mr. Green:

- един рагдол шампион
- още един сладур

А това са мейн куун:


- този мисля, че е най-голямата котка изобщо

А това е български норвежец:

http://balance-cat.hit.bg/DSC00266a.jpg - давам го като линк, тъй като снимката е голяма.


# 508
  • Мнения: 5 173
Б@си и котките Shocked

Утре ще правя нова тема, днес ме мързи Mr. Green

# 509
  • София
  • Мнения: 39 816
Боже, тези котки наистина са огромни  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт