Електролукс

  • 6 503
  • 30
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 177
Здравейте,мисля да си купувам фурна за вграждане и кер.плот на Електролукс.Моля за вашето мнение дали са добри? Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 558
Майка ми ползва такава фурна от около 6 години, а аз около 2 - и двете сме доволни! Аз имам керамичен плот с две плочи, също нямам забележки!

# 2
  • Мнения: 327
90%от уредите ни са Електролукс за сега няма проблеми
а и са дъщерна фирма на АЕГ
мисля ,че са добър избор

# 3
  • Варна
  • Мнения: 308
И ние си купихме Електролукс-плот и фурна.Дано работят безпроблемно,още не съм ги ползвала.

# 4
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Почти всичко ни е от Електролукс,но ползваме уредите от половин година,за сега без проблем.

# 5
  • Мнения: 274
Ползвам фурна и котлони за вграждане на Електролукс от година и половина - без забележки. Имам слабост към марката от много време - ползвах прахосмукачка на същата фирма повече от 10 години, без да ми прави проблеми.

# 6
  • София
  • Мнения: 6 099
И ние сме се "закачили" за Електролукс, след сума ти четене по нета. Почти всичките ни уреди са такива; ползваме ги отскоро, засега са ОК, дано си останем с добрите впечатления!

# 7
  • Мнения: 1 558
Сега като се замисля, освен фурната с котлоните, пералнята, съдомиялната и кафемашината ми са Електролукс. Да чукна на дърво, но нямам проблеми

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 594
Много съм доволна от марката

# 9
  • Мнения: 3 459
а и са дъщерна фирма на АЕГ
Така е.  Peace
Това гарантира качеството им.  Wink

# 10
  • Мнения: 17 987
Миялната ми е такава. Нямам други уреди от тази марка. Ползвам я от една година, мие си горката. Защо обаче има такава разлика в цената, примерно като си купувах фурната, тя е ЕАГ, същият модел /визуално и като функции/ на Електролукс беше с около 200 лв. по- малко. Разликата беше само в надписа.

# 11
  • Мнения: 2 891
а и са дъщерна фирма на АЕГ
Така е.  Peace
Това гарантира качеството им.  Wink

Гарантира - дръжки  Crossing Arms Имам една МВ, която до сега 4 пъти е била на сервиз.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Моята фурна и котлоните са ми "Електролукс"-много съм доволна и дай Боже и занапред да остана доволна от тях.Успех в избора на тези важни покупки!

# 13
  • София
  • Мнения: 1 402
Марките АЕГ и Зануси са придобити от фирмата Електролукс, а не обратното. Няма значение - аег и електролукс са едни от-най-добрите на пазара, независимо, че от години вече не се произвеждат само в германия, но и в швейцария и италия. У нас всичко е на АЕГ и съм много доволна, дори само на пръв поглед в магазина, уредите на тези марки изглеждат много по-солидни. Обръщай внимание на уплътненията, функциите (някои имат много, но не са нужни, поне на мен), да не остават петна от пипане по тях, да са здрави, проучи и условията на поддръжка и гаранциите...

# 14
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Фурната ми е скъпите на АЕГ и засега не съм имала проблем. Керамичния плот Електролукс го имам от 3 месеца и стана на едни петна които нямат почистване с никакъв препарат. От съдомиялната Електролукс не съм доволна въобще и съжелявам че така сляпо се доверих на марката и дадох много пари.

# 15
  • София
  • Мнения: 1 402
Независимо кой на каква марка е почитател, истината е, че от около поне 6-7 години насам масово всички марки правят уредите си така, че да изтраят колкото е гаранцията. Свръхпроизводство, нови технологии, всичко се стреми към това на 4-5 годинки да ни кара да си сменяме уредите, ама не си намираме кинтите на пътя... И въпреки всичко пак е по-добре да предпочетеш утвърдена марка, да четеш внимателно упътванията и да експлоатираш уреда както трябва. Има вариант и да си намериш уреди втора ръка, които идват супер тънко, но са в много по-добро състояние и не дефектират като новите. Имам няколко познати, които от години са с втора ръка Миеле, Аег и т.н. и са си много доволни......

# 16
  • София
  • Мнения: 6 099
Фурната ми е скъпите на АЕГ и засега не съм имала проблем. Керамичния плот Електролукс го имам от 3 месеца и стана на едни петна които нямат почистване с никакъв препарат. От съдомиялната Електролукс не съм доволна въобще и съжелявам че така сляпо се доверих на марката и дадох много пари.
Какво и́ е на миялната, от какво не си доволна?

# 17
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Не се измиват добре съдовете. Побеляват ми и особено тези от типа на Дуралекс. Сложих по съвет на форумки сол, но няма ефект. Ползвам таблетките на Калгонит  и Апта и ефекта и при двете е еднакъв.

# 18
  • София
  • Мнения: 6 099
А какъв модел ти е, имаш ли възможност да покажеш?

# 19
  • Мнения: 2 891
Да не би да побеляват, защото се драскат?

# 20
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Ето това е моделът на моята миляна
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09028339

Не са надраскани съдовете, просто стоят бели петна по тях.

# 21
  • София
  • Мнения: 6 099
Неприятно наистина, а и не е малко пари... Търсила ли си съвет от какво може да е това побеляване? И всъщност, ако знаеш де, колко пръскалки има този модел? Че докато гледахме за миялна, се завирах да търся прословутата горна пръскалка, но не съм сигурна дали я намерих  Embarassed

# 22
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
spinki, според мен проблемът ти е в настройките или дозировката на препаратите. Просто трябва да улучиш правилната комбинация и от там нататък всичко ще си дойде на мястото. Да не би да ти е малко солта-- прави ли тест, в нашия район варовика е доста. При мен солта е на максимума, вярно обаче че не ползвам комбинирани таблетки- излишъка на сол също може да доведе до бели петна.
Абе просто пробвай разни варианти. Най-добре си купи от зоомагазин тест за аквариуми, или питай във ВИк за стойностите на водата и виж в табличката по упътване какво дават за солта. Ако ползваш комбинирани таблетки- сложи я на минимума. Ако това не помогне, пробвай с настройките на гланца и накрая- смени таблетките с отделни препарати да видиш и с тях как ще е.
Абе няма начин да стане по нейното- трябва да я пребориш.  bouquet

# 23
  • Мнения: 177
Здравейте,в крайна сметка купихме тази фурна на Gorjene и плот към нея.Поне не става на пръсти като инокса Winkhttp://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09030127http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09018836

# 24
  • Мнения: 327
Здравейте,в крайна сметка купихме тази фурна на Gorjene и плот към нея.Поне не става на пръсти като инокс.......

Честито със здраве да си ги ползвате

# 25
Здравейте!
Интересува ме: може ли електролукс-фурна и 2-ойка керамични котлони да бъдат включени към елинсталацията чрез обикновен контакт?

# 26
  • Мнения: 2 891
За фурната - не, но това важи за всички фурни, не само за Електролукс Simple Smile

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
spinki аз от няколко години ползвам съдомиялна Електролукс. Безупречна е. На ден понякога я пускам по 2 пъти, но проблеми съм нямала. Измива добре. Провери как е гланца. Аз сол не слагам, защото тук водата е добра, но ако се налага сложи и сол.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 402
Здравейте!
Интересува ме: може ли електролукс-фурна и 2-ойка керамични котлони да бъдат включени към елинсталацията чрез обикновен контакт?

имаме двойка керамични котлони и фурна на аег (към момента са бранд на електролукс) и за двете са изведе по един кабел от тези дебелите, ако се сещаш, и при монтажа на кухнята, един човек дойде и монтира+върза към ток/вода всички ел и вик уреди

# 29
  • Мнения: 87
Здравейте,в крайна сметка купихме тази фурна на Gorjene и плот към нея.Поне не става на пръсти като инокса Winkhttp://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09030127http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09018836
Монтирахте ли ги, как работят пробвахте ли ги? И ние сме се спрели на този модел фурна, точно защото е черна ми харесва, но няма отзиви за модела - само един отрицателен, който ме разколеба. A имаме котлони на тази марка и сме доволни за сега.
Сега си мислим за bosh, elektroluks или samsung - фурна за вграждане. За elektroluksa изчетох мненията ви - повечето сте доволни. Ще се радвам ако някой сподели конкретно модела на фурната, от която е доволен, както и впечатления от bosh и samsung.

# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
sysi_a, след дълго проучване ние се спрахме на този модел фурна http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09028315
Цялата техника която избрахме за новата ни кухнята е на Елекролукс. Имам скромен предишен опит с тази марка и се радвам да прочета добри отзиви.

Общи условия

Активация на акаунт