LaRedoute.fr - Всичко за поръчката - 69 - Прочети 1-вия пост, преди да питаш!

  • 72 029
  • 1 560
  •   1
Отговори
# 1 470
  • Мнения: X
... и аз снощи пуснах и така ми стои EN COURS D'ENREGISTREMENT,и пише че не е фактурирано,а са дръпнали парите и още 50лв. пише че са изтеглени с утрешна дата в интернет банкирането.   Shocked .Сега ще карам мъжът ми да звъни на банката. веднага получих потвърдителен email.

Вероятно са само блокирани, става автоматично с пускането на поръчката. За другите 50 лв. не знам  newsm78 ако поръчката ти е около тази стойност, най-вероятно са ги блокирали два пъти.
Поръчката ми беше за около 51лв. и са дръпнати днес,пише плащане чрез ПОС или нещо такова,а следваща транзакция 50лв. с дата 07.07. без никакви обяснения. Защо да са ми блокирани два пъти?Не е блокирвал сайта, че да плащам два пъти.само веднъж съм извършила плащането.

# 1 471
  • Мнения: 5 790
Понякога се случва да ти блокират сумата два пъти. Няма да изтеглят обаче вторите 50 лв. Така ще си останат и след известно време ще ти ги освободят. Мен при предишното намаление ми бяха блокирали два пъти 485 лв, но изтеглиха само едните.

# 1 472
  • Мнения: 3 640
Tikvicka, Мимита, благодаря ви за обясненията за гаранцията на техниката!   bouquet Чакам с нетърпение да пристигнат нещата. Дано да е по-скоро! Ще напиша отзиви за всичко.  Peace

# 1 473
  • Мнения: 4 916
... Поръчката ми беше за около 51лв. и са дръпнати днес,пише плащане чрез ПОС или нещо такова,а следваща транзакция 50лв. с дата 07.07. без никакви обяснения. Защо да са ми блокирани два пъти?Не е блокирвал сайта, че да плащам два пъти.само веднъж съм извършила плащането.

Обади се в банката и питай дали вторите 50 лв. не са блокирани от същия чужбински ПОС. Иначе редовно се случва да блокират двойно и тройно суми, не е страшно.

# 1 474
  • Мнения: X


Обади се в банката и питай дали вторите 50 лв. не са блокирани от същия чужбински ПОС. Иначе редовно се случва да блокират двойно и тройно суми, не е страшно.
[/quote]
Токущо мъжът ми се обади в банката,от банката са ги изтеглили за обслужване на кредита,който имаме.Лоша работа можеше аз да ги усвоя!

# 1 475
  • Мнения: 521
pinka222 , по принцип колетите ми пристигат за 10 дни, но сега може и да се позабавят.Зимата имаше такива,които чакаха по месец и повече. Зареди се с търпение  Peace

# 1 476
  • Мнения: 620
От няколко дни ги мисля тия дънки http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=4366816& … ue&ksource=-1

,обаче е останал само 38 размер и надолу.Хубаво, ама аз май се вкарвам в 40 на Типстер, панталони рядко съм си поръчвала и сега не знам има ли шанс да се пъхна в 38. Вече ми показаха снимки и панталончето наистина изглежда добре. Сега ако някой се смили да пусне мерки за 38 /разбира се, ако си е купувал такива, или други на същата фирма/ ще му бъда силно благодарна. Структурата ми е по-женствена, затова се притеснявам, талията ми е тънка, ама д...то е заформено, пък те дънките с ниска талия контактуват основно с него.

# 1 477
  • Мнения: 22 524
Хайде и аз да се изкажа
по въпроса за питането с размерите сутиени, аз също съм 85Д, поръчвам 100Д и са ми точни

айви, тези дънки ги имам, страхотни са, номер 40ти са моите и са ми ок Но аз си взимам винаги 40ти номер

И последно да попитам, чакам 2поръки от 26ти, някой започнал ли е да получава от тази дата?

# 1 478
  • Мнения: 3 640
Знам, че мебели и обемни неща не се доставят до БГ. А дали столовете се броят за такива, все пак не е като да поръчаш диван или холна секция?  Rolling Eyes
Харесах ето тези: http://www.laredoute.fr/vente-chaise-galbee-empilable.aspx?produ … e&pagesize=16
Мислите ли, че биха ми ги доставили?

айви, за панталоните, аз съм по принцип 38, но влизам спокойно в 36. Знам ли, ако имат малка еластичност, биха могли да ти станат 38.

# 1 479
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Sun, пробвай - тикни ги в кошницата, ако не ги доставят, ще ти изпишат, че не се доставят международно.

Имате ли проблем с влизането в кошниците си? От 15-тина минути не ме пуска изобщо... Rolling Eyes

# 1 480
  • Мнения: 4 916
... Имате ли проблем с влизането в кошниците си? От 15-тина минути не ме пуска изобщо... Rolling Eyes


Аз влизам без проблеми. Само дето не мога да поръчам, защото парите ще бъдат активни чак утре  Crazy

# 1 481
  • Мнения: 345
Sun, пробвай - тикни ги в кошницата, ако не ги доставят, ще ти изпишат, че не се доставят международно.

Имате ли проблем с влизането в кошниците си? От 15-тина минути не ме пуска изобщо... Rolling Eyes


Sun при мен не ми изписва съобщение, че не могат да ги доставят  Laughing

chockolina Да, и аз не мога да влезна в кошницата.

# 1 482
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Пари имам, изобщо не мога да видя какво има в щокницата обаче. Чудя се дали може да е заради обувките на Кашарел за 1 евро, вчера ги тикнах и ги оставих вътре, пък дано се окажат налични. А днес изобщо не мога да вляза... newsm78 galadrielka, да не си ги сложила и  ти в кошницата? Thinking

# 1 483
  • Мнения: 345
Пари имам, изобщо не мога да видя какво има в щокницата обаче. Чудя се дали може да е заради обувките на Кашарел за 1 евро, вчера ги тикнах и ги оставих вътре, пък дано се окажат налични. А днес изобщо не мога да вляза... newsm78 galadrielka, да не си ги сложила и  ти в кошницата? Thinking

Не, не съм.... Обаче имам сума ти други неща. Странното е, че в другите акаунти влизам без проблем newsm78

# 1 484
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
galinagd , какво значи крайни номера? Има ли 35/ 36 номер? Бих си взела едни.

Общи условия

Активация на акаунт