Нестандартни места, на които сте правили ... петъчна

  • 4 491
  • 89
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 851
Като стана на въпрос за автобуса за задните седалки, може и в кино докато дават някой интересен филм и всички го гледат задълбочено. Покрива на блока пак си е разнообразие!
Отлични идеи! Да видим за кое ще се навие мъжо.../па за това което остане - любовника.../

# 76
  • Мнения: 197
На пода на един бар, че диваните бяха малки EmbarassedАма на заключена врата все пак и след последния клиент. Леле каква съм била, пък сега......пу, пенсионерка Embarassed

# 77
  • Мнения: 592
Според моя критерий - най-нестандартното беше зад една стара автобусна спирка ....... в 17 ч........ тъкмо си беше тръгнала смяната от един завод...
Абе, Веси вас, уж си изморена пък глей кви теми пускаш..... малииии..... Peace
... Joy гладна кокошка просо сънува, нотар ... Joy Сериозно  Peace
Ама ще ми дойде силичката и ... яка му дУша после  Mr. Green
Да се разпиша все пак ... - на покрива на един дооооста висок блок, на стълбището между етажите, мисля, мисля ... все ще се сетя и за други места.
То оня ден ти намекнах и за аватара.... и той от зор ще е сложен  Peace Laughing... не са случайни темите ти  Wink

# 78
  • Мнения: 1 517
Според моя критерий - най-нестандартното беше зад една стара автобусна спирка ....... в 17 ч........ тъкмо си беше тръгнала смяната от един завод...
Абе, Веси вас, уж си изморена пък глей кви теми пускаш..... малииии..... Peace
... Joy гладна кокошка просо сънува, нотар ... Joy Сериозно  Peace
Ама ще ми дойде силичката и ... яка му дУша после  Mr. Green
Да се разпиша все пак ... - на покрива на един дооооста висок блок, на стълбището между етажите, мисля, мисля ... все ще се сетя и за други места.
То оня ден ти намекнах и за аватара.... и той от зор ще е сложен  Peace Laughing... не са случайни темите ти  Wink

Така ще да е. И аз едно време като обикалях из темите за изневери хората взеха да си мислят разни неща  Mr. Green

# 79
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Майка ми чете тук, приятелките на баба ми, техните внучки, на свекър ми колежките. ....имам желание да  споделя, но вече не мога. Биг брадър ме гледа  Tired

# 80
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Старата митрополия в Несебър, извън сезона все пак, на пристанището в Приморско и други морски кътчета. Луди млади години  Crazy

# 81
  • Мнения: 2 448
Майка ми чете тук, приятелките на баба ми, техните внучки, на свекър ми колежките. ....имам желание да  споделя, но вече не мога. Биг брадър ме гледа  Tired

Освен да ползваш опцията "гост".  Laughing

# 82
  • Мнения: 17 546
В магазин, в лаборатория, до кафе машина******************* Гора, поляна, покрив, асансьор, кола, тоалетна - това са стандартни места, нали? Затова не ги споменавам.

# 83
  • Мнения: 5 622
Абсурд да ме накарте да споделя такова нещо във форум..

Все пак евала, че толкова хора са го направили

# 84
  • Мнения: 2 478
Нестандартно???
От постовете ви разбирам,че това е всяко място извън спалнята ви.
Ако е така,значи аз съм правила повече секс на нестандартни места ,отколкото на стандартни.
Няма нестандартни места,по-скоро секса е по-нестандартен и по-екстремен.
Ама беше,сега имам бебе и правя само стандартен секс  Sad

# 85
  • Мнения: 592
Абсурд да ме накарте да споделя такова нещо във форум..
Все пак евала, че толкова хора са го направили
Айде, Буба, кажи си, аман от скромни жени! Ти вече си споделила, щом писа тук, само уточни и да не вземеш да кажеш с предишното гадже къде се ......  само с мъжот!  Peace Wink

# 86
  • Мнения: 205
На една пейка в парка, за друго  не се сещам Sad

# 87
  • Мнения: 411
На едно заведение,на терасата.Беше малка и тясна (терасата),но достатъчна.
Сред природата.
Веднъж бяхме на гости на един приятел на вилата.Там в двора имаше една тоалетна,доста поизостанала,но аз не  Naughty тоалетна ще ползвам,а храсти колкото щеш.Беше посред нощ,а имаше съвсем лека светлина.После цялата бях в паяжини и потрепервах всеки път като си представя паяците,които са били около нас  smile3557 а мен толкова да ме е страх от тях...
Предпочитам си стандартните места,въпроса е да се почувствам "нестандартно" пък било то и в спалнята.

# 88
  • Мнения: 604
На бюрото в офиса на бившо гадже!
Беше вълнуващо Embarassed!

# 89
  • София
  • Мнения: 5 720
В лодка по средата на един язовир Crazy Mr. Green
МАлелее..... беше много вълнуващо но и страшно Shocked hahaha

Общи условия

Активация на акаунт