Мнението ви за тази сграда

  • 11 176
  • 168
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 941
Страшно ми харесва, поради което съм горд собственик на едни 70 квадрата в Жаклин. Но, нямам ниакви планове да живея там, по скоро придобиването на апартамента бе инвестиция. Като цяло района не ми допада за живеене - наоколо е едно Сити! Някой ако иска да съм му рентиерка да свирк а  Laughing

# 91
  • Варна
  • Мнения: 692
ДА! Харесвам интересните и оригинални сгради.  Определено прави впечатление и ме кефи! Peace

Не мога да се ориентирам къде е местоположението й, но ако си купувам жилище най-важното ще е локацията, вътрешното разпределение и изложението!
Това, че сградата изглежда хаотична отвън не означава, че и вътре е така.
Иначе темата ми намирисва на реклама.   Mr. Green

# 92
  • Мнения: 251
http://www.aedesstudio.com/?p=projects&sub_page=exterior& … &language=bg#
Намира се на бул. българия  - бихте ли живели там?
Не, не бих! Невероятно студено ми изглежда всичко. Извинявай, ако ти си проектанта, надявам се , че  не си правиш самореклама!

Последна редакция: пн, 30 юни 2008, 22:31 от ДонКихотка

# 93
  • Мнения: 4 965
Виждала съм сградата и определено мога да кажа, че не бих живяла в нея, не ми допада. Твърде модерна и разчупена е за моят вкус. ...

Подписвам се под това. Peace

# 94
  • Мнения: 18
Аз лично бих живяла в тази сграда.. разгледах и разположението на апартаментите и много ми хареса...точно по мой вкус  Sunglasses

# 95
Леле каква параноя - реклама, та реклама. Ами оплачете се къфето трябва. И не забравяйте как по-надолу някой прави реклама на Нокиа, на кредитленд, на ресторантите във Варна и изобщо на каквото се сетите. Спрете да търсите под вола теле - няма телета под воловете. Обаче виж ято патки като се юрне нанякъде - няма спирачка.
За съжаление нямам нищо общо с тази сграда, изобщо не живея в БГ.
Пък и що за реклама - нали всичко било продадено вече...
Теди 37 - много ме кефи сгратата, която си показала, ама по-кротко - стига с тази реклама, иначе ще те обадя на модератора.

# 96
  • Мнения: 299
Добре, а каква е идеята на темата?  Thinking Автора, съвет ли търси? Някой, който е виждал сградата ли търси? Ама какво като я е виждал на живо ooooh! Защо автора е като гост?  Thinking
Прочетох 5 страници, в които един казва харесва ми, друг не. Ми то е нормално, всеки има различен вкус. Така може да напишем и 50, ама какво от това.
Каква е идеята за тази тема?

# 97
  • Мнения: 1 427
Малки прозорци,малко тераси-прилича ми повече на офис сграда,не на "дом". Липсва уют.А и този мрачен цвят...

# 98
  • София
  • Мнения: 2 271
Може би, последното нещо, което бих гледала при избор на апартамент е сградата отвън.
Важно е как е устроено вътре, какво е разположението и какви удобства има наоколо. Цената също е сред важните неща. Но какъв цвят и каква форма е фасадата... не мисля, че е важно.

# 99
Лизи, извинявай - не знаех, че за да пуснеш тема е необходима преди това обосновка - цел на темата. Направо ме хвърляш в оркестъра - ако беше така сигурно в целия форум щеше да има 20 теми.
И къде пише, че е забранено да си гост ? Параноя те тресе и то много яка.
Надявам се, че с тази сграда поне някои от вас са удоблетворили естетическите си изисквания. Съжалявам за злобните и неудовлетворени потребители - направете нещо за себе си , да се почувствате по-добре.
нещо свързно с хармонията на личността.

# 100
  • Мнения: 104
Малко в повечко ми идва...
Арх. Пл. Братков е изключително талантлив, има страхотни идеи...по принцип много ми допада и този тип архитектура, но 7етажа кубчета едно над друго ми идва в повече, като количество. Много е "модерно" напоследък в чужбина да се строят такива сгради, виждала съм ,харесват ми, но са обикновенно еднофамилни раздвижени къщи или 3-4 етажни блокчета...Това ми е доста обемно...
Естествено не е вината в Братков. Убедена съм че самия инвеститор от лакомия е пожелал да се развие максимално РЗП, което е разбираемо от икономическа гледна точка(все пак парцела му е струвал доста парици най-вероятно), но естетически - малко е прекалено. другото нещо което не ми допада е че някак се задушава между останалите сгради...мислия че е сключено застрояване от едната страна, или поне съм останала с такова впечатление. От тази си нагъченост сградата губи...
Цветовете ми допадат...
Да повторя - типа архитектура също...
Относно другите две сгради на Г-н Чорбаджиев ( Инвеститора или така се води) - ами архитекта е друг. Особено Мишел ми допада повече от Жаклин. Пак е разчупена и е в съшите тонове, но не е толкова дразнеща в безпорядъка си. Много е трудно да се опази баланса в този тип архитектура. Атанас Панов успява във всичките си проекти до сега. Пл. Братков малко се е увлякъл, ама е много млад още, пък и най-вероятно е бил под натиск от страна на инвеститора...
Лични разсъждения.
Имам известни наблюдения върху този кръг от хора, и върху архитектурата по бул. България
Като цяло ми допада този тип архитектура, но точно тази сграда не е най-добрия пример за това, според мен. Лошото е че едва ли има по добра такава в София.
Остава ни май-единствено да и се радваме, че ни е единствена:)

# 101
  • Мнения: 600
Леле каква параноя - реклама, та реклама. Ами оплачете се къфето трябва. И не забравяйте как по-надолу някой прави реклама на Нокиа, на кредитленд, на ресторантите във Варна и изобщо на каквото се сетите. Спрете да търсите под вола теле - няма телета под воловете. Обаче виж ято патки като се юрне нанякъде - няма спирачка.
За съжаление нямам нищо общо с тази сграда, изобщо не живея в БГ.
Пък и що за реклама - нали всичко било продадено вече...
Теди 37 - много ме кефи сгратата, която си показала, ама по-кротко - стига с тази реклама, иначе ще те обадя на модератора.

ти в ред ли си, бе, моме? newsm78

ами да, намирисва на реклама. и да, в повечето случаи като се пусне тема, имаш нещо конкретно зад питането си. на теб к'во ти пука ние дали харесваме сградата.

и защо си мислиш, че можеш да държиш тон?

# 102
  • София
  • Мнения: 53
Хайде стига! Защо да не може някой да сподели какво го е впечатлило. Освен това шестте страници на темата определено доказват интерес от форума. Нека не се дразним без причина, и без това е прекалено горещо  bouquet

# 103
  • София
  • Мнения: 125
Аз съм виждала сградата пътувайки по бул. България и много ми хареса. Архитектурата е оригинална и би ми било много любопитно да видя какво представляват апартаментите  Peace

# 104
  • Мнения: 795
Допада ми, определено бих живяла там, по-различна, интерена архитектура  Peace но да е в апартамент с добро изложение и голяма тераса, каквито май на снимките не се виждат.

Общи условия

Активация на акаунт